6719 посетителей онлайн
7 870 28
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Одеська митниця продовжує шабаш хабарництва

Голова правління Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко, про корупцію на Одеській митниці, не добираючи слів, що цілком зрозуміло.

"Сьогодні була зустріч з новим керівником Одеська митниця. Наші водії продовжують сплачувати хабарі, з зернового коридору, митники вимагають 0,4$ за тону та 1 тис дол за коносаментну партію. Сума кешу на суходолі min - 20 млн грн. Правоохоронці від 2 до 4% від ціни контракту за зернові та олію, мотивують тим, що все віддають на допомогу… Просто треш. Я таке спостерігав у 2011, останній раз. А ще є БЕБ, СБУ, ДБР та інші, як сутенери "митниці"…

Просто бл.дство…

Дуже болить, доки всі допомогають ЗСУ, ці "тварини" продовжують шабаш...".

Цензор.НЕТ Изображение
Цензор.НЕТ Изображение

Топ комментарии
+15
Зеля усім хабарникам дозволяє мародерити.
показать весь комментарий
15.03.2023 11:32 Ответить
+6
дивно було чекати, що щось зміниться, якщо в борделі просто передвинути ліжка...
показать весь комментарий
15.03.2023 11:44 Ответить
+4
українці ліниві.

лінива людина героїчно долає труднощі але поки труднощі не вдарили по голові нам ліньки подумати та зробити так щоб біда обійшла нас стороною.

от корупція.

як її здолати?

якщо не міняти систему влади то ніяк, адже ця система влади з 91 року має корупцію як кров у жилах.

отже, треба знайти гроші, створити народну партію, взяти владу і тільки тоді починати боротися з корупцією бо буде більшати територія без корупції.

а не так як зараз - одну голову стинають у корупційного дракона а виростають дві.

але нам щось створювати ліньки, простіше дочекатися сраки і почати героїчно її долати.
показать весь комментарий
15.03.2023 12:44 Ответить

Загрузка...