Нема такої національності "русскій"
Це не традиційна етнічна ідентичність і не модерна національна ідентичність. Це архаїчна імперська ідентичність. (В термінах еволюції мислення -- "червона", а не "синя" чи "помаранчева".)
Війна не завершиться, поки ця ідентичність панує.
Сталий мир настане тоді, коли на базі традиційних ідентичностей корінних народів та регіональних ідентичностей на кшталт сибіряків почнуть формуватися модерні політичні нації.
Серед них, безумовно, буде й національна ідентичність московитів. Не маю гадки, як вона буде називатися. Можливо, "русскій". А можливо, це стане образливим словом, як серед турків епохи становлення турецької національної держави вважалося образливим слово "осман", що позначало імперську ідентичність минулої епохи -- епохи, що завершилася імперською катастрофою й розпадом.

Зникне "в'язниця народів" - зникнуть і "руськіє" ...
Але наступна думка таки страшенно хибна:
"...Сталий мир настане тоді, коли на базі традиційних ідентичностей корінних народів та регіональних ідентичностей на кшталт сибіряків почнуть формуватися модерні політичні нації..."
Сталий мир настане тільки тоді, коли усі кацапоморді, косоморді і кривоморді рашисти, "рускіе" вони чи ні, отримають місце під землею, а залишки заберуться на свої болота і затихнуть там надовго. Тільки так.