8553 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Хто найбільше радіє ударам по Москві?

удари по москві

Не фейсбук. Не інстаграм. Не тредси, кавʼярні чи робочі міти.

Армія.

Всі ті, хто з 14-го року вивозив і тягнув. Дивився в палаючий обрій крізь розтріскані куленепробивні стекла.

Чіплявся зламаними нігтями за наші посадки та перехрестя.

Перетворював п**дарів на кривавий туман, розносячи наші ж будинки і підвали, в які ті поховалися.

Пускав НУРСи з кабрування по нашим же полям і високоточні бомби по нашим же мостам.

Хто вигравав час, сидячи сотні днів в норах, аби тил надіслав заміну.

Хто накидав український прапор на труну побратима.

Армія завжди знала, що вся ця кривава баня з впертим супротивом і збільшенням ціни кожного метра нашої землі для противника, має завершуватися ударами по його території.

Випалюванням його літаків на аеродромах базування.

Кораблів - в доках.

Палива - на заправках.

Самих росіян - в їхніх же будинках.

І навіть наше славетне ППО - усі ці екіпажі безпілотників і дядьки з кулеметами дванадцять і сім та чотирнадцять і пʼять - окрім безумовно благородної місії захисту наших мирних міст завжди в пріоритетах мали захист наших збройників.

Завдяки яким нині москва і палає.

Армія радіє.

Ледь помітною посмішкою щільно стисненими губами на замурзаних обличчях.

Росіянам лячно.

В 22-му мені це здавалося неймовірною перспективою. Тепер… ми впоралися за 4 роки.

Вони отетерівають і не розуміють - за що?

Вимагають пояснень.

Божечки, як добре, що після стількох років страждань і втрат, нам пох*й.

Паліть, братіки.

Паліть ще і на всі гроші.

Хай кожен москвіч відчує велич своєї мерзенної країни.

Топ комментарии
+9
Я пропонував перед другим туром 21 квітня 2019 року залишити в Президентах Папєрєдніка , хоча дуже не хотів його лишати на другий термін перед першим туром , але мій кандидат не потрапив у другий тур, а коли я побачив - хто буде змагатися з Порошенком за Президентство у другому турі ... в жасі схопився за голову і іншого вибору, як переобрати на другий термін Порошенка в мене НЕ БУЛО!

Тепер нехай пропонують переможці73%. До речі - цікаво було б почути від автора поста - а за кого він особисто голосував у другому турі ... я хоча б дізнався у кандидата наук - чи є в нього розуміння причино наслідкового зв'зку, коли він пише такі патріотичні пости.
показать весь комментарий
22.06.2026 13:23 Ответить
+5
Я думаю, що та частина Армії, яка в окопах, набагато більше раділа б мідлстрайку. Знищеному ще на підвозі особовому складу, знищеній логістиці, знищеним точкам злету молній, гербер тощо, знищеним екіпажам того ж рубікону, знищеним носіям КАБів і т.п.
показать весь комментарий
22.06.2026 13:47 Ответить
+3
Друже, ти вважаеш що справа у ролiках?

Нi, справа не в ролiках, та й панiка тут нi до чого. У нас теж е панiка, i що, здалися вже?

Справа у тому, що переважна бiльшiсть москалiв пiсля цiеi атаки дае путiну карт-бланш на фiзичне знищення Украiни. Деякi з них пiдуть добровольцями, як дiди, сражатися з "нацистами". Деякi з них не будуть особливо пручатись мобiлiзацii, з тих же самих причин. У масштабi москви це дасть + декiлька тисяч людей на фронтi, а може й бiльше.

Мабуть ти ролiкам з суджанськоi п'ятьорочки теж радiв, ти ба, панiка. А теперь Украiна досi не приймае 8700 трупiв з курськоi областi, якi нам намагаеться передати московiя. Але ти мабуть не в курсi цiх дрiбниць.
показать весь комментарий
22.06.2026 14:23 Ответить

Загрузка...