КОНСТИТУЦІЙНА КУЗНЯ
Мене довго непокоїло відверте протиріччя між статтею п'ятою Конституції України та способом, у який був прийнятий Основний Закон.
Нагадаю, що ч. 2 ст. 5 дослівно проголошує: "Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами."
Ухвалення нової Конституції є ні чим іншим, як актом визначення чи зміни конституційного ладу. Будь-які суттєві зміни до конституції, як наприклад зміна суб'єкта, що уповноважений призначати Уряд, також є зміною конституційного ладу.
Воднораз і Верховна Рада України і Президент України є органами та посадовими особами держави. Виходить коли парламент ухвалював Конституцію, він узурпував владу, яка йому не належала. Ба більше, чомусь усі Конституційні комісії та асамблеї в цій країні традиційно утворює Президент, хоча - повторюсь - "Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові".
Ми вирішили розірвати цю ганебну традицію і утворили конструкторське бюро, яке займатиметься моделюванням майбутньої конституції України. Звичайно, можна вважати, що ми самозванці і представляємо "народ України" ще менше, аніж парламент чи президент.
Але нагадаю, що Конституцію США, якій цього року виконається 234 роки, розробили та ухвалили саме "самозванці". Статті конфедерації, що на той час були основним законом новоутвореного союзу, не передбачали ані можливості скликання Філадельфійського конвенту, ані такого способу написання, ані такого способу ратифікації нової конституції Сполучених Штатів.
В якомусь сенсі можна стверджувати, що Філадельфійський конвент – найбільш вдалий та відомий конституційний заколот у світі. Але ми не збираємось чинити конституційний заколот – навпаки, наша мета повернути установчу владу народу України, як це і проголошує чинний Основний Закон.
Всі, хто вважає, що корінь українських проблем не так у поганих водіях-президентах, як в неефективній конструкції нашої держави, запрошуємо в четвер, 28 січня, об 11 годині на прес-конференцію до "Інтерфаксу", на якій ми презентуємо вам Центр конституційного моделювання. Який - ми віримо - стане праобразом українського конституційного конвенту.
Офіційний анонс події за посиланням: https://ua.interfax.com.ua/.../press.../717808.html

А наш Гєннадій,як представник народу,з купкою однодумців,зараз на колінці в кузні склепають нову,офігєнну Конституцію ! # воттєпєрьзаживьом !
Цитата: "Виходить коли парламент ухвалював Конституцію, він узурпував владу, яка йому не належала." Ганебна традиція...
Между тем: Верховна Рада України від імені Українського народу - громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України та підтверджуючи європейську ідентичність Українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу України, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням, приймає цю Конституцію - Основний Закон України. (Вікіпедія)
И во многих других текстах автора из верных предпосылок следуют довольно мутные выводы. Консерва, казачок засланный или просто полезный идиот? Х.З.