Борис Джонсон зустрівся з Трампом, щоб обговорити підтримку України

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зустрівся з експрезидентом та кандитатом в президенти США Дональдом Трампом.
Про це Джонсон повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook, інформує Цензор.НЕТ.
"Приємно зустрітися з президентом Трампом, який перебуває у відмінній формі після ганебного замаху на його життя", - написав британський політик.
Як розповів Джонсон, він обговорював із Трампом війну в Україні.
"Ми обговорювали Україну, і я не сумніваюся, що він буде сильним і рішучим у підтримці цієї країни та захисті демократії", - йдеться у заяві експрем’єра Великої Британії.
Sky News пише, що Джонсон поїхав до США на національний з’їзд Республіканської партії, який стартував у понеділок, 15 липня і триватиме до четверга, 18 липня. Видання пише, що зустріч Джонсона з Трампом тривала близько 30 хвилин.
Нагадаємо, що 15 липня 45-го президента США Дональда Трампа затвердили офіційним кандидатом від Республіканської партії на національному з'їзді у Мілуокі, штат Вісконсин.
Також стало відомо, що Дональд Трамп обрав сенатора від штату Огайо Джей Ді Венса своїм кандидатом у віцепрезиденти США. Він раніше критикував додаткову допомогу Україні.

----------
Це саме на цей з'їзд зелені риги протизаконно не пустили притомних нардепів-державників з ЄС 😕
«всі срали на украіну…»?
Україна як ніколи у своеі історії не мала більш потужної підтримки у світі як зараз!