Догралися

Я вперше бачу, щоб тг-канал Офіса президента визнав, що рашисти під санкціями готують нам справжній піздарєз з дронів, а Україні без санкцій і з підтримкою крін НАТО не вдалося нічого співставного.
Це виключно наше досягнення.
Поки думали як елегантніше поставити прізвище Сирського перед Залужним, щоб зменшити популярність можливого конкурента. Поки пропихували в арму протеже Міндіча поперек попереджень G7, бо так захотів друг Зеленського, і тим продовжували гнобити репутацію країни на Заході. Поки призначали лояльних рукожопів і корумпантів на оборонці і міноборонці, а ті просирали гроші і час.
Поки створювали армію вимогателів в погонах Татарова. Догрались. Вибачте. Але я попереджав. Негативний відбір до добра ніколи не доводив. Корупція вбиває. Нас.
І тепер про це пише канал прессекретарки Єрмака.

Яка різниця, звідки походженя. Воно в розпорядженні русні - ось що важливо.