8823 посетителя онлайн
20 832 66
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Роз’яснення

Я видалив відео з підривами наших воїнів на мінному полі зі своїх ресурсів тільки тому, що не хочу, щоб хтось вважав, що це зроблено заради лайків, переглядів та репостів. Виключно через це.

Я вважаю правильною публікацію і зробив би це знову. Бо це правда, за яку сплачено дорогою ціною, і про це мене просили деякі солдати, які по тих полях ходили.

Відділення підривається, один за одним, вони надають собі допомогу, намагаються допомогти товаришам, і з того поля витягнули усіх, нікого не кинули попри обстріл. Для солдат тут нічого образливого нема, це відео засвідчує жертовність та подвиг, та намагання виконати наказ за будь-яку ціну.

Топ комментарии
+76
показать весь комментарий
02.07.2023 22:58 Ответить
+57
Велика вам дяка ,пане Юрію,за свідому громадянську позицію,сміливість як журналіста та патріота.
показать весь комментарий
02.07.2023 22:56 Ответить
+41
Дякую , пане Юрію , за ВСЕ , що ви робите для краіни , для наших воінів ,
як чесний журналіст і просто Людина 🙁
показать весь комментарий
02.07.2023 23:03 Ответить

Загрузка...