Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.
Чому зрадники досі не отримали вироків?

Кулініч, який здав росіянам Херсонську область; Наумов, який інтегрував у СБУ і покривав зрадників; Сівкович, який був звʼязковим між зрадниками в СБУ та ФСБ - всі вони досі не отримали вироків, не потрапили під санкції, а їх майно не стягнуто на користь воюючої держави.
Йшов 16 місяць війни, росіяни знищують наші міста, захопили ЗАЕС та підірвали Каховську ГЕС. Що ще вороги і зрадники мають зробити, щоб ми нарешті навчилися конфісковувати їх майно і спрямовувати його на посилення обороноздатності країни?
До уваги Андрій Єрмак Олексій Данілов Денис Шмигаль Юлія Свириденко David Braun
а влада розставила зрадників і пропонувала замість армії - дороги та шашлики
Отже, висновок: якщо влада покриває зрадників, то хто є вона сама?