10824 посетителя онлайн
22 751 56
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Піски…

піски

Більше 20-ти днів ми вигрібаємо безнаказано. У мене вже немає слів, аби описати це пекло, аби передати всю ступінь розпачу, коли в ефірі позиції волають про хоч якусь підтримку.

Коли ворожі танки, САУ, БМки день в день виходять на одні і ті самі позиції, втупу розбирають нас, вкатують в бетон і асфальт не бійців ЗСУ, а ваших синів, батьків, чоловіків, роблять із них фарш, який і винести не можна… А ми не можемо їх дістати.

Сука, як почути в ефірі: ми усі 300-ті, будемо триматися, але дайте хоч на заборону!!! Мужики, хоч якось наваляйте, ми не витримуємо!!!

Хто може організувати зустріч з Залужним? (Хоч позначте його тут, хто може)

Я розумію, що це не панацея - вчора бачив мапу ГШ, де навіть приблизно не співпадають теперішні позиції та сіряки…

Ми будемо триматися, але нам потрібна допомога. Ми навіть розуміємо, що зараз всюди гаряче, але ж один байрактар, який один день попрацює в наших інтересах, дасть нам можливість втримати не цю територію, а шматок нашої вкрай важливої стратегічно землі.

Втримати неймовірною кров‘ю 21-го бату "Сармат", Ведмединого 3-го бату 80-ки, Гонтиними, Грека бійцями, нашими хлопцями.

Скільки разів я чув ці слова: Нам Потрібна Допомога! І кожного разу вони закінчувалися страшними втратами.

В Пісках цього точно можна уникнути, якщо зараз відреагувати на ці прості три слова:

Нам Потрібна Допомога!

Santa

Топ комментарии
+40
Где эта тварь,"верховный зеленый командир"? Что защитников Песок ожидает судьба Азовцев? А потом гнида зеленая будешь награды посмертно вручать?
показать весь комментарий
14.08.2022 13:01 Ответить
+29
а Верховному - по.уй..
воно навіть траур по страченим нашим Героям в Оленівці не оголосило.. морозиться зі своїм коханим дермаком, бо неначасі
показать весь комментарий
14.08.2022 13:06 Ответить
+22
Ты считаешь, что имеешь моральное право называть автора из Пісків блога "зрадофилом", при этом сам не пребывая на позициях рядом с "Сантой"? Если на то пошло-сядь в соседний ч ним окоп и оттдуда уже напиши нам всем "зрадофилам" как обстоит дело на самом деле
показать весь комментарий
14.08.2022 15:47 Ответить

Загрузка...