8823 відвідувача онлайн
20 832 66
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Роз’яснення

Я видалив відео з підривами наших воїнів на мінному полі зі своїх ресурсів тільки тому, що не хочу, щоб хтось вважав, що це зроблено заради лайків, переглядів та репостів. Виключно через це.

Я вважаю правильною публікацію і зробив би це знову. Бо це правда, за яку сплачено дорогою ціною, і про це мене просили деякі солдати, які по тих полях ходили.

Відділення підривається, один за одним, вони надають собі допомогу, намагаються допомогти товаришам, і з того поля витягнули усіх, нікого не кинули попри обстріл. Для солдат тут нічого образливого нема, це відео засвідчує жертовність та подвиг, та намагання виконати наказ за будь-яку ціну.

Топ коментарі
+76
показати весь коментар
02.07.2023 22:58 Відповісти
+57
Велика вам дяка ,пане Юрію,за свідому громадянську позицію,сміливість як журналіста та патріота.
показати весь коментар
02.07.2023 22:56 Відповісти
+41
Дякую , пане Юрію , за ВСЕ , що ви робите для краіни , для наших воінів ,
як чесний журналіст і просто Людина 🙁
показати весь коментар
02.07.2023 23:03 Відповісти

Завантаження...