11934 відвідувача онлайн
6 773 32

Суд відправив Червінського під цілодобовий домашній арешт, - нардепка "ЄС" Федина

Суд призначив Червінському цілодобовий домашній арешт.

18 липня Шевченківський суд Києва відправив ексрозвідника Романа Червінського під домашній арешт.

Про це заявила народна депутатка з фракції "Європейська Солідарність" Софія Федина, передає Цензор.НЕТ.

"Червінського відправили на цілодобовий домашній арешт. Суддя Хардіна виконує волю Єрмака", - написала депутатка.

Нагадаємо 17 липня Романа Червінського випустили під заставу з Кропивницького СІЗО, однак вже 18 липня стало відомо, що ексрозвіднику можуть знову обрати запобіжний захід.

Читайте: Після звільнення з СІЗО Червінський зустрівся з Порошенком і депутатами "ЄС"

Справа Романа Червінського

ЗМІ повідомляли, що українські військові кілька місяців вербували пілота РФ для викрадення літака. Серед них, за даними ЗМІ, був Роман Червінський. Згодом, як зазначили в СБУ, "операція" проводилася попри заперечення СБУ та без згоди відповідних державних органів. У результаті ворог отримав дані про розміщення на аеродромі "Канатове" особового складу Повітряних сил ЗСУ та українських літаків. Це дало змогу ЗС РФ обстріляти летовище.

Згодом Червінський дав Цензор.НЕТ ексклюзивне інтерв'ю, де розповів про операцію на аеродромі "Канатове".

У квітні 2023 СБУ повідомила про підозру Червінському у справі про обстріл окупантами аеродрому "Канатове" на Кіровоградщині. Його затримали на Тернопільщині.

Генерал-майор Віктор Ганущак, у підпорядкуванні якого перебувала військова частина, в яку був зарахований на посаду заступника командира полковник Червінський, розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ, що операцію на аеродромі "Канатове" було погоджено з вищим керівництвом ЗСУ. Проте суд відмовився заслухати Ганущака та не приймав докази на користь Червінського.

Роман Червінський був одним із розвідників, які у 2020 організовували операцію із затримання російських найманців з ПВК "Вагнер", виманюючи їх у Білорусь. Там найманці мали б сісти на літак, який згодом українські спецслужби аварійно посадили б в Україні. Проте операція зірвалася. 24 червня 2021 президент Зеленський підтвердив підготовку спецоперації щодо "вагнерівців". Також Зеленський заявив, що спецоперація щодо "вагнерівців" - ідея інших країн і Україну максимально втягували в це питання.

У грудні 2021 року розвідники ГУР МО Червінський та Семенюк розповіли про зраду операції. За словами Червінського, кілька людей з Офісу Президента могли "злити" інформацію щодо операції із затримання "вагнерівців". Також він розповів, що Офіс Президента погрожував ексрозвідникам кримінальними провадженнями.

28 грудня 2023 року полковнику Роману Червінському повідомлено про підозру в спробі заволодіти 100 тисячами доларів США, видаючи себе за посадовця Державної фіскальної служби.

Топ коментарі
+30
Давайте правду - у нас диктатура, проросійська і імбіцильна. І ніхто їх нічого не зробить.
показати весь коментар
18.07.2024 18:28
+28
Роман Червінський був одним із розвідників, які у 2020 організовували операцію із затримання російських найманців з ПВК "Вагнер", виманюючи їх у Білорусь. У грудні 2021 року розвідники ГУР МО Червінський та Семенюк розповіли про зраду операції. За словами Червінського, кілька людей з Офісу Президента могли "злити" інформацію щодо операції із затримання "вагнерівців". Також він розповів, що Офіс Президента погрожував ексрозвідникам кримінальними провадженнями.
Судьбу этой страны могут решить всего лишь несколько хороших снайперов.
показати весь коментар
18.07.2024 18:37
+25
Гниди ніяк не вгамуються,циркова вистава триває!!))
показати весь коментар
18.07.2024 18:34
Коментувати
Сортувати:
Давайте правду - у нас диктатура, проросійська і імбіцильна. І ніхто їх нічого не зробить.
показати весь коментар
18.07.2024 18:28 Відповісти
Та ні. Ще не диктатура. Це « барижно- олігархічна система».

