Прем’єр-міністр Японії Кісіда піде у відставку у вересні, - ЗМІ

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда не планує брати участі у президентських виборах від правлячої Ліберально-демократичної партії наступного місяця.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на NHK.
Як повідомляє японський громадський мовник, Кісіда заявив високопоставленому урядовцю про намір не балотуватися на наступних президентських виборах Ліберально-демократичної партії.
Також про рішення японського прем'єр-міністра піти у відставку з поста лідера правлячої партії у вересні писала й низка японських ЗМІ.
Очікується, що прем'єр пояснить своє рішення на майбутній пресконференції.
У матеріалі NHK зауважили, що відповідна заява глави японського уряду пролунала на тлі нещодавнього скандалу в країні навколо збору коштів, у який були замішані кілька фракцій ЛДП.
"Нещодавні опитування NHK свідчать, що кабінет Кісіди має низький рейтинг схвалення", - також зазначають у статті.
Як пише Reuters, за час свого правління Кісіда зіткнувся з серйозними викликами, як-от вихід країни з пандемії COVID-19, зростання інфляції та нестабільність на фінансових ринках.
Нагадаємо, що у середині червня президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Японії Кісіда підписали угоду про гарантії безпеки.