4601 відвідувач онлайн
18 395 56

Російські війська просунулись у Донецькій та Харківській областях, - DeepState

Російські окупаційні війська мають просування  на сході - в Донецькій та Харківській областях.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє аналітичний проєкт DeepState.

Ворог просунувся в Кругляківці Харківської області, а також - у Максимільянівці Донецької області.

Карта

Крім того, противник просунувся біля Петропавлівки на Харківщині та Часового Яру, Гірника, Новоселидівки, Воздвиженки, Желанного Другого і Зоряного Донецької області.

DeepState оновив карти
DeepState оновив карти
DeepState оновив карти

Топ коментарі
+31
Ти, мразота кацапська, навіть не знаєш хронологію подій 2014 року.
показати весь коментар
20.10.2024 08:04 Відповісти
+26
Відразу видно, що не була в Україні, принаймні з 2014 року. Мені не важко пригадати російській пропагандистці, або боту подоляцькому, що частина Донецької і Лугінської областей окупувала російська окупаційна влада під прапорами "ДНР" і "ЛНР" ще в березні 2014 року, відразу після окупації Криму, коли президентом був янукович. Інавгурація президента Порошенка відбулася 07.06.2014 року. А майданівці пішли захищати Україну не по чиїмось наказу, а по зову серця, але цього кацапським шлюхам ніколи не зрозуміти. "Армія, мова, віра", це те, з чим Порошенко йшов в президенти і він свого досяг, навіть при тому, що в Україні було 73%. Крім всього він закріпив в Конституції рух в ЄС І НАТО, а також отримав безвіз з ЄС і асоціацію з ЄС, а не з московією. Про "котли" після Маріуполя краще закрити свої смердячі роти, без вас цього б ніколи не сталося.
показати весь коментар
20.10.2024 08:53 Відповісти
+18
Кацапсько-подоляцька брехухо, інавгурація Президента Порошенка відбулася 07.06.2014 року, якого вибрав український народ на демократичних і чесних виборах. Хочу зауважити, що вибрали його ще в першому турі, бо укакалися, точніше злякалися. Порошенко платив і платить найбільші податки в бюджет України, то Боневтік Херпідович показував свої підприємства збитковими і не платив податки, у нього відшукали іноземні журналісти 41 мільйон доларів США в офшорах, а що стосується Лондона, так пів України втекли до ЄС, щоб спасти своє життя і життя своїх дітей, бо асфальтом Боневтік їх не захистив і шашликами не нагодував, а сам чотирижди відкосив від мобілізації. На відміну від нього старший син Порошенко служив в АТО, живе в Україні і очолює велике підприємство, яке платитьо податки до бюджету. Менший син навчається у виші за кордоном, бо ще не призивного віку. Ще у Президента Порошенко є дві дочки, то Ви хочете і їх призвати? А товстомордих "квартальців" "тамбовських вовків" " коль котлєт" не баєажте призвати в ЗСУ?Те, що створив тут Боневтік Херпідович Потужний видно тільки по одній голові МСЕК Хмельницького - Крупі і всій областній прокуратурі Хмельницького, які оформили собі інвалідні пенсії і додатково отримують з бюджету по 40 тисяч до зарплати, грабуючи і так скудний український бюджет. Такі прокурори і МСЕКи по всій Україні. А ще видно, що Потужний не додав ЗЩСУ жодної гривні, 3,6 мільярдів направив риговській команді в ОП і на інвалідну прокуратуру і не забувся про свій піарний марафон.
показати весь коментар
20.10.2024 09:14 Відповісти

Завантаження...