6070 посетителей онлайн
2 964 16
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про перемогу у справі Привата проти Коломойського

коломойский,боголюбов,приватбанк

Перемога у справі Привата проти Коломойського в Лондоні!!!

Неймовірні емоції! Дуже пишаюсь що мав можливість долучитись до цієї найважливішої перемоги в історії сучасної України, проти одного з тих хто десятиріччями грабував країну!

Коли я став незалежним членом наглядової ради Привату, я був шокований тим наскільки зухвало виводились гроші вкладників з банку. Я не міг собі уявити що таке можливо у сучасному світі - просто майже всі гроші що були в банку кожний вечір опинялись на рахунках компаній колишніх власників у вигляді кредитів, більшість з яких буда без будь яких реальних застав.

Спротив нам був шалений - особисто я не одноразово відповідав на питання від представників влади: "Навіщо банк витрачає десятки мільйонів доларів на коштовних Лондонських юристів, де результат?" СБУ під керівництвом Баканова надсилало нам листи і прохало не відкривати нові справи проти Коломойського і партнерів, посилаючись на "національну безпеку". І як же чудово що країна змінилась з того часу, і СБУ під керівництвом Малюка вже тримає Коломойського під вартою та повертає його активи державі!

Якщо б в нас не було сильних, незалежних іноземців у наглядовій раді, не впевненний що ми б змогли протидіяти цьому тиску. Не дивно що усякі олігархічні політики на кшалт Тимошенко навіть зараз так топлять проти "зовнішнього управління".

Ця перемога - перемога десятків, сотень професійних, принципових людей які не піддались тиску і робили те що мали робити. Не зможу всім подякувати тут, але відмічу Sergiy Oleksiyenko, який особисто виступав у суді. Усі члени наглядових рад, які почали та тягнули цю справу - ми зробили що всі рішення по судам приймала тільки наглядова рада, щоб зменшити ризики для правління банку.

Керівники НБУ, зокрема Гонтарєва, Катерина Рожкова, та інші, які не тільки націоналізували банк та почали цю справу, замовили дослідження Kroll, яке стало фундаментом для цієї перемоги. Чудові та професійні працівники банку, які не злякались тиску з боку попередніх власників та допомогали викрити махінації.

Ну і звісно Artem Shevalev, який був членом наглядової ради з самої націоналізації і який послідовно тягнув цю справу. Окрема подяка Oleksiy Didkovskiy, який координував роботу всіх іноземних юристів.

Шерон, Себастіан, Еран, Надір, Юлія, Ольга, і знов Олексій та Артем - ви чудові, і це була неймовірна шана працювати з вами на цей результат!

Попереду ще величезна робота - стягування грошей з Коломойського та Боголюбова, суди в США та інших юрисдикціях, ну і обовʼязкова апеляція в самому Лондоні. Але я впевненний - ми переможемо!

Давайте радіти цієї перемозі, і сподіватись що головна Перемога, над руснею, теж незабаром!

UPD Як я міг забути активістів Дем Сокири, які робили числені мітинги під судами, медійну підтримку та розголос про злочини колишніх власників! Anton Shvets, Mark Savchuk, Юрій Гудименко, Игорь Щедрин, Alex Noinets Taras Kotov та всі інші - дякую вам!!!

Топ комментарии
+2
а, яка користь з цього, пересічному українцю?
от, яке мені щастя?
спочатку, клан коломойського кормився з цього, а зараз хто?
чи може, осіпов'язані з цим якось понесли покарання?
суркіси, зеленський, міндіч....?

Шерон, Себастіан, Еран, Надір, Юлія, Ольга, і знов Олексій та Артем, отримали премії, та покращили своє резюме, а українцям, що з того?
показать весь комментарий
30.07.2025 16:13 Ответить
+1
Якась х@йня... Якби ігор валерійович не накапостив в штатах, нічого б ви не виграли... Просте питання, зараз оті космічні суми, які враховані, як чистий прибуток Приватбанку - це гроші вкладників, чи гроші банку? Маніпуляція із формальними умовами можливості здійснювати діяльність банку без будь-якого грошового наповнення з боку держави - це перемога всього цього переліку осіб, які знали і знають, що чинять беззаконня та корупцію? "Давайте радіти цій перемозі?" чи може треба зосередитися на кількості грошей, які витрачені на гонорари та лобіювання потрібних рішень за невиправдано довгий час "невдач" та "програшів". Так собі досягення...
показать весь комментарий
30.07.2025 15:31 Ответить
+1
дякуємо!!!
показать весь комментарий
30.07.2025 16:40 Ответить

Загрузка...