11670 відвідувачів онлайн
6 340 29

Су-25 окупантів знищено на Донеччині, - ОСУВ "Хортиця"

Збитий російський Су-25

Воїни-зенітники з окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка знищили російський Су-25 на Донеччині.

Про це повідомило ОСУВ "Хортиця", інформує Цензор.НЕТ.

"На Покровському напрямку українські військові збили російський бойовий літак Су-25, який намагався обстрілювати позиції підрозділів Сил оборони. Варто підкреслити, що воїни-зенітники з окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка, знищили черговий штурмовик Су-25, який вже палає в степах українського Донбасу",- йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+35
Молодці 👍🏼👍🏼👍🏼
Герої України 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показати весь коментар
19.07.2024 14:50 Відповісти
+34
Браво ЗСУ!
показати весь коментар
19.07.2024 14:50 Відповісти
+19
Хлопці роблять неможливе! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
19.07.2024 14:52 Відповісти

Завантаження...