5286 відвідувачів онлайн
7 112 44
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

"Чому, ми не в НАТО"?

нато,саміт

Такі запитання чую від депутатського корпусу, деяких громадських діячів, некажучи уже про "експертів", які знають, куди і як мають наступати наші воїни хоча самі жодного разу не були на фронті.

"Наша армія - найкраща в світі" - говорять ті ж самі люди. "Ми захищаємо Європу" - продовжують кричати вони.

Панове - ви справді не розумієте в чому проблема чи вдаєте, що не розумієте.
Українська армія - номер один у світі і це беззаперечний факт, але приймають в НАТО не армію, а країну до якої ця армія належить.

Наша армія номер один у світі! Але що ви зробили для того, щоб Україну прийняли в НАТО?

У Верховній раді знаходиться один із прибічників медведчука - шуфрич, який з партією опзж підтримував російських окупантів. Разом з шуфричем в парламенті знаходиться зрадник бойко та інша нечисть, яка всіляко дискредитувала теперішнього президента США і привела в Україну агресора.

Більшість народних депутатів воліють не помічати ворогів. Навіть більше, їм дозволяється вести бізнес, очолювати якісь комітети. Зрадникам з опзж дозволяють знаходитися за кордоном і притому бути нардепами.

Про корупцію, я уже не буду писати. Таке ганебне явище під час війни, коли українські воїни ціною власного життя стримують ворога - це взагалі позор на весь світ.

Ми прагнемо в НАТО, але що самі зробили для того? В нас найкращий в світі танк "Оплот", проте, ми не можемо забезпечити ним ЗСУ і просимо машини в європейців чи американців.

Ми маємо САУ "Богдана", ракети "Грім", Нептун, але нічого з цього не виробляли масово. Проте продовжуємо говорити світові, що нам хтось чи щось винен.

Війна - це битва не просто за землю, війна - це битва за зміни. До речі, вітання тим бюрократам, які зараз ще більше закидають нашу армію непотрібними журналами, звітами та іншим непотребом. Головне, що ми прагнемо в НАТО...

Перед тим, як писати і шукати винних в тому, що ми не в НАТО, подивіться в дзеркало.

Топ коментарі
+32
Блюзнірство - це Ваша необізнаність. Хто нам винен, що ми останні роки не займалися розбудовою армії?
Чи хто винен, що вороги України - опзж, досі в парламенті і не заарештовані?

Ми маємо дякувати країнам НАТО за підтримку, але не забувати про розбудову.
показати весь коментар
11.07.2023 17:51 Відповісти
+25
Боря, ти б пере тим, як постити маячню хоча б щось почитав, проте розумію, що читати не прикольно, простіше жерти марафонне зелене лайно та казати "пачіму ми нє в НАТО"? Швеція є одним з найбільших виробників зброї, вона на 13 місці у світі по експорту зброї і Україна зараз теж використовує шведське озброєння, зокрема новітні БМП, гранатомети та багато іншого. Тобто за твоєю логікою, Боря, якщо для будування власної зброї треба багато грошей, то нафіг тоді взагалі цю зброю робити, краще ті самі гроші закатати в асфальт? Так ти думаєш? Браво, Боря, бо так само думав й діяв той, кого ти наобирав у 2019. Гроші замість побудови власної зброї просто закатали в асфальт, прожрали та розікрали, а країну лишили роззброєною сам на сам з москальською озброєною армадою. Блюзнірство Боря це виправдовувати все, що накоїла шобла ватних зрадників за всі останні 5 років, бо все це зараз укривавими сльозми виплакує Україна, пожинаючи плоди рішень та голосувань тупоголових какіхразніц, які навіть зараз не поумнішали...
показати весь коментар
11.07.2023 18:05 Відповісти
+19
Автору подяка і респект за правду ,
яку так не любить наша влада , та навіть боїться😕
показати весь коментар
11.07.2023 18:56 Відповісти

Завантаження...