9389 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Недобите зло стає сильнішим

В будь-якій цивілізованій країні після того, що ми почули зранку, була б вже купа гучних відставок і кримінальних справ.

Але це не про нас. Памʼятаєте перший "Мідас", коли втік Міндіч?.. Було гучно. Було відчуття змін. А другий, коли "звільнився" Єрмак?.. Трохи пошуміли, і все як завжди.

Зараз вже навіть відомі блогери і лідери суспільної думки мовчать. Майже всі. Бо знають - підозр не буде, до вечора мафія прийде до тями, і завтра посилить тиск.

Недобите зло стає сильнішим. Аксіома.

Випадково і несподівано для себе я став не тільки свідком в справі "Мідас", але й стороною конфлікту в епічній битві між добром і злом.

Скажу чесно, я про це не мріяв. Я не антикорупціонер, я конструктор дронів, військовий.

Просто іноді не треба дуже добре робити свою роботу, щоб ніхто не заздрив, тоді й не прийдеться братися за меча.

Але вже пізно. Шляхів назад немає, мости спалені, Рубікон перейдено.

Повідомляю, що маю відмінне здоровʼя, жодних хронічних хвороб, серце як швейцарський годинник, ідеальні судини, чудовий мозок. Тільки недавно перевірявся.

Не маю жодних суїцидальних настроїв, не збираюся стрілятися, вішатися, вбиватися в ДТП, купатися вночі у водосховищі. Не бухаю, не вживаю.

Я хочу перемогти мафію і відновити справедливість. Не тому, що я крутий, а тому, що в мене немає іншого вибору. Або вони мене. Або я їх. Така доля.

Підтримайте, будь ласка.

Топ комментарии
+8
показать весь комментарий
30.04.2026 10:39 Ответить
+5
Жертовні козли вже не допоможуть, бо вимальовується головний козел "вова". І той козел буде бодатися до зарізу.
показать весь комментарий
30.04.2026 12:05 Ответить
+3
Шановний (не) пані .Ви трохи лукавите--бо до 2019 року ви часто робили Зовсім не "конструкторські " заяви Честь і хвала вам як військовому,як і конструктору Зараз ви пишете сміливі заяви,то чому у вас немає сміливості ПУБЛІЧНО признати свої помилки недавно військовий БРЕСТ публічно вибачився перед Татьяною Чорновол,то черга за вами
показать весь комментарий
30.04.2026 10:07 Ответить

Загрузка...