6945 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Дуже добрі новини з Угорщини

Віктор Орбан

Ще у вівторок я писав у статті, що про поразку Орбана на виборах варто говорити зі словом "якщо", бо його шанси втриматися лишаються значними, хоч і значно меншими за 50%.

Та ВСЕ змінилося буквально за день-два.

Тепер можна стверджувати з певністю на 99%: ОРБАН ПРОГРАВ ВИБОРИ.

Так, 1% лишається, бо політика непередбачувана. Щоби цей відсоток не зріс, Україна має не робити помилок. Бо Орбан, намагаючись врятуватися, буде провокувати нас на це. Але все одно, нині зовсім не той розклад, що був ще до понеділка.

Цього тижня в Угорщині відбуваються просто карколомні події.

Орбан - не без допомоги роїсянських друзів - істерить та робить помилку за помилкою.

Найсвіжіша та помітна навіть з України суперлажа - це його офіційний передвиборчий союз із "Mi Hazank". Це ультрайоббіки, партія кінчених відморозків, поруч з якими навіть Віктор Орбан з його ручним Петером Сійярто - притомні прозахідні політики))) Тепер у опозиції всі підстави говорити, що Орбан всерйоз націлився на вихід з ЄС, бо йому норм декларувати союз з тими, хто за це топить. І опозиція це активно розкручує.

Бо членство в ЄС пересічні угорці цінують, що доводять усі опитування. Навіть якщо з України це не видно.

Плюс, ходячою лажою став агент ФСБ Сійярто. Те, як лажанула влада зі скандалом щодо дзвінків Сійярто Лавровуіз закритих зустрічей ЄС - це щось неймовірне. Про це детально йшлося у моїй учорашній статті.

А Росію угорці недолюблюють, що доводять усі опитування. Навіть якщо з України це не видно.

Плюс, зараз в Угорщині палає скандал із операцією угорських спецслужб проти опозиції. По українських мірках там нічого екстраординарного, але для багатьох угорців це - повернення радянських практик.

А угорці не хочуть назад до СРСР. Навіть якщо з України це не очевидно.

Плюс, нове заморожування виплат Угорщині в ЄС. Це реально фактор.

І все це - буквально за два дні.

Тому я думаю, що є добрий шанс побачити у Петера Мадяра навіть 2/3 депутатів, конституційну більшість. А Орбан - якщо не станеться чогось екстраординарного - стане історією, про яку за деякий час угорці будуть згадувати як про національну ганьбу.

А наразі Україні важливо просто не лажати. "Нє отсвєчівать". НЕ привертати до себе увагу. І також - ВАЖЛИВО - не відповідати інформаційно на провокації, які точно будуть, бо Орбан тестуватиме усі можливості, щоби перевернути порядок денний і актуалізувати зовнішнього ворога.

До речі, пацюки бачать, що режим тоне, і біжать з корабля. Донька Орбана вже звалила в США. Голова Нацбанку Угорщини терміново переводить майно в Дубаї.

Такшо, проросійський режим Угорщини, давайдосвіданя. "Товаріщі, конєц".

Топ комментарии
+23
Є таке прислів'я українське: не кажи "гоп", поки не перескочиш.
Особливо коли "працюють" русняві "спєци" з ІПсО.
73% збрехати не дадуть.
показать весь комментарий
26.03.2026 16:01 Ответить
+17
І тут на сцену виходить зєльонкін і каже…
показать весь комментарий
26.03.2026 16:11 Ответить
+9
Ми ще не знаємо , як буде себе поводити Мадяр при владі ... можливо він також буде вимагати запустити негайно Дружбу , інакше блокування 90 млрд євро продовжиться?
Що тоді буде ЛІДОР говорити пересічним?

Тобто треба почекати та подивитись розвитку подій .
показать весь комментарий
26.03.2026 19:58 Ответить

Загрузка...