Переговорна ілюзія закінчилась

Сталося очікуване: устами Ушакова росія вийшла з квазіпереговорів, які були ініційовані Дональдом Трампом.
Цей процес по суті тривав від виборів та інавгурації Трампа, який обіцяв вирішити війну "за одну добу". Але російсько-українська війна не терпить жодних термінів та цифр…
Згадую заяви про те, що угода "погоджена на 95%", і лишається лише питання Донбасу…
Провал переговорів насправді був очевидним ще пару місяців тому. І спроба Трампа вирішити проблему ядерної зброї Ірану за венесуельським сценарієм була частково спробою перекреслити не реалізацію своєї обіцянки досягнути миру в Україні - успішною "маленькою війною" на Близькому Сході.
Але виявилося, що розвʼязувати війни легше, ніж їх завершувати.
Що далі?
Ріст цін на пальне дає економічну можливість продовжувати війну.
Росіяни поки закривали потребу в людях економічними чинниками - високою оплатою за підписання контракту (біля 30тисяч євро) та щомісячною оплатою 4 тисячі.
Поки в них є ресурс економічно стимулювати мобілізацію, вони це робитимуть. Але варіант загальної мобілізації лишається у них в запасі.
Українською перевагою можна вважати фіксацію лінії фронту завдяки розвитку технології дронів і НРК.
На лінії фронту з кілзоною атакувати значно складніше, ніж оборонятися. Бо все живе вражають роботи. А без піхоти лінія фронту не може рухатися.
Це якраз той фактор, який вимагати від агресора посилювати ресурси - людей і інноваційну техніку.
В такому форматі війна може тривати до нового технологічного перелому, коли в когось не зʼявиться нова супер технологія. Напрямок не секрет - дрони з дистанційним управлінням, подальша роботизація, системи РЕБ.
Стабільна лінія фронту практично перетворює це в полігон для випробування найновіших технологій. І це починає влаштовувати все більше гравців. Бо ринок сучасної зброї росте по експоненті.
Україна розраховує на кризові процеси в середині росії, росія - робить ставку на енергетичний та інфраструктурний колапс в українському тилу.
Бо тил завжди тримає фронт і забезпечує його. Важка зима і чергова хвиля еміграції жінок і дітей - це чергова мета москви. Зрештою, якщо населення України драматично скоротиться, росія вважатиме це своєю перемогою.
Та і технології створюють люди. І виграє той, хто зробить правильну ставку на людський капітал. Хто створить умови, горизонтальні звʼязки, довіру і здорову конкуренцію.
Саме тому корупція в оборонці, система заборон і тд - це екзистенційна проблема.
… тож, висновки такі: переговорна ілюзія закінчилась, війна переходить у фазу технологічного, економічного й людського виснаження, і Україна може перемогти лише як відкрита технологічна держава, а не як маленька копія російського авторитаризму.
Бо маленька авторитарна країна ніколи не переможе велику авторитарну. А от маленька і технологічна - цілком здатна заморозити цей 12 річний конфлікт з ядерною державою.
За все, що ЗЄ *********** з 24.02.2022, його треба наздоганяти завжди і всюди поки він не сяде на довічне, або не здохне.
Ну написала все оце пані Вікторія , а далі що - який висновок ?!
Спробую за пані Сюмар висловити свій суб'єктивний погляд , бо пані якась нерішуча ... може хвилюється, що ЗЕкошерники якусь нову світлину з пані в купальнику знайдуть в Мережі та вчинять новий гвалт ?!
ЗЕ-Україна зусиллями ЗЕвлади перетворена на постійно діючий полігон випробування нових військових технологій в реальних бойових умовах, що дуже влаштовує Європу та й інші країни Західної Цивізізації . Це по-перше!
По-друге , чим довше триває ця війна , тим більше європейські країни отримують собі українських дітей та молодь 18+ для подальшої асиміляції в свої країнах ... тобто ЗЕвлада по-факту експортує українських дітей та молодь в Вільну Європу як оплату за фінансову підтримку війни в Україні та своє майбутнє гарне існування в Вільній Європі ( після закінчення війни ) в своєй нерухомості та з рахунками , які з'явилися завдяки Потужному ЗЕмародерству!
По-третє , затягування війни призводить до подальшої зачистки території Неньки від корінного населення , поскільки молодь та діти переміщуються до Європи, а значна частина чоловічого населення середнього віку гине або калічиться на фронті ... а по закінченні війни на "територію без наріда" прийде "нарід без території" ,тобто мільйони мігрантів з країн Африки та Азії, від яких так потерпає Європа , яка з радістю збагрить значну частину цих неасимілюючихся мігрантів на зачищену територію України.
Ну і, звісно, Путло Погане з кожним новим днем війни збільшує свою ДЕМОГРАФІЧНУ ПЕРЕМОГУ над Україною!
Але кошерних ЗЕмародерів майбутнє України не цікавить ... як вірно підмітила про Генітального Піаніста письменниця Оксана Забужко - "Це не його країна! Він тут на гастролях!" Тобто в слушний час всі ці кошерні ЗЕгастролери чкурнуть с залишків України до своїх маєтків та рахунків в Європу та за океан!
Що робити?
На мою суб'єктивну думку є два варіанта розвитку подальших дій.
По першому варіанту при продовженні володарювання Кошерного ЦАРЯ та його ЗЕкоМАНДИ війна переходить в багаторічну "парагвайську війну 19 століття" № 2 по завершені якої Путло Погане отримає Неймовірну ДЕМОГРАФІЧНУ ПЕРЕМОГУ і Неймовірну радість мацковитського люмпена.
По другому варіанту війна має закінчитись на кшталт "фінського варіанту1940", що дозволить скинути руїни Лугандону та напівпустелю Приазов'я та Степового Криму на Тупого та Лоховатого Кремлівського Щура та його гнилу ледачу мацковитську біомасу , а Україна буде відновлювати та розвивати ті 80% території , що лишаються ... поки лишаються , відгородившись від сусідньої помийки мертвою ( без населення та громадянської інфраструктури ) зоною-стрічкою шириною 30...50 км з тотальними мінними полями , бетонними укріпленнями, пастками ...
Але для реалізації другого варіанту в Україні повинен з'явитися свій укроМанергейм та відповідальні керівники на кшталт фінських політиків та військових 1939-1940 років!
Але , схоже, в найближчі два роки другий варіант не цікавить гнилуватих євроЛідорів , яким треба продовження війни ще на 2 роки ( згадаємо - на що видали 90 млрд. євро ), а для цього вони будуть постійно відвертатися вбік , щоб не бачити витівок ЦАРЯ та Царської Свити всередині України.