8741 посетитель онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Кави в Ялті знову не буде

удари по Криму

Бачу, що чимало людей через дійсно чудову і круту роботу по діпстрайкам Сил Оборони, знову починає ловити вайб 3-річної давнини. Літа 2023-го.

Мовляв, ще трохи - і кава в Ялті.

Не хочу псувати настрій, але з цим вайбом буде те саме, що і 3 роки тому. В сенсі - не варто підміняти wishful thinkings, в яких рашисти сцикливо евакуюються з Криму, сувору реальність.

Де путіну абсолютно насрати на долю мешканців Криму, хто б це не був. Навіть на родини російських військовослужбовців, не кажучи вже про екс-українських громадян. Чи тупорилих туристів з Чіти чи Іркутська, які вирішили поїхати у відпустку, адже їх ніхто не попереджав про нинішні кримські реалії.

Він НІКОЛИ, ЧУЄТЕ, НІКОЛИ - не дасть наказу на таку евакуацію. Адже це для нього - миттєва політична, а значить - і фізична смерть.

Натомість, чим більш успішними ставатимуть удари СОУ і більш гіршим ставатиме ситуація в Криму, тим більше російська пропаганда почне волати знаєте про що?

Правильно - про звірину сутність українського режиму, який прирікає цивільне населення на страждання та муки.

Цим самим розв'язуючи в черговий раз собі руки на удари по нашій енергетиці. І не тільки. Не те, щоби їх зараз щось стримувало. Але просто враховуйте, що невдовзі вони почнуть кожен свій удар по Україні виправдовувати, що це - просто у відповідь за наші удари по Криму.

І, на превеликий жаль, якщо ви думаєте, що не те, що на Заході - навіть в середині України не знайдеться достатньо корисних ідіотів, яким ця теза зайде, то я можу тільки знову порадити не жити в світі тих-таки wishful thinking.

Та й для армії вони паливо знайдуть завжди, хай там цивільні в Криму хоч всі в*здихнуть. Адже на кону для путіна - найважливіше. Тобто, його особисте фізичне виживання. Тут нічого не шкода.

Тому кави в Ялті знову не буде. Як і швидкого повернення Криму. Майте це на увазі.

Що ніяк не відміняє радості за фантастичну роботу СБС, СБУ, ГУР, ССО та всіх позосталих причетних до першого в історії безпрецедентного дронового наступу. Який зараз щоночі і щодня реалізують Сили Оборони в Криму і не тільки.

Топ комментарии
+9
шось Буткевич відчуття самозбереженя загубив ...а народ України загубив цей сенс, ще 19р...
показать весь комментарий
28.06.2026 14:17 Ответить
+8
це пан Буткевич будангу тролить ?
показать весь комментарий
28.06.2026 14:06 Ответить
+7
Переговори почнуться, коли буде запущено 100 балістичних ракет, якісних, рівня Сапсан, не файр понтових замінників, які легко збиватимуться С-300/400. А кава в Ялті настане, коли таких ракет буде зроблено тисячі. Або не настане ніколи, якщо не буде усунуто саботаж і симуляцію ракетної програми.
показать весь комментарий
28.06.2026 14:38 Ответить

Загрузка...