10511 посетитель онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Небезпечна ілюзія

Ворог найбільше атакує у Донецькій області

Я спостерігаю все більше месседжів про перемир'я та вибори. На мою думку, це бажана, але шкідлива та небезпечна ілюзія. Навіть коли буде зупинення вогню.

Україна ніколи не повернеться у стан до 2022 року, а тим більше до стану 2014 го.

Ніколи. Післявоєнні виклики будуть ще більш жорсткими ніж всі три роки війни.

Нам потрібно буде сконцентруватися на мілітаризації Держави, зменшення вкладання грошей у бруківку й нестратегічні дороги та збільшення у будівництво тотальної оборони вздовж тих географічних ліній де буде припинення вогню, побудови шляхів евакуації і глобального розвитку ВПК, ракетних програм та власного виробництва озброєння і пострілів, дронів тощо,

Бо сучасні кордони України пролягають не там, де визначено міжнародним правом, а там де є ЗСУ.

Тому наше майбутнє загальна військова повинність та зброя, зброя, зброя.

Топ комментарии
+21
Є кілька питань до автора! А якщо люди не хочуть такого майбутнього? Абсолютна більшість цивільних чоловіків, із тих кого я знаю, абсолютно не хочуть воювати. Половина, якщо не більше - мріють про еміграцію з України. А це відбувається в умовах самої жорсткої демографічної кризи у світі! Не влаштовує таке майбутнє величезну кількість громадян. А з врахуванням демографічної структури населення - без них, країні точно кінець
показать весь комментарий
16.12.2024 08:13 Ответить
+18
тоді нехай сдаются кацапам....там будуть воювати за них
показать весь комментарий
16.12.2024 09:25 Ответить
+12
Згоден. Віра, Армія, Мова.
показать весь комментарий
16.12.2024 08:06 Ответить

Загрузка...