10703 відвідувача онлайн
1 776 14

У РФ арештували ексначальника Речового управління Міноборони Демчика, його підозрюють в отриманні хабаря у великому розмірі

У Росії арештували ще одного ексчиновника Міноборони, його підозрюють в отриманні хабаря у великому розмірі, - ЗМІ

Російський військовий суд заарештував колишнього начальника Речового управління Міноборони РФ Володимира Демчика у справі про отримання хабаря у великому розмірі.

Про це пише "Настоящее время" з посиланням на Слідчий комітет РФ, інформує Цензор.НЕТ.

За версією слідчих, навесні 2017 року гендиректор однієї з комерційних організацій передав Демчику хабар у розмірі 4 млн рублів ($46,6 тис), щоб отримати держконтракти.  У результаті в 2017-2018 роках ця організація стала співвиконавцем держконтрактів на постачання речового майна для потреб російської окупаційної армії.

Загалом російське Міноборони уклало з цією компанією 26 договорів більш ніж на 574 млн. рублів.

Демчик обіймав посаду начальника Речового управління Міноборони РФ до квітня 2018 року. За даними СК, зараз він є заступником генерального директора "Текстильної торгової компанії".

Раніше повідомлялося, що у РФ затримали ще двох чиновників Міноборони, їх підозрюють у розкраданні бюджетних грошей.

Нагадаємо, що наприкінці травня у Росії заарештували начальника Головного управління зв’язку Збройних сил РФ генерал-лейтенанта Вадима Шамаріна. Він є заступником начальника Генерального штабу РФ Валерія Герасимова. Шамаріна затримали на хабарі.

Також раніше повідомлялося, що заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова затримали за підозрою в отриманні хабаря.

Топ коментарі
+4
Не важливо - головне , що арештовують ... А в Україні взагалі нікого з високопосадовців не насмілюються зачипати ...((
показати весь коментар
06.08.2024 17:31 Відповісти
+3
Якісь кацапи дивні...
У нас за такі "заслуги" навпаки людей підвищують, премії виписують. Або на заслужену пенсію відправляють під оплески депутатів ВР.
показати весь коментар
06.08.2024 17:08 Відповісти
+2
Що нам толку з тих руських корупціонерів? Зловили, затримали. Нащо ці російські прізвища тягти в наше інфополе, яке нам до них діло?

За своїми казнокрадами краще б слідували, а то прийняли закон, що коли корупціонера чи хабарника зловлено, то він відлистує якийсь процент на штраф і продовжує працювати на тій же посаді, беручи хабарі і так далі по кругу.
показати весь коментар
06.08.2024 17:30 Відповісти

Завантаження...