4528 відвідувачів онлайн
8 968 22
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?

Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?

А ось що. Подивіться на цю карту. Їй рівно 100 років. І ось та територія за 9000 км від України позначена як "Державна колонія України". Вона більш відома як "Республіка Зелений Клин".

Мапа розміщення українців по світу. 1920 рік


Якихось сто років тому українці Зеленого Клину навіть ухвалювали якісь рішення, щоб вважати Республіку колонією вільної незалежної демократичної України. Уже тоді в тій республіці жили близько 300 тисяч українців. Для порівняння: це як населення Херсона, або Полтави, або Чернігова, або три Слов'янська. Нова Полтава, Мала Чернігівка, Київка, Львівка – це все населені пункти під Хабаровськом та Владивостоком.

Так, потім прийшли до влади червоні і почали переслідувати українців Зеленого Клину. Репресії, асиміляція, русифікація і все таке.

Минає 100 років, і "російські скріпи" програють українським корінням. Так, протестувальники можуть не ідентифікувати себе українцями, довгий час українцям доводилося приховувати свою ідентичність. Але дух свободи – наче "код нації" нікуди не подівся)

І ось тепер давайте дамо відповідь: а що нам до протестів проти Путіна у Хабаровську? Виявляється, є що. Будь-яке послаблення ворога йде нам на користь.

То чому б офіційним особам України не нагадати Кремлю про Зелений Клин? Висловити стурбованість через події у Хабаровську. Застерегти від переслідувань етнічних українців. Вимагати більшої автономії для цілого краю. Десь тролити, десь грати на слабкостях, десь підтримувати протести. Це ж і є елементами гібридної війни.

Якщо хтось в Росії виступає з гаслами "Москва, уходи!" та "Путин зассал!", то як нам не підтримати таких людей?)



"Путин зассал!". Відео Радіо Свобода
Топ коментарі
+5
Сорі ... Притягнуто за вуха.
Проте, трохи душу гріє.
показати весь коментар
12.07.2020 18:52 Відповісти
+5
-Пересматривали намедни "Чиполлино".
-И как?
-Пришли к выводу, что овощи намного умнее и смелее рассеян.
показати весь коментар
12.07.2020 20:21 Відповісти
+4
Ага, код свободьі. Там против не то снятия, не то ареста их губера(наверняка одобрявшего действия путлера по Украине) вьішли с протестами, здесь уже более полугода незаконно, безосновательно в заточении защитник и волонтер и... код свободьі хабаровчан.
Тьфу, ***!
показати весь коментар
12.07.2020 19:24 Відповісти

Завантаження...