9909 відвідувачів онлайн
26 559 229
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Догралися

росія,ланцет,дрони

Я вперше бачу, щоб тг-канал Офіса президента визнав, що рашисти під санкціями готують нам справжній піздарєз з дронів, а Україні без санкцій і з підтримкою крін НАТО не вдалося нічого співставного.

Це виключно наше досягнення.

Поки думали як елегантніше поставити прізвище Сирського перед Залужним, щоб зменшити популярність можливого конкурента. Поки пропихували в арму протеже Міндіча поперек попереджень G7, бо так захотів друг Зеленського, і тим продовжували гнобити репутацію країни на Заході. Поки призначали лояльних рукожопів і корумпантів на оборонці і міноборонці, а ті просирали гроші і час.

Поки створювали армію вимогателів в погонах Татарова. Догрались. Вибачте. Але я попереджав. Негативний відбір до добра ніколи не доводив. Корупція вбиває. Нас.

І тепер про це пише канал прессекретарки Єрмака.

Цензор.НЕТ Изображение

Топ коментарі
+33
Тому шо зешобла це про пилити бабки - так було з першого дня. Але пропаганда розказує шо навпаки. 1 серіал і знищена нація - такого ще не бувало
показати весь коментар
17.07.2023 08:29 Відповісти
+32
Про це казали ще рік тому, попереджали.
Яка різниця, звідки походженя. Воно в розпорядженні русні - ось що важливо.
показати весь коментар
17.07.2023 08:30 Відповісти
+27
Автор статті все вірно підмітив, - особливо те, що московити під санкціями змогли організувати масовий власний випуск як ******** високоточних ракет, так і дронів, а ми без санкцій та при підтримці Заходу, НІ! А чому? Відповідь на світлині з саміту НАТО у Вільнюсі, де "команданте з Гондурасу у кольорах "хакі" стоїть один. А де ж поділись "друзі" на кшталт пана Ріші Сунака, тощо? А НЕМАЄ! Чому? Тому як якщо ти замість того, аби виконувати те, що від тебе просять взамін на надання зброї і б/к, лише брешеш і намагаєшся всіх надурити, то у підсумку залишається "покинуте всіма хакіподібне". Ось тому і твій міністр (який дуже гарно спілкується англійською, але ж і дуже "гарно освоює" кошти платників податків, - навіть на яйцях по 17 грн. за штуку) замість того, аби організувати випуск за 1.5 року масштабної війни тих само ракет великої дальності та власного масштабного, здатного задовільнити потреби ЗСУ, б/к (набоїв, мін, снарядів всіх калібрів, ракет для авіації, РСЗВ, ППО, тощо), тому як немає ані бажання, ані "команди зверху", лише "гарно посміхається" або на "Леопарді", або на "Гепарді", але для зміцнення обороноздатності країни, достатнього для швидкого завершення війни нашою перемогою, НІГУА НЕ РОБИТЬ! Також не забуваємо, що у 1991 році Україна була Ракетною Державою, яка випускала МБР "Сатана", тощо та космічні кораблі, тому напрацювання ще тих часів повинні зберегтись, - як і спеціалісти. І як назвати такі дії цього "золотояйцевого міністра" та його "командирів"? На думку лише спадають такі слова, як ЗРАДА та САБОТАЖ!!! П.С. Зеленський і його справжні господарі ще перед самими виборами президента країни показали на ТБ фільм "Слуга народу", на який дуже багато моїх співвітчизників відреагувало тим, що надали клоуну шанс стати Президентом України. Що з цього вийшло, вже дуже багато з них відчули на собі, - як і пожалкувати про власний вибір. Але я нагадаю про початок 3 сезону того серіалу, де "герой" (насправді, - антигерой) опиняється "на зоні". "Щось" мені підказує, що актор, який у серіалі грав головну роль, з кожним "косяком" та ганебним вчинком Особисто САМ все швидше наближається до моменту прибуття "на режимний об'єкт". Але ж втекти з цього "об'єкту" насправді йому вже не вдасться! Ось і все... І ще. Дуже не радив би всім ******** "ботам" "впрягатись" за "зелених" Потвор, які все одно з часом втратять владу і КОЖЕН з них отримає те, на що заслужив! Так що дивіться, аби і вам потім "не прилетіло рикошетом", тому як це буде "дуже боляче", а всі ваші "бикування в неті" "чомусь" мають властивості зберігатись майже назавжди... Так що, думай ТЕ...
показати весь коментар
17.07.2023 09:56 Відповісти

Завантаження...