8620 відвідувачів онлайн
4 362 23

Вбивство Фаріон: на місці злочину знайдено гільзу від спортивної кулі, а не бойової, - МВС

На місці вбивства Фаріон була знайдена гільза від спортивної кулі

На місці вбивства екснардепки та мовознавиці Ірини Фаріон знайшли "спортивну" гільзу калібру 9x18 мм. Наразі вона на експертизі. 

Про це під час брифінгу повідомив глава МВС Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що наразі правоохоронці встановлюють, де ця куля була придбана.

Також він розповів, що підозрюваний у вбивстві чекав на Фаріон дві години біля будинку. 

Крім того, допитано 900 свідків, переглянуто 1800 фотографій та відпрацьовано понад 80 схожих осіб.

Вбивство Ірини Фаріон

25 липня президент Зеленський повідомив про затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон. Глава МВС Ігор Клименко вважає, що підозрюваний може бути лише виконавцем.

Нагадаємо, ввечері 19 липня у Львові на вулиці Масарика невідомий стріляв в Ірину Фаріон.

Стрільця, як повідомляють місцеві пабліки, бачили сусіди. Стріляв у Фаріон хлопець 20-25 років. Він чекав її біля виходу, мав пістолет без глушника, був у рукавичках.

Лікарі госпіталізували мовознавицю із пораненням голови.

У МВС згодом повідомили, що напад на Ірину Фаріон кваліфіковано як замах на умисне вбивство. Повідомлялося, що стан потерпілої тяжкий, лікарі борються за її життя.

Медики прооперували Фаріон, однак врятувати її життя не вдалося.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що правоохоронці розглядають декілька версій вбивств. Серед них: особиста неприязнь та громадсько-політична діяльність Фаріон.

Правоохоронці опублікували світлини та прикмети чоловіка, який може бути причетним до вбивства Фаріон.

У понеділок, 22 липня, у Львові попрощалися з Іриною Фаріон.

ЗМІ повідомили, що до вбивства Фаріон може бути причетний російський неонацистський рух NS/WP.

Топ коментарі
+10
Піздьож!!! Після смерті потерпілого проводиться навіть не паталогоанатомічне дослідження - а судово-медична експертиза Лише після такого дослідження та вилучення "предмету, який спричинив тілесне ушкодження, яке потягло за собою смерть потерпілого" - тіло передається для поховання А той "предмет" долучається до справи у якості "речового доказу" Потім куля передається експертам-"балістикам" для проведення балістичної експертизи
показати весь коментар
26.07.2024 11:59 Відповісти
+8
Гільза це добре. А куля де?
Відбитки пальців хлопця на гільзі вже знайшли, чи от-от?
показати весь коментар
26.07.2024 11:43 Відповісти
+5
"Не вдалося" це як? Боялись зашкодити?
Немає ні кулі, ні зброї.
Отже, не факт, що гільза з того вбивства.
показати весь коментар
26.07.2024 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я вже заплуталась, де брифінг інформації, а де витік.
показати весь коментар
26.07.2024 11:40 Відповісти
Гільза це добре. А куля де?
Відбитки пальців хлопця на гільзі вже знайшли, чи от-от?
показати весь коментар
26.07.2024 11:43 Відповісти
> А куля де?

Лікарі казали, що у мозку загиблої. Дістати під час операції не вдалося.
показати весь коментар
26.07.2024 11:45 Відповісти
"Не вдалося" це як? Боялись зашкодити?
Немає ні кулі, ні зброї.
Отже, не факт, що гільза з того вбивства.
показати весь коментар
26.07.2024 11:52 Відповісти
Навіть не вилучили у морзі при проведенні СМЕ?
показати весь коментар
26.07.2024 11:54 Відповісти
Піздьож!!! Після смерті потерпілого проводиться навіть не паталогоанатомічне дослідження - а судово-медична експертиза Лише після такого дослідження та вилучення "предмету, який спричинив тілесне ушкодження, яке потягло за собою смерть потерпілого" - тіло передається для поховання А той "предмет" долучається до справи у якості "речового доказу" Потім куля передається експертам-"балістикам" для проведення балістичної експертизи
показати весь коментар
26.07.2024 11:59 Відповісти
Зараз ще виявиться, що цей милий хлопчина, крім того що офігенний киллер ще й сам, особисто, переробив газовий чи резинку на бойовий...а ще буде прикольніше, якщо знайдуть револьвер)))

