Про створення нових 14 бригад

Кілька разів я намагалася розпитати міністра Умєрова, чому було прийнято рішення про створення нових 14 бригад замість посилення існуючих бойових? Який сенс в цьому? Але так ніколи і не отримала зрозумілої відповіді.
Справа в тому, що під створення цих бригад будувалася міжнародна стратегія МОУ в комунікації з іноземними партнерами - на топ зустрічах міністр просив кожну окрему країну взяти на себе відповідальність за комплектацію окремої створеної бригади.
Наскільки мені відомо, легко погодилися лише французи. Більшість партнерів чемно сказали "ні", бо комплектування окремої бригади це вкрай нерозумне витрачання ресурсів іноземців. Аби укомплектувати бригаду, треба придбати все - від дронів, до танків. Закуповувати на одну бригаду відразу всього потроху набагато логістичніше складніше ніж щось одне, але багато (наприклад, амуніція, броньовані авто, дрони для всіх ЗСУ). Це в рази довше. Ну і партнери не могли зрозуміти, а для чого укомплектовувати ці нові 14 бригад. Ну щоб шо? І чому в бригаді має бути саме така кількість танків, а не менша? Яких спроможностей це дозволить досягнути? Які військово-політичні цілі будуть досягнуті.
На всі ці питання в міністра Умєрова не було відповідей, бо він бездумно отримував та виконував завдання від Генштабу, погоджені Президентом. Генштаб сказав 14 нових бригад, значить побігли просити в партнерів допомогу на 14 нових бригад.
Ситуація, описана Юрієм Бутусовим в бригаді Анна Київська - прямий результат, коли Міністр оборони не заглиблюється в деталі та погоджується з усіма хотєлками вищих генералів, котрі просто не вміють рахувати ресурси та чути правду від своїх підлеглих.
Шукати там щось раціональне - це все рівно що запитувати зедебіла чому він голосував за дебіла.
Если адекватно воспринимать результаты выборов 2019 года, то все с тех пор происходящее укладывается в логическую
цепочку - идёт уничтожение Украину в-долгую с параллельным вытеснением населения на Запад.
А как ещё должны поступать ВРАГИ Украины и Ордынская агентура, которых дурачье73% радостно завело во власть в 2019 году?
Вы, пани, или в другой стране все эти годы проживали или тоже входите в состав этих 73% ... раз такие вопросы задаете?!