Про статтю щодо "Скелі"

Мені дуже пригоріло зі статті Бабеля про Скелю, але не з тих причин про які ви подумали.
В армії є багато проблем. В армії є багато людей чиї права порушені. Зокрема, це військові 2022-2023 років, це поранені військові, це родини загиблих і зниклих безвісти військових. Це толкові тіпи, яких не можуть зробити офіцерами, бо вони обмежено-придатні. Це ветерани, які відфігачили, і нічого не отримали за це. Це військові які виховують дитину з інвалідністю і не можуть звільнитись зі служби, бо законодавці про них забули. Це військові, яких перевели в тил після поранень і вони живуть на голу 20-ку. Тобто є величезна купа проблем і людей, які багато вклали в цю країну і заслуговують на те, щоб інші люди цієї країни про них говорили і піклувались.
Але чомусь всі ці люди не цікаві медіа. Ніхто не пише про реальні проблеми, які мають військові з лікуванням, ВЛК, термінами служби, переведеннями і т.д. Ніхто не робить про це грандіозних розслідувань.
Бо коли журналісти починають говорити про порушення прав пов'язаних з військовою службою 90% буде припадати на ТЦК і навчальні центри.
Бо поки ти вчорашній цивільний, ти журналістам ще цікавий, але як тільки ти вбуваєшся як військовий, то твої проблеми вже чисто твої проблеми. Порахуйте скільки в медіа буде матеріалів про ТЦК і скільки про проблеми військових і ви побачите про що йде мова.
А з чого мені найбільше пригоріло в цій статті, яку обговорюють - головний герой матеріалу метадоновий наркоман, який розказує про погане відношення до себе у "Скелі".
Я це читаю, і просто не можу зрозуміти, де ми повернули не туди як суспільство, що в нас оцінку мобілізації та підготовці військових дають метадонові наркомани. І медіа вважають нормальним дати голос цій категорії людей, ігноруючи при цьому всі проблеми звичайних військовослужбовців.
Я прогорнув публікація Бабеля за рік. Жодної про ветеранів чи права військових. Жодної за рік.
І це питання не лише Бабєля. Це загальне інформаційне поле. В нашому суспільстві армією можна або пишатись героїзмом, або обговорювати провали або критикувати за мобілізацію. Все.
Ніхто не веде нормальної розмови про проблеми в армії. Ніхто не веде нормальної розмови про ветеранів.
Зате ми хочемо говорити про "звірства тцк" і слухаємо наркомана про те, як до нього погано ставились. Ну колосально неправильний підхід до побудови суспільства.