10606 посетителей онлайн
20 145 164
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Служити будуть всі

Я бачу в суспільстві тотальний запит на справедливість.

Бачу, як навіть в дуже дієвих, порядних, патріотичних людей опускаються руки від новин про прокурорів-інвалідів, про кілограми кешу в матрацах мсеківців, про депутатів батальйону "Монако" і так званих "волонтерів" на Ламборджині.

Російські спецслужби бачать наші розколи, і б'ють своїми ІПСО саме туди де боляче, щоб розколоти ще більше. Стратегія зрозуміла, я б на їх місці робила так само. Знаходь те, що роз'єднує, щоб вони не відчували себе один народом. Щоб ділились на багатих і бідних, виїзних і невиїзних, заброньованих і зобов'язаних, знедолених і при посадах, гаруючих нон-стоп на перемогу - і тих що вічно за спинами, по найдорожчих ресторанах.

На тих, що пошматовані осколками в мерзлих окопах - і тих, що з ескортом на дорогих фуршетах.

І тут дуже не вистачає трьох слів.

Всього трьох, але сказаних зі стратегічного рівня, від керівництва держави.

Сказаних не для красивих фраз, не для того щоб завтра забули. А з тим, що це буде виконано, навіть якщо комусь це дуже не сподобається.

Це має бути сказано і зроблено, жорстко, але по дорослому і чесно.

Всього три слова: Служити будуть всі.

Депутати, судді, прокурори, чиновники, мсеківці, мери, олігархи, їхні родичі і друзі. Бізнес партнери, міністри, бандити, контрабандисти, рок зірки, актори, директори підприємств і дипломати.

Байдуже. Всі. Всі мають пройти війну, не в тилу, а безпосередньо фронт.

Всі, по черзі, з ротаціями як мінімум один рік мають відчути, що таке війна.

Мені здається, якщо це буде чесно виконано - ці три слова відновлять віру. Ту віру, яка нас тримала в перші місяці війни. Ту, з якою ми відбивали Київ, Сумщину, Чернігівщину, Херсонщину, Харківщину.

Віра найсильніша зброя. Потрібно відновити довіру в нашому племені, довіру через справедливість.

Служити будуть всі.

P.S. можливо я чогось не розумію і помиляюсь. Тоді напишіть як ви це бачите. Але наскільки я відчуваю свій народ - зараз є масштабний і терміновий запит на справедливість. На те, щоб по чесному ділити тягар і страх війни.

Топ комментарии
+28
Це Ви по чесність до прокурорів звертаєтесь?
Чи до вищого керівництва?
Чи до крупи, якій подовжили контракт на посаді?
показать весь комментарий
20.11.2024 09:36 Ответить
+26
Дешевий популізм від неграмотної особи!
Пояснюю читачам: армія - постійні величезні витрати, котрі потрібно вчасно поновлювати. У нас вже зараз гостра нехватка на фронті ВСЬОГО і тому кількість втрат з нашої сторони росте і росте. Але наша ЗЛОЧИННА влада замість економічної мобілізації затикають проблему бусифікацією! При чому, кількість військовослужбовців на "0" - лише 1/5 від загальної кількості. Тому внутрішня ротація в ЗСУ повністю покриє потреби відпочинку та відновлення бійців, але ті військовослужбовці, котрі сидять в тилу (, наприклад) страшно не хочуть позбутися теплого місця і готові запхати в окоп замість себе людей з вулиці. Чи, може, хтось заперечить мені, що зараз практично всі новобранці, не залежно від їх стану здоров'я та рівня підготовки, потрапляють саме на "0"?
Одним словом, завдяки зебілам, соплежуйним закордонним помічникам та подібним "активісткам" за чужий рахунок, все дуже ПОГАНО і без ЧУДА перемоги НЕ БУДЕ! Але ми мусимо робити все можливе, щоб Чудо настало!
показать весь комментарий
20.11.2024 09:57 Ответить
+19
бо написавши тут , без прізвищ осіб, відповідальних за оборону та мобілізацію (нагадаю, це - Зеленський), воно ж начебто щось і сказано, але без наслідків. Тобто образ жорсткого правдоруба начебто підтримано, але без погіршення стосунків з владою.
показать весь комментарий
20.11.2024 12:19 Ответить

Загрузка...