11222 посетителя онлайн
25 161 34
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чому добровольцям відмовляють у поверненні до лав ЗСУ?

русь,київська

Я хочу звернутися до тих у кого влада. Ваші пояснення щодо тяжкої ситуації на фронті зрозумілі. Однак. Прямо сьогодні було відмовлено в повторному сформуванні 25 окремого мотопіхотного батальйону Київська Русь. Причини не зрозумілі. Сотні добровольців бажають повернутися до лав. Практично весь командний состав служе на посадах рядових у Теробороні. Воно звичайно потрібно і почесно. Проте думаю що старшим офіцерам можна знайти і краще застосування. Також мотопіхоті не потрібно тяжке озброєння. Ми можемо заритися в землю і тримати оборону і без танків і БМП, з самим тільки стрілковим, мінометами та протитанковим. А механізована частина могла би підти з цієї ділянки в інше місце.

Так чому ні???

Топ комментарии
+46
Тому що Люся дристовіч сказала що у війні винен Порошенко бо записав у конституцію курс до НАТО.
А Стефанчук каже що "можливо змінити конституцію" доведеться!!!
Крот д'Єрмак й досі "працює" у ОП. З Зеленського роблять героя а він просто читає текст з лістка, а редактори там вміють красиво писати!
показать весь комментарий
19.03.2022 09:37 Ответить
+30
Тому що "кроти" на Банковій забороняють...
показать весь комментарий
19.03.2022 10:00 Ответить
+29
Не мутите воду на мелководье, здесь настолько очевидны причины что можно много писать а можно одним словом: Бояться. Власть боиться таких подразделенмй как Киевская Русь.
показать весь комментарий
19.03.2022 12:44 Ответить

Загрузка...