5653 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Феєричний треш

Береза гостро розкритикував концепцію "безкоштовності" пасажирських перевезень

Це той випадок, коли ти хочешь бути при годівничці і не бути мобілізованим, тож вимушений відпрацьовувати свою зарплату в Наглядовій раді Укрзалізниці та вилизуєш сраку владі, коли вона в черговий раз обісралася. І Лещенко в цьому просто абсолютний лідер.

І ще про безкоштовність. У витратну частину обслуговання вагону входять не лише зарплата і ремонт, а ще: туалетний папір, миючі засоби, білизна, прибирання і т.д., Чи Лещенко вважає, що просто порожній вагон їде, а чистота сама стається і розхідники не витрачаються? Феєричний треш. Ну, і, наскільки я пам'ятаю порожнім потяг не відправляють, їздить менше вагонів, зайві відцепляють. Все одне робота УЗ - це не безкоштовний процес, а за все це треба платити. Платить бюджет, який наповнюємо ми з вами податками. Але схоже, що Лещенко про все це не знає, бо зайнятий вилізуванням обісравшийся дупи влади. Йому не звикати.

допис Лещенка

Топ комментарии
+22
Так не буває. Людина народжується дуполізом або нi.
показать весь комментарий
04.11.2025 15:07 Ответить
+12
Лещенко пройшов шлях складних метаморфоз від колись нормального журналіста до
продажного дуполиза зевлади.
показать весь комментарий
04.11.2025 14:51 Ответить
+10
Зєднєпривідний любить дупи облизувати.
показать весь комментарий
04.11.2025 14:58 Ответить

Загрузка...