6380 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Щодо Галушкіна та інших

юрій,галушкін

Зразу скажу - чи винуватий Галушкін, мені невідомо.

Спершу голий фактаж

1. Мій побратим Микола Коханівський був у 125 бригаді. Напередодні російського наступу скаржився на вкрай погане управління, знімав відео про те, як НЕ відбувалася підготовка до наступу росіян, як ВІДСУТНІ належні лінії укріплення. Розповідав, що офіцери вимагають з підлеглих хабарі. Навіть за право воювати своїми (!) ФПВ вимагали хабарі. Він на таку пропозицію, звісно, не йшов, хоча був навчений. Загинув героїчно, коли в якості піхотинця відбивав російський наступ.

2. Ми, коли працювали на Харківщині, мали нульову взаємодію як з командуванням, так і з 125 бригадою (крім неформальної низової комунікації з їх БПЛАшниками, чудові хлопці). Жодної підтримки ні до, ні під час операції, ні опісля ми від них не отримали. Навіть коли в очевидно критичній ситуації моїй бійці зверталися по допомогу – відмова. Від командування ОТУ так само ми належну взаємодію не отримали. Через що ледь не загинули, якби завчасно не вжили додаткових заходів, не підстрахувалися. Хороша звичка – виходити із того, що в штабі сидять російські шпигуни. Спілкувався особисто з Галушкіним – слухав від нього неввічливий тон, слова мені не давав сказати (Звісно, все це не привід саджати за грати). До речі, і паперів належних ми від них не дочекалися, через що нам не виплатили бойові.

А тепер оціночні судження.

1. Чи винуватий Галушкін – повторюю, не знаю. Цілком можливо, що й ні. Тут в іншому проблема. Я не сумніваюся, що наші правоохоронці, а також судді НЕздатні провести "чистий" судовий процес. Тому, якщо раніше топ-корупціонери відбувалися переляком, в гіршому разі – деяким строком в СІЗО, то так само буде і з генералами. Очікую на недолугі звинувачення і погану роботу слідчих, не очікую, що Істина буде встановлена в суді.

2. Давайте визначимося – чи взагалі підсудні командири чи ні. Якщо вони будуть непідсудні, якщо тягнути за вуха вузьке юридичне поняття "бойового імунітету", щоб взагалі організувати повну безкарність вищих офіцерів – то привіт, масове СЗЧ і зайві втрати. Привіт, повторення Харківського провалу. А також усього того, що ми бачили з самого початку повномасштабки.

3. Якщо у нас буде забагато неадекватних військових топ-керівників – ми точно програємо війну. Подивіться статистику СЗЧ, подивіться щодня на карту. Давайте визначимося, на чиєму ми боці – на боці умовного "Тавра" (молодого, адекватного покоління командирів) чи "Содоля".

4. За Коханівського і за багатьох інших винні мають відповісти.

Топ комментарии
+18
"...чи винуватий Галушкін, мені невідомо..."

І не буде відомо - бо сказано - А СУДДІ ХТО? Тупорилий хабарник у мантії "судді" за наказом Татарова і при тотальних фальсифікаціях продажного і такого ж тупорилого "слідчого", який ні уха, ні рила не петрає у військовій темі, видадуть на гора "ухвалу суда", якою у нормальній країні навіть підтертися було би гидко. Зелена пліснява отруїла країну.
показать весь комментарий
27.01.2025 14:52 Ответить
+17
Браво, Ігоре! Думаю, що в ОПє тобі аплодують стоячи. Бо ЖОДНОГО поганого слова про владу. ЖОДНОГО!!! Зато генералів ти вже порівняв з ТОП корупціонерами ... Тепер твої цитати будуть на едЫном марафоне крутити 24/7, будь впевнений... Укріплення в Харківській області мав будувати собі Галушкін? А може він і дрони собі мав сам закупити? Бо їх в нього від держави, як і в 155 бригаді було хєр да ніхєра. На весь фронт відповідальності Галушкіна (декілька десятків км) в нього було 2 танки!!! Я не кажу хороший Галушкін чи поганий. Я кажу, що Галущкін та інші обвинувачені офіцери не самі по собі в державі. В Армії є верховний головнокомандуючий (за сумісництвом президент), є головнокомандуючий, є керівники дрібніші, а вже потім в якійсь черзі йде Галушкін. Але ти і деякі інші "позитивні" блогєри, в тому числі, нажаль ті які воюють, про відповідальність "верховного головнокомандувача", про головнокомандувача та про владу (зокрема про ОДА, які є прямою гілкою влади президента та відповідають за будівництво укріплень) чомусь нічого не кажуть. Чи в нас вже, як на московських болотах - про владу або добре, або нічого? Тоді за що воює народ з кацапами, Ігоре? Щоб стати "рашкой 2.0"?
показать весь комментарий
27.01.2025 19:12 Ответить
+9
Брехня і безлад у військовому управління йдуть від Верховного та ОПи. Показові арешти - не шлях до правди, справедливості й дисципліни.
показать весь комментарий
27.01.2025 19:09 Ответить

Загрузка...