"Чому, ми не в НАТО"?

Такі запитання чую від депутатського корпусу, деяких громадських діячів, некажучи уже про "експертів", які знають, куди і як мають наступати наші воїни хоча самі жодного разу не були на фронті.
"Наша армія - найкраща в світі" - говорять ті ж самі люди. "Ми захищаємо Європу" - продовжують кричати вони.
Панове - ви справді не розумієте в чому проблема чи вдаєте, що не розумієте.
Українська армія - номер один у світі і це беззаперечний факт, але приймають в НАТО не армію, а країну до якої ця армія належить.
Наша армія номер один у світі! Але що ви зробили для того, щоб Україну прийняли в НАТО?
У Верховній раді знаходиться один із прибічників медведчука - шуфрич, який з партією опзж підтримував російських окупантів. Разом з шуфричем в парламенті знаходиться зрадник бойко та інша нечисть, яка всіляко дискредитувала теперішнього президента США і привела в Україну агресора.
Більшість народних депутатів воліють не помічати ворогів. Навіть більше, їм дозволяється вести бізнес, очолювати якісь комітети. Зрадникам з опзж дозволяють знаходитися за кордоном і притому бути нардепами.
Про корупцію, я уже не буду писати. Таке ганебне явище під час війни, коли українські воїни ціною власного життя стримують ворога - це взагалі позор на весь світ.
Ми прагнемо в НАТО, але що самі зробили для того? В нас найкращий в світі танк "Оплот", проте, ми не можемо забезпечити ним ЗСУ і просимо машини в європейців чи американців.
Ми маємо САУ "Богдана", ракети "Грім", Нептун, але нічого з цього не виробляли масово. Проте продовжуємо говорити світові, що нам хтось чи щось винен.
Війна - це битва не просто за землю, війна - це битва за зміни. До речі, вітання тим бюрократам, які зараз ще більше закидають нашу армію непотрібними журналами, звітами та іншим непотребом. Головне, що ми прагнемо в НАТО...
Перед тим, як писати і шукати винних в тому, що ми не в НАТО, подивіться в дзеркало.
Чи хто винен, що вороги України - опзж, досі в парламенті і не заарештовані?
Ми маємо дякувати країнам НАТО за підтримку, але не забувати про розбудову.
яку так не любить наша влада , та навіть боїться😕