Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?
Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?
А ось що. Подивіться на цю карту. Їй рівно 100 років. І ось та територія за 9000 км від України позначена як "Державна колонія України". Вона більш відома як "Республіка Зелений Клин".
Мапа розміщення українців по світу. 1920 рік
Якихось сто років тому українці Зеленого Клину навіть ухвалювали якісь рішення, щоб вважати Республіку колонією вільної незалежної демократичної України. Уже тоді в тій республіці жили близько 300 тисяч українців. Для порівняння: це як населення Херсона, або Полтави, або Чернігова, або три Слов'янська. Нова Полтава, Мала Чернігівка, Київка, Львівка – це все населені пункти під Хабаровськом та Владивостоком.
Так, потім прийшли до влади червоні і почали переслідувати українців Зеленого Клину. Репресії, асиміляція, русифікація і все таке.
Минає 100 років, і "російські скріпи" програють українським корінням. Так, протестувальники можуть не ідентифікувати себе українцями, довгий час українцям доводилося приховувати свою ідентичність. Але дух свободи – наче "код нації" нікуди не подівся)
І ось тепер давайте дамо відповідь: а що нам до протестів проти Путіна у Хабаровську? Виявляється, є що. Будь-яке послаблення ворога йде нам на користь.
То чому б офіційним особам України не нагадати Кремлю про Зелений Клин? Висловити стурбованість через події у Хабаровську. Застерегти від переслідувань етнічних українців. Вимагати більшої автономії для цілого краю. Десь тролити, десь грати на слабкостях, десь підтримувати протести. Це ж і є елементами гібридної війни.
Якщо хтось в Росії виступає з гаслами "Москва, уходи!" та "Путин зассал!", то як нам не підтримати таких людей?)
"Путин зассал!". Відео Радіо Свобода
Якихось сто років тому українці Зеленого Клину навіть ухвалювали якісь рішення, щоб вважати Республіку колонією вільної незалежної демократичної України. Уже тоді в тій республіці жили близько 300 тисяч українців. Для порівняння: це як населення Херсона, або Полтави, або Чернігова, або три Слов'янська. Нова Полтава, Мала Чернігівка, Київка, Львівка – це все населені пункти під Хабаровськом та Владивостоком.
Так, потім прийшли до влади червоні і почали переслідувати українців Зеленого Клину. Репресії, асиміляція, русифікація і все таке.
Минає 100 років, і "російські скріпи" програють українським корінням. Так, протестувальники можуть не ідентифікувати себе українцями, довгий час українцям доводилося приховувати свою ідентичність. Але дух свободи – наче "код нації" нікуди не подівся)
І ось тепер давайте дамо відповідь: а що нам до протестів проти Путіна у Хабаровську? Виявляється, є що. Будь-яке послаблення ворога йде нам на користь.
То чому б офіційним особам України не нагадати Кремлю про Зелений Клин? Висловити стурбованість через події у Хабаровську. Застерегти від переслідувань етнічних українців. Вимагати більшої автономії для цілого краю. Десь тролити, десь грати на слабкостях, десь підтримувати протести. Це ж і є елементами гібридної війни.
Якщо хтось в Росії виступає з гаслами "Москва, уходи!" та "Путин зассал!", то як нам не підтримати таких людей?)
"Путин зассал!". Відео Радіо Свобода
Топ комментарии

Проте, трохи душу гріє.
Тьфу, ***!
Но речь не о етом. Речь о том, что там люди вьішли в защиту, а здесь сегодня в очередной раз Рифмастера оставили под стражей, а твой язьік только и способен произнести "не бреши" и, по всей видимости, гордиться вместе с автором блога кодом, геном украинцев у жителей Хабаровска
Тьфу, ***, еще раз
" Далі Кушки не пошлють, менше взводу не дадуть." А чого боятись Хабаровчанам, чи омичам? Куди їх можна заслати? Вони вже бачили. Тому й піднялись. А китай і Японія там поряд.
-И как?
-Пришли к выводу, что овощи намного умнее и смелее рассеян.
Наскільки розумію,ті люди проголосували за депутатів і губернатора від ЛДПР-аналог нашої Свободи...
(Ще можна виявити стурбованість з приводу згвалтувань кубанскіх казаков усілякими дагестанцями і аварцями).