А от Суду в Україні дійсно нема.
показати весь коментар
18.07.2024 18:56 Відповісти
Звучить занадто песимістично. Янукович зі своїми поплічниками також мабуть були певні, що ніхто їм нічого не зробить. Думаю якби не війна то і клоун вже б дав дьору. А так вова,той що х*йло надав другому вові,тому що клоун, величезну послугу щоб той утримався при владі.
показати весь коментар
18.07.2024 19:37 Відповісти
Гниди ніяк не вгамуються,циркова вистава триває!!))
показати весь коментар
18.07.2024 18:34 Відповісти
Роман Червінський був одним із розвідників, які у 2020 організовували операцію із затримання російських найманців з ПВК "Вагнер", виманюючи їх у Білорусь. У грудні 2021 року розвідники ГУР МО Червінський та Семенюк розповіли про зраду операції. За словами Червінського, кілька людей з Офісу Президента могли "злити" інформацію щодо операції із затримання "вагнерівців". Також він розповів, що Офіс Президента погрожував ексрозвідникам кримінальними провадженнями.
Судьбу этой страны могут решить всего лишь несколько хороших снайперов.
показати весь коментар
18.07.2024 18:37 Відповісти
Кому донатити?
показати весь коментар
18.07.2024 18:45 Відповісти
Лучше отложите. Потом пригодится, чтобы выкапывать и закапывать их "на бис".
показати весь коментар
18.07.2024 19:05 Відповісти
А як там справи у зеленої прокуратури із кілею мітболом , так само як за Червінським полюють чи вже вибачилися і телефони нові йому придбали ?
показати весь коментар
18.07.2024 18:37 Відповісти
Хріново що він не зможе переміщуватися.

Але є прецедент: неробочий браслет і алергія на шкірі від браслета.
показати весь коментар
18.07.2024 18:44 Відповісти
Князєву браслет зняли бо не було електрики, тож є прецедент.
показати весь коментар
18.07.2024 21:29 Відповісти
цей прецедент закінчиться знову в СІЗО, домашній арешт не означає, що до нього ніхто не може прийти в гості, а розказати в межах можливого він може дуже багато чого цікавого.
показати весь коментар
19.07.2024 10:03 Відповісти
неповносправний пєрєсідєнт Зеленський - сором і ганьба України..(
вумний на-ріт - лошари наївні, тупорилі какаразніци..
показати весь коментар
18.07.2024 18:45 Відповісти
Хай тоді ці ****** судді особисто повернуть Пороху 9 мільйонів гривень застави.
показати весь коментар
18.07.2024 18:48 Відповісти
і на волю не відпустили і 9 млн. збрили заставу. Зепройдисвіти трускавецькі,недоумки.
показати весь коментар
18.07.2024 18:49 Відповісти
Українців заохочувати земельними паями і нерухомістю окупантів в криму.

Каждому украинскому солдату, который воюет на Донбассе, пообещали там участок земли и два раба. Такое утверждение прозвучало в сюжете российского Первого канала от 2 ноября.
показати весь коментар
18.07.2024 19:20 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2024 19:29 Відповісти
Цікаво, а дєрьмака посадять,? Чи встигне здристнути
показати весь коментар
18.07.2024 19:06 Відповісти
Мабуть повісять , бажаючих дуже багато .
показати весь коментар
18.07.2024 19:21 Відповісти
За что садить дерьмака? Он даже не госслужащий. И отвечать он будет в рамках своих служебных обязанностей.
показати весь коментар
18.07.2024 19:22 Відповісти
Перевищення повноважень - або адмінка, або максимум 5 років.
показати весь коментар
18.07.2024 19:28 Відповісти
Маленька, пихата, мстива, підла зелена істота, яка обіс*алася по вуха та ніяк не може відчепитися від того, хто показав всьому світові її брудні штанці! Знищило би, але поки грабельки закороткі, ось воно і колупає, і колупає потроху, щоб хоч якось зіпсувати життя людині!
Ото навибирали, млин!!! Здобули!!!
показати весь коментар
18.07.2024 19:14 Відповісти
Це звичайна помста. Згадаймо Мельниченка.
показати весь коментар
18.07.2024 19:36 Відповісти
Що тільки, заради рашистів та їх служок в Україні, не зроблять суддівські та ОПУ!!!
Люстрація =3 метри вірьовки….
показати весь коментар
18.07.2024 19:41 Відповісти
А за що платники податків утримують цих так званих суддів ?ці корупційні судди виконують волю негідників від влади ,а де суддові справи проти ворогів які свідомо здали Південь ?
показати весь коментар
18.07.2024 19:48 Відповісти
Це не суд відправив , це завгосп так захотів .
показати весь коментар
18.07.2024 19:49 Відповісти
Історія рухається по спіралі,а зелені ублюдки про це забули! Тим гірше для них! Сюрпріз будєт! Вила вже заточені,а враховуючи,стільки зараз зброї на руках-вила не ************!!!
показати весь коментар
18.07.2024 20:17 Відповісти
Бояться слугориги Червінського. Недовго ще слугориги буде грати ваша музика, було б дуже добре, якби вас судили ці самі судді, а не військові з втоматами і без зачитки вироків.
показати весь коментар
18.07.2024 21:24 Відповісти
Радію, що з сім'єю буде. Владі, краще не бикувати. Робите, бл*ха, з чоловіка терориста.
показати весь коментар
18.07.2024 22:35 Відповісти
Цікаво, а хто Єрмаку передачі носити буде? Друзі із ФСБ?
показати весь коментар
18.07.2024 23:20 Відповісти
аби квіточки було кому принести