11838 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Теракт у столиці: три висновки

теракт в Києві

Військовий пенсіонер, виродок з Москви, бере зброю і виходить в супермаркет.

Серед дня впритул розстрілює людей.

В інтервалі лічених хвилин, одну людину за іншою.

До цього пише в інтернеті як він любить і підтримує "русскій мір".

Новини про масові розстріли в супермаркетах, школах, церквах - для багатьох з нас досі залишаються чимось далеким.

Тим що в новинах про США чи Росію.

Але щоб в нас, серед Києва... Люди досі в шоці.

Короткі висновки по теракту:

  • 1. Час звикати, що російські спецслужби будуть намагатись постійно вербувати тисячі таких довбойобів.

На всю країну їх буквально пару відсотків, але для роботи ФСБ це більш ніж достатньо біоматеріалу.

Пора звикати, що війна тотальна і всеохопна, йде в різних доменах - від геополітики, економіки, космосу - до Шахедів по швидким /поїздам, мін серед пшениці і терористів в супермаркетах.

Пора звикнути, бо йде 13-ий рік війни не просто за нашу свободу, а й базове право жити в цьому світі.

  • 2. Час зрозуміти, що те що ми побачили - спецслужби попереджують сотнями, постійно. Але таких спроб ворожих спецслужб настільки багато, що відмоніторити все просто нереально. Все одно якийсь невеликий відсоток буде втілюватись. І спасибі нашим спецслужбам, поліцейським, що більшість ми просто не помічаємо.

В основному тилові міста живуть так, наче в повністю мирній країні.

  • 3. Такмед і зброя. Вільні люди повинні мати зброю. Щоб мати можливість негайно знешкодити таких виродків.

Аргумент "легалізація зброї дозволить мати її всяким їбанатам" - взагалі не аргумент.Бо в їбанатів зброя і так є, як бачите. А в людей, яких розстрілювали впритул - зброї щоб захиститись якраз не було.

Тому я за те, щоб під час війни зброя була у всіх повносправних і патріотичних громадян.

І такмед - бо це може бути питання життя ваших близьких. Коли ви в суботу під вечір просто пішли скупитися в супермаркет.

Топ комментарии
+7
3. Такмед і зброя. Вільні люди повинні мати зброю. Щоб мати можливість негайно знешкодити таких виродків.

виключно за це, лайк!
але, додам: Щоб мати можливість негайно знешкодити будьяких виродків, в тому числі, наділених владою!
показать весь комментарий
19.04.2026 12:58 Ответить
+5
Ще не написали, що поліція втікла. Отакий фактично і є захист громадян зі сторони влади.
показать весь комментарий
19.04.2026 14:03 Ответить
+4
І жодного висновку про рівень підготовки української поліції. Пам'ятаю відео, коли підпалили одну з будівель Інтеру, "Патріот" Ківа стояв тоді з молодиками на вулиці, а поліцейський із зброєю в руках сховався з працівниками телеканалу на даху будинку.
показать весь комментарий
19.04.2026 13:36 Ответить

Загрузка...