10264 посетителя онлайн
3 658 11
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чому зрадники досі не отримали вироків?

зрадники

Кулініч, який здав росіянам Херсонську область; Наумов, який інтегрував у СБУ і покривав зрадників; Сівкович, який був звʼязковим між зрадниками в СБУ та ФСБ - всі вони досі не отримали вироків, не потрапили під санкції, а їх майно не стягнуто на користь воюючої держави.

Йшов 16 місяць війни, росіяни знищують наші міста, захопили ЗАЕС та підірвали Каховську ГЕС. Що ще вороги і зрадники мають зробити, щоб ми нарешті навчилися конфісковувати їх майно і спрямовувати його на посилення обороноздатності країни?

До уваги Андрій Єрмак Олексій Данілов Денис Шмигаль Юлія Свириденко David Braun

Топ комментарии
+14
Чому а тому що ОП давно iнтегрований в фс
показать весь комментарий
06.06.2023 12:35 Ответить
+11
Чому?.... Начебто доросла людина, а не називає речі своїми іменами. Можливо чогось боїться? Хоча чого це я? Як там справа Ріфмайстра-Дугарь-Кузьменко? Та й Червінського, зрадника зі зрадників закрили.
показать весь комментарий
06.06.2023 12:47 Ответить
+11
зрадники не обирали цю владу! це зробив сам народ
а влада розставила зрадників і пропонувала замість армії - дороги та шашлики

Отже, висновок: якщо влада покриває зрадників, то хто є вона сама?
показать весь комментарий
06.06.2023 13:14 Ответить

Загрузка...