8799 посетителей онлайн
8 964 22
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?

Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?

А ось що. Подивіться на цю карту. Їй рівно 100 років. І ось та територія за 9000 км від України позначена як "Державна колонія України". Вона більш відома як "Республіка Зелений Клин".

Мапа розміщення українців по світу. 1920 рік


Якихось сто років тому українці Зеленого Клину навіть ухвалювали якісь рішення, щоб вважати Республіку колонією вільної незалежної демократичної України. Уже тоді в тій республіці жили близько 300 тисяч українців. Для порівняння: це як населення Херсона, або Полтави, або Чернігова, або три Слов'янська. Нова Полтава, Мала Чернігівка, Київка, Львівка – це все населені пункти під Хабаровськом та Владивостоком.

Так, потім прийшли до влади червоні і почали переслідувати українців Зеленого Клину. Репресії, асиміляція, русифікація і все таке.

Минає 100 років, і "російські скріпи" програють українським корінням. Так, протестувальники можуть не ідентифікувати себе українцями, довгий час українцям доводилося приховувати свою ідентичність. Але дух свободи – наче "код нації" нікуди не подівся)

І ось тепер давайте дамо відповідь: а що нам до протестів проти Путіна у Хабаровську? Виявляється, є що. Будь-яке послаблення ворога йде нам на користь.

То чому б офіційним особам України не нагадати Кремлю про Зелений Клин? Висловити стурбованість через події у Хабаровську. Застерегти від переслідувань етнічних українців. Вимагати більшої автономії для цілого краю. Десь тролити, десь грати на слабкостях, десь підтримувати протести. Це ж і є елементами гібридної війни.

Якщо хтось в Росії виступає з гаслами "Москва, уходи!" та "Путин зассал!", то як нам не підтримати таких людей?)



"Путин зассал!". Відео Радіо Свобода
Топ комментарии
+5
Сорі ... Притягнуто за вуха.
Проте, трохи душу гріє.
показать весь комментарий
12.07.2020 18:52 Ответить
+5
-Пересматривали намедни "Чиполлино".
-И как?
-Пришли к выводу, что овощи намного умнее и смелее рассеян.
показать весь комментарий
12.07.2020 20:21 Ответить
+4
Ага, код свободьі. Там против не то снятия, не то ареста их губера(наверняка одобрявшего действия путлера по Украине) вьішли с протестами, здесь уже более полугода незаконно, безосновательно в заточении защитник и волонтер и... код свободьі хабаровчан.
Тьфу, ***!
показать весь комментарий
12.07.2020 19:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сорі ... Притягнуто за вуха.
Проте, трохи душу гріє.
показать весь комментарий
12.07.2020 18:52 Ответить
Чому притягнуто, до Сибіру ще й сто років тому висилали українців. Спочатку царський режим, а потім червоний радянський. Багато з них потім лишалися там, йшли далі на схід, бо повертатися в Україну було заборонено. Обізнані люди кажуть, що на Сибіру живуть руські, а кацапи -- Московська обл і навколишня територія величиною з Бельгію.
показать весь комментарий
13.07.2020 07:06 Ответить
Ага, код свободьі. Там против не то снятия, не то ареста их губера(наверняка одобрявшего действия путлера по Украине) вьішли с протестами, здесь уже более полугода незаконно, безосновательно в заточении защитник и волонтер и... код свободьі хабаровчан.
Тьфу, ***!
показать весь комментарий
12.07.2020 19:24 Ответить
Не бреши, той губернатор якраз українець і виступав проти путінського режиму і агресивної політики.
показать весь комментарий
13.07.2020 07:13 Ответить
Спасибо, посмеялся.
показать весь комментарий
13.07.2020 10:34 Ответить
Брешуть собаки и тьі по всей видимости с ними, неадекватка.
Но речь не о етом. Речь о том, что там люди вьішли в защиту, а здесь сегодня в очередной раз Рифмастера оставили под стражей, а твой язьік только и способен произнести "не бреши" и, по всей видимости, гордиться вместе с автором блога кодом, геном украинцев у жителей Хабаровска
Тьфу, ***, еще раз
показать весь комментарий
13.07.2020 14:30 Ответить
Коли ми очікували призначень на місце служби, то втішали себе приказкою :
" Далі Кушки не пошлють, менше взводу не дадуть." А чого боятись Хабаровчанам, чи омичам? Куди їх можна заслати? Вони вже бачили. Тому й піднялись. А китай і Японія там поряд.
показать весь комментарий
12.07.2020 20:01 Ответить
-Пересматривали намедни "Чиполлино".
-И как?
-Пришли к выводу, что овощи намного умнее и смелее рассеян.
показать весь комментарий
12.07.2020 20:21 Ответить
Італьянська "цебола" це і є українська "цибуля".
показать весь комментарий
12.07.2020 21:50 Ответить
І іспанська себоля --це цибуля, у Валенсії олея -- це олія.
показать весь комментарий
13.07.2020 07:26 Ответить
Ніяких українців на Далекому Сході чи на Кубані давно нема. Соціальні зв'язки втрачені. Ще в 1940-х вони були між Україною та Кубанню - сам таких дідів зустрічав, що народилися десь в Ставропольскому краю в 1940-х, але ходили до україномовної церкви в США. І прізвища в них закінчувалися на -ов чи -ів але були українцями. Але це поодинокі випадки, на 3-му...4-му поколінню (троюрідні родичі) звязки слабшають та втрачаються. З Далеким Сходом все простіше : там вартість авіаквитка така, що люди у відпустку не можуть злітати "на большую зємлю" ( в Європу ). Хоч з іншого боку там Таїланд та Камбоджа поруч, з казковими курортними островами.
показать весь комментарий
12.07.2020 21:57 Ответить
Неправда, там є українська діаспора, якраз вони вимагали від путіна українські школи і газети. Було по ТВ. На питання, чому тепер не повертаються в Україну, відповіли, що не можуть покинути могили рідних похованих, та й діти з онуками вже там народилися і виросли, звикли і полюбили той край. Там є багато нащадків від переселених з Західної України.
показать весь комментарий
13.07.2020 07:38 Ответить
Там живут отпрыски вертухаев и зеков. Эта алкашня за бухло будет голосовать за что хочешь. Их идеал это АУЕ.
показать весь комментарий
13.07.2020 09:16 Ответить
Воно то може й так, якщо не брати до уваги, що цей фургал - жириновець.
показать весь комментарий
12.07.2020 22:03 Ответить
Можна й стурбованість висловити.Якщо хочемо насмішити кремль і весь світ.
Наскільки розумію,ті люди проголосували за депутатів і губернатора від ЛДПР-аналог нашої Свободи...
(Ще можна виявити стурбованість з приводу згвалтувань кубанскіх казаков усілякими дагестанцями і аварцями).
показать весь комментарий
13.07.2020 00:26 Ответить
Патріотичний патріот ? Та такими в кожному кутку зараз насрано.
показать весь комментарий
13.07.2020 01:11 Ответить
Куди щезли нормальні коменти?Пупін балується?
показать весь комментарий
13.07.2020 03:39 Ответить
ТАК! Україна має висадити там десант ДЛЯ ЗАХИСТУ НАЩАДКІВ УКРАЇНЦІВ ВІД СЬОГОДНІШНІХ РЕПРЕСІЙ!!!! Висадити десант, завоювати і в результаті вільного і демократичного референдуму... ПРИЄДНАТИ ДО УКРАЇНИ!!! ЗАЛУ ПУТІН створив прецедент, тому все норм...
показать весь комментарий
13.07.2020 08:49 Ответить