9147 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Цинізм на тлі блекаутів

відсутність світла

Який цинізм: Зеленський дорікнув Кличку що в Києві не було "резервних схем" енергопостачання.

Ну, в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі та Дніпрі теж після обстрілів блекаути, а чому там не було резервних схем, може розповісти Галущенко екс-міністр двох урядів Зеленського - за якою схемою він відмовився від японських когенераційних установок для цих міст.

Ну і президентський друг Міндіч теж багато чого про схеми знає. Такі резервні, що ой. І про "шкода грошей" на захист енергообʼєктів, і про двушку на москву, звідки прилетіли ракети на українські електростанції.

Топ комментарии
+35
Пройобах???!!!

Це блін не пройоби, а результат свідомого, цілеспрямованого мародерства та саботажу ЗЄ-влади.
показать весь комментарий
09.01.2026 22:37 Ответить
+29
Знлений блазень звинувачує всіх у своїх пройо @бах ,
крім ху@ла і Міндіча !
Пора Зеленій пошесті йти геть , з президентського крісла ,
так як крім своїх вояжів по всьому світу зі своєю
бандою неробів, нічого корисного для краіни не зробив,
а навпаки !!
Зеленський, давай до побачення
показать весь комментарий
09.01.2026 22:29 Ответить
+24
Яка ж падлюка цей Зеленський! Рідкісна гидота...
показать весь комментарий
09.01.2026 23:40 Ответить

Загрузка...