Хто найбільше радіє ударам по Москві?

Не фейсбук. Не інстаграм. Не тредси, кавʼярні чи робочі міти.
Армія.
Всі ті, хто з 14-го року вивозив і тягнув. Дивився в палаючий обрій крізь розтріскані куленепробивні стекла.
Чіплявся зламаними нігтями за наші посадки та перехрестя.
Перетворював п**дарів на кривавий туман, розносячи наші ж будинки і підвали, в які ті поховалися.
Пускав НУРСи з кабрування по нашим же полям і високоточні бомби по нашим же мостам.
Хто вигравав час, сидячи сотні днів в норах, аби тил надіслав заміну.
Хто накидав український прапор на труну побратима.
Армія завжди знала, що вся ця кривава баня з впертим супротивом і збільшенням ціни кожного метра нашої землі для противника, має завершуватися ударами по його території.
Випалюванням його літаків на аеродромах базування.
Кораблів - в доках.
Палива - на заправках.
Самих росіян - в їхніх же будинках.
І навіть наше славетне ППО - усі ці екіпажі безпілотників і дядьки з кулеметами дванадцять і сім та чотирнадцять і пʼять - окрім безумовно благородної місії захисту наших мирних міст завжди в пріоритетах мали захист наших збройників.
Завдяки яким нині москва і палає.
Армія радіє.
Ледь помітною посмішкою щільно стисненими губами на замурзаних обличчях.
Росіянам лячно.
В 22-му мені це здавалося неймовірною перспективою. Тепер… ми впоралися за 4 роки.
Вони отетерівають і не розуміють - за що?
Вимагають пояснень.
Божечки, як добре, що після стількох років страждань і втрат, нам пох*й.
Паліть, братіки.
Паліть ще і на всі гроші.
Хай кожен москвіч відчує велич своєї мерзенної країни.
Тепер нехай пропонують переможці73%. До речі - цікаво було б почути від автора поста - а за кого він особисто голосував у другому турі ... я хоча б дізнався у кандидата наук - чи є в нього розуміння причино наслідкового зв'зку, коли він пише такі патріотичні пости.
Нi, справа не в ролiках, та й панiка тут нi до чого. У нас теж е панiка, i що, здалися вже?
Справа у тому, що переважна бiльшiсть москалiв пiсля цiеi атаки дае путiну карт-бланш на фiзичне знищення Украiни. Деякi з них пiдуть добровольцями, як дiди, сражатися з "нацистами". Деякi з них не будуть особливо пручатись мобiлiзацii, з тих же самих причин. У масштабi москви це дасть + декiлька тисяч людей на фронтi, а може й бiльше.
Мабуть ти ролiкам з суджанськоi п'ятьорочки теж радiв, ти ба, панiка. А теперь Украiна досi не приймае 8700 трупiв з курськоi областi, якi нам намагаеться передати московiя. Але ти мабуть не в курсi цiх дрiбниць.