11222 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Два світи в одній країні: обстріл і "конверти" політичного сміття

Два світи в одній країні

В одному - сиджу ніч в підвалі в Києві, бо обстріл. 

В іншому - вилажу з підвалу і бачу, як НАБУ прийшли до нардепів, бо ті брали хабарі в конвертах за свої голосування в Верховній Раді.

Ще раз

Політичне сміття, яке в 2019 випадково стало нардепами, в країні, яка бореться за своє існування, вирішило замутити бізнес на взятках в конвертах в Парламенті цієї ж країни.

Ще раз

Злочинне угруповання тепер - це не бандюки з району і навіть не рішали з правоохоронних органів. Тепер це парламентарі. Завіса.

Ряд питань, на які чекаю відповідей:

📍1. То хто платив усім за цим нардепам? Не організатори схеми часом із Офісу на Банковій? 

📍2. Дейнеко Голова прикордонної дасть втекти цим нардепам, як дали вже втекти нардепам  Одарченку, Куницькому і Дмитруку чи Міндічу? 

📍3. То яка ціна була за голосування за:

▪️законопроєкт 12414 про знищення НАБУ і САП
▪️законопроєкт 11533 про закриття публічних реєстрів, по яких журналісти викривали корупцію
▪️законопроєкт 12439, яким ви хотіли знищити підслідність НАБУ і БЕБ

За все це злочинне угруповання слуг політичну відповідальність несе особисто Зеленський. 

Ба більше, залишається відкритим питання, а з якого ж Офісу усі ці конверти заносились?

Але, здається, усі ми вже знаємо відповідь.

P.s. Тим часом медіа вже повідомляють перші імена нардепів, які отримали підозри за "конверти". Ніхто не здивований, бо це знову "слуги" - Євген Пивоваров, Ігор Негулевський, Ольга Савченко, Юрій Кісєль.

Юзік (Юрій Корявченков), повідомляють, що вже втік за кордон. Якщо це сталося, то ось і відповідь на питання "за які заслуги Зеленський дав голові Держприкордонної служби Дейнеці орден Богдана Хмельницького"

Топ комментарии
+6
Все так.

Зелупа сам сказав: "я ваш вирок", а ситий в безпеці натовп кретинів-малоросів ржав "атопутіннападе".
показать весь комментарий
27.12.2025 20:30 Ответить
+3
Злочинне угруповання й Зеленський "прі ньом"🙄
показать весь комментарий
27.12.2025 21:01 Ответить
+3
А.Мовчан вважає себе другим після зеленського бо повчає я бачу майже всіх дописувачів на Цензорі серед яких немало відомих ,розумних людей. Але йому байдуже він всезнайка.
показать весь комментарий
28.12.2025 10:52 Ответить

Загрузка...