11541 відвідувач онлайн
4 459 25
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Трупожери з ОП

львів

А тепер - про трупожерів з Офісу президента.

Всі ж, думаю, пам'ятають як мерзотно позитивна блогерня подоляка розкручувала смерті людей в Києві 1 червня для атаки на Кличка?

Тепер те саме ці мразі роблять зі Львовом. Адже ходять вперті чутки, що Садового вони теж хочуть бортувати.

І ось - ловіть. Телеграм, контрольований, за чутками, пресершою єрмака Зарівною, починає накидати по факту трагедії у Львові.

Цензор.НЕТ Изображение

Правда, ось ми читаємо свіжу заяву Козицького, керівника Львівської ОВА: "Поряд із львівським будинком, куди сьогодні вночі влучила російська ракета, є укриття, воно у належному стані і на момент тривоги було відкрито. Але з усього будинку в укритті перебувало лише п'ять осіб. Дуже шкода".

Нагадаю, Козицький - це вже призначенець Зеленського якщо що. Але у людини все ж вистачило совісті сказати правду.

Що ніяк не завадить єрмачні зараз знову розпочати використовувати смерті людей для атаки невгодних мерів.

Ось це перші ластівки інформкампанії, яку невдовзі понесе вся їх мережа телеграм-помийок. Ну, і позитивна блогерня позаписує відосиків в стилі "садовой, уході".

І Зеленський, напевно, знайде час в своєму напруженому графіку хрипанути про - не знаю, розлити каву за комірець львівському очільнику чи що там він придумає.

Ну, а на те, щоб звільнити свіжопризначену під Саміт НАТО керівницю АРМА, яка з російською агентурою брала участь в дискредитації України та Байдена - на це часу не буде, ви що. Людина працює, ви що.

Отже, процес атаки на місцеве самоврядування на крові людей триває. Узурпація влади на смертях і крові. Хто там про "баригу на крові" розповідав, ммм?

Це настільки гидотно й мерзотно, що просто не вистачає слів.

Просто споглядайте. Після війни ця гниль не має права лишилися біля керма. Ні за яких умов.

Кляті потвори.

Топ коментарі
+12
У Порошенка не було індульгенції від критики і за його президентство, бо його хіба що лінивий тоді не критикував, немає її тим більше зараз. Порошенко з 2014 по 2019 був винен у всьому, від непрацюючих ліфтов у підїздах, до Мінських домовленостей. І це при тому, що тоді у Пєті не було монополії на владу, тоді був коаліційний уряд (Народний фронт, БПП, Батькивщина) у ВР БПП мала депутатів менше ніж Народний фронт, а міністрів тоді призначали по квотах від різних партій, навідміну від зараз, коли ВСІ міністри по квотах "слуг". Але тоді "мудрий нарід" вважав, що у всьому вінават Порох. А зараз, коли ВСЯ МОНОПОЛІЯ НА ВЛАДУ і де-юре і де-факто в одних руках - зеленського-єрмака, коли у ВР "монобидло слуг" голосує по атмашкє з ОП, коли вся вертикаль влади, всупереч Конституції, зосереджена в офісі президента, хоча ця структура навіть не прописана в нашій Конституції, так ось після всього цього, наш "мудрий нарід" вважає, що Зєлєнскій нівчьомнівінават, он нічєво нє знаєт, ета баярє плахіє, а ЗЕсЦарь хароший... Все це говорить про те, що менталітет піпла, який толерує зе-лідора такий самий, як у москалоти - сЦарь ніпрічьом, он внє падазрєній, а все погане то плахіє падчіньонниє... Хоча всі "слуги" у 2019 йшли під брендом зеленського, всі призначення на міністерські посади йшли виключено через зеленського, він купався в монопольній славі, а тепер, коли підходить час відповідати за все це щоу в державі, тепер він "ні прі чьом", "ета нє он, ета Зінка..."
показати весь коментар
06.07.2023 16:22 Відповісти
+10
Зелене лайно , "ця гниль не має права лишитися біля керма ".
Цю гниль не можна було заводити у владу ,але телепкам цього не зрозуміти було, хотіли хоч поржать. Чи насміялись ?
показати весь коментар
06.07.2023 14:53 Відповісти
+8
А хіба Буткевич свого часу не котив бочку на Порошенка?
показати весь коментар
06.07.2023 14:47 Відповісти

Завантаження...