8326 відвідувачів онлайн
2 055 16

В окупованому Старобільську критично бракує лікарів, - ОВА

лікар

У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області ситуація з лікарями близька до критичної.

Як передає Цензор.НЕТ, про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"У Старобільську ситуація з лікарями близька до критичної. Не вистачає терапевтів, педіатрів, медичних сестер, вузьких спеціалістів – хірургів, гінекологів, реаніматологів, інфекціоністів, травматологів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, обіцяних росіянами доплат медики району так і не дочекалися.

Також голова ОВА повідомив, що більш-менш фахову допомогу можна отримати лише в Луганську або "чекати на гастролерів з РФ".

Топ коментарі
+10
А пачєму мнє *****? ...Хто пояснить?
показати весь коментар
03.08.2024 17:30 Відповісти
+4
Навіщо ви це НАМ говорити?!
Говорить це ООН, ОБСЄ, ЕСуду з прав людини, Гаазькому трибуналу, тощо....
показати весь коментар
03.08.2024 17:51 Відповісти
+2
Голови тікають з власного міста-кормушки, кидаючи містян, а тепер стікають зліст"ю, бо зараз крадуть не вони... горіть ви всі в аду!
показати весь коментар
03.08.2024 17:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
путьєн ввєді кричали... Ну він і ввьол. Чого ще чекати от сруZькава міра?
показати весь коментар
03.08.2024 17:29 Відповісти
А пачєму мнє *****? ...Хто пояснить?
показати весь коментар
03.08.2024 17:30 Відповісти
Мені теж як солов'ю,то пох...,то пох..ю!!))
показати весь коментар
03.08.2024 17:37 Відповісти
А ну розкажи про поняття "твоя земля". Тільки без пафосу і всієї іншої полови.
показати весь коментар
03.08.2024 18:04 Відповісти
Шаманів з Бурятії та Туви завезуть і пару цистерн "Бояришника"!!))
показати весь коментар
03.08.2024 17:35 Відповісти
Голови тікають з власного міста-кормушки, кидаючи містян, а тепер стікають зліст"ю, бо зараз крадуть не вони... горіть ви всі в аду!
показати весь коментар
03.08.2024 17:40 Відповісти
Навіщо ви це НАМ говорити?!
Говорить це ООН, ОБСЄ, ЕСуду з прав людини, Гаазькому трибуналу, тощо....
показати весь коментар
03.08.2024 17:51 Відповісти
Идеально правильно замечено---нам это зачем? И конечно про обратную сторону медали. А у нас как с этим? Особенно по районным больницам? Отвечать не стану. А зачем?
показати весь коментар
03.08.2024 21:02 Відповісти
А з чим там не критична ситуація? Це ж окупована територія, яка перетворюється на сіру зону без води, без ліків, без тепла, без харчів, без мобільного зв'язку.
показати весь коментар
03.08.2024 17:52 Відповісти
показати весь коментар
03.08.2024 18:08 Відповісти
За окуповані території несуть відповідальність окупанти.!
показати весь коментар
03.08.2024 18:31 Відповісти
А хто несе відповідальність за окупацію окупованих територій? (варіанти Путін, Трамп і Байден не пропонувати).
показати весь коментар
03.08.2024 18:50 Відповісти
1400 наших лікарів очікують підтвердження кваліфікації у Німеччині. Про це сьогодні пише "Українська правда". Це так, до слова...