Доречі, якщо її поховали без кремації - треба проводити ексгумацію тіла..бо може то змова лікарів? І її зарізали на операційному столі

Треба все доводити до зеленого абсурду..
показати весь коментар
26.07.2024 12:12 Відповісти
Фаріон поховали з кулею в голові. Все просто - табельна зброя співробітників правоохоронних органів відстрілюється і описується в особистій справі. Потягнувши за цю ниточку можна витягнути купу зниклих\списаних стволів, або конкретного співробітника. В обох випадках генералам загрожують тяжкі доларові втрати ... tZE.
показати весь коментар
26.07.2024 12:36 Відповісти
Шуріку! Ти "********"? До такої "ДУРІ" не додумається навіть вчорашній випускник поліцейського навчального закладу Це ж "відкрите "палєво"!!! Якщо не тямиш у слідстві - не мели дурниць! Нормальний слідчий (якби захотів "змухлювать") - просто підмінив-би кулю яка була видалена після СМЕ Для нього це великої проблеми не складе!
показати весь коментар
26.07.2024 12:51 Відповісти
чєго ізволітє владімір алєксандровіч?

і очима, так улесливо, знизу підглядати.
показати весь коментар
26.07.2024 11:46 Відповісти
Вилучено гільзу, добе.
А де сама куля? Що із нею? Вилучена? На експертизі?
показати весь коментар
26.07.2024 11:53 Відповісти
До речі, цілком придатний для вбивства набій

"Спортивні набої 9х18 мм до пістолета Макарів/ФОРТ. Цільнооболонкова свинцева куля FMJ масою 6 г (+/- 0,15 г) з латунною оболонкою. Гільза виготовлена із сталі з латунним покриттям. Капсуль типу "Боксер" вставлений не нижче 0,2 мм від торця донної частини гільзи. Довжина патрона - не більше 25 мм. Середня початкова кінетична енергія куль - 275-315 Дж. Початкова швидкість кулі - від 300 до 335 м/с."
показати весь коментар
26.07.2024 11:59 Відповісти
Можу помилятися, але стосовно набоїв спортивні просто мають стабільніші хар-ки, ніж звичайні, тому придатні до спортивних змагань. Тобто придатність до вбивства насправді більше, бо спортивні більш влучні та надійні.
показати весь коментар
26.07.2024 12:41 Відповісти
"Сміяться при слові "лопата" "Пневматика" спортивна хороша має швидкість "на виході" -360 м/сек Ще Конан Дойль писав про подібну зброю! Але ж в його часи не знали про "глушники" та про "бездимні порохи"! У мене ГАМО Швидкість кулі вагою півграма - 305 м/с Точне попадання в скроню проламує кістку і потрапляє в мозок Точність - з 30 метрів (з оптикою) попадаю в п"ятикопієчну монету Звук - як "хлопок" пляшки з шампанським!
У часи наполеонівських війн французи ненавиділи австрійських "пневматчиків"! Вони вибивали обслугу артилерійських батарей Тоді "пневматика" била точніше і далі ніж гладкоствольний "мушкет"!
показати весь коментар
26.07.2024 14:12 Відповісти
написали же що "спортивна куля", мабуть десь побігла...
показати весь коментар
26.07.2024 12:02 Відповісти
Фаріон поховали з кулею в голові.
показати весь коментар
26.07.2024 12:38 Відповісти
Пуля 9*18 - калібр звичайного пістолета Макарова, з яких пір ПМ став спортивним?

ЗЕвлада тримає населення за бовдурів, хоча після виборів 2019 вони таки мають на це право....
показати весь коментар
26.07.2024 11:59 Відповісти
https://zbroia.com.ua/ua/shop/product/patron-sportivnii-9-mm-makarov-fort https://zbroia.com.ua/ua/shop/product/patron-sportivnii-9-mm-makarov-fort

показати весь коментар
26.07.2024 12:02 Відповісти
Дякую, не знав.
показати весь коментар
26.07.2024 12:04 Відповісти
Если мне память не изменяет, спортивные пули свинцовые и они деформируются так, что никакая баллистика не разберётся.
показати весь коментар
26.07.2024 12:25 Відповісти
Починаєш вже сумніватися, а чи здатна наша поліція щось розкрити. Нам і досі невідомо, чому загинув міністр МВС Монастирський, нам теж щось озвучили, а потім, як кажуть, вибух на території Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС під Києвом 19.08.2023 поховав усі докази.
показати весь коментар
26.07.2024 13:23 Відповісти