Трупожери з ОП

А тепер - про трупожерів з Офісу президента.
Всі ж, думаю, пам'ятають як мерзотно позитивна блогерня подоляка розкручувала смерті людей в Києві 1 червня для атаки на Кличка?
Тепер те саме ці мразі роблять зі Львовом. Адже ходять вперті чутки, що Садового вони теж хочуть бортувати.
І ось - ловіть. Телеграм, контрольований, за чутками, пресершою єрмака Зарівною, починає накидати по факту трагедії у Львові.
Правда, ось ми читаємо свіжу заяву Козицького, керівника Львівської ОВА: "Поряд із львівським будинком, куди сьогодні вночі влучила російська ракета, є укриття, воно у належному стані і на момент тривоги було відкрито. Але з усього будинку в укритті перебувало лише п'ять осіб. Дуже шкода".
Нагадаю, Козицький - це вже призначенець Зеленського якщо що. Але у людини все ж вистачило совісті сказати правду.
Що ніяк не завадить єрмачні зараз знову розпочати використовувати смерті людей для атаки невгодних мерів.
Ось це перші ластівки інформкампанії, яку невдовзі понесе вся їх мережа телеграм-помийок. Ну, і позитивна блогерня позаписує відосиків в стилі "садовой, уході".
І Зеленський, напевно, знайде час в своєму напруженому графіку хрипанути про - не знаю, розлити каву за комірець львівському очільнику чи що там він придумає.
Ну, а на те, щоб звільнити свіжопризначену під Саміт НАТО керівницю АРМА, яка з російською агентурою брала участь в дискредитації України та Байдена - на це часу не буде, ви що. Людина працює, ви що.
Отже, процес атаки на місцеве самоврядування на крові людей триває. Узурпація влади на смертях і крові. Хто там про "баригу на крові" розповідав, ммм?
Це настільки гидотно й мерзотно, що просто не вистачає слів.
Просто споглядайте. Після війни ця гниль не має права лишилися біля керма. Ні за яких умов.
Кляті потвори.

Цю гниль не можна було заводити у владу ,але телепкам цього не зрозуміти було, хотіли хоч поржать. Чи насміялись ?