7411 посетитель онлайн
5 683 42
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про статтю щодо "Скелі"

Скеля

Мені дуже пригоріло зі статті Бабеля про Скелю, але не з тих причин про які ви подумали.

В армії є багато проблем. В армії є багато людей чиї права порушені. Зокрема, це військові 2022-2023 років, це поранені військові, це родини загиблих і зниклих безвісти військових. Це толкові тіпи, яких не можуть зробити офіцерами, бо вони обмежено-придатні. Це ветерани, які відфігачили, і нічого не отримали за це. Це військові які виховують дитину з інвалідністю і не можуть звільнитись зі служби, бо законодавці про них забули. Це військові, яких перевели в тил після поранень і вони живуть на голу 20-ку. Тобто є величезна купа проблем і людей, які багато вклали в цю країну і заслуговують на те, щоб інші люди цієї країни про них говорили і піклувались.

Але чомусь всі ці люди не цікаві медіа. Ніхто не пише про реальні проблеми, які мають військові з лікуванням, ВЛК, термінами служби, переведеннями і т.д. Ніхто не робить про це грандіозних розслідувань.

Бо коли журналісти починають говорити про порушення прав пов'язаних з військовою службою 90% буде припадати на ТЦК і навчальні центри.

Бо поки ти вчорашній цивільний, ти журналістам ще цікавий, але як тільки ти вбуваєшся як військовий, то твої проблеми вже чисто твої проблеми. Порахуйте скільки в медіа буде матеріалів про ТЦК і скільки про проблеми військових і ви побачите про що йде мова.

А з чого мені найбільше пригоріло в цій статті, яку обговорюють - головний герой матеріалу метадоновий наркоман, який розказує про погане відношення до себе у "Скелі".

Я це читаю, і просто не можу зрозуміти, де ми повернули не туди як суспільство, що в нас оцінку мобілізації та підготовці військових дають метадонові наркомани. І медіа вважають нормальним дати голос цій категорії людей, ігноруючи при цьому всі проблеми звичайних військовослужбовців.

Я прогорнув публікація Бабеля за рік. Жодної про ветеранів чи права військових. Жодної за рік.

І це питання не лише Бабєля. Це загальне інформаційне поле. В нашому суспільстві армією можна або пишатись героїзмом, або обговорювати провали або критикувати за мобілізацію. Все.

Ніхто не веде нормальної розмови про проблеми в армії. Ніхто не веде нормальної розмови про ветеранів.

Зате ми хочемо говорити про "звірства тцк" і слухаємо наркомана про те, як до нього погано ставились. Ну колосально неправильний підхід до побудови суспільства.

Топ комментарии
+17
консультант з комунікацій, а не хоч приєднатися до склелі ?
показать весь комментарий
24.06.2026 12:14 Ответить
+17
Найбільше мені подобається, що українські "ЛОМи" утвердили в суспільстві думку, що треба обов'язково першим ділом звертати увагу на особу мовця, і аж потім на його заяви. То Богдан вам брехун, то Мендель агентка фсб, то Трамп завербований. Це ж так зручно, назвав мовця шпійоном і можна більше нічого не доводити, спростовувати, хоча крім наркомана у Бабеля було ще 4 свідка та купа документів, котрі підтверджують побої.
показать весь комментарий
24.06.2026 12:15 Ответить
+14
"Консультант з комунікацій" прекрасно знає, підеш проти влади - миттєво опинишся в "кілл-зоні" на «законних підставах». Тому краще тявкати в інший бік…
показать весь комментарий
24.06.2026 12:25 Ответить

Загрузка...