Кави в Ялті знову не буде

Бачу, що чимало людей через дійсно чудову і круту роботу по діпстрайкам Сил Оборони, знову починає ловити вайб 3-річної давнини. Літа 2023-го.
Мовляв, ще трохи - і кава в Ялті.
Не хочу псувати настрій, але з цим вайбом буде те саме, що і 3 роки тому. В сенсі - не варто підміняти wishful thinkings, в яких рашисти сцикливо евакуюються з Криму, сувору реальність.
Де путіну абсолютно насрати на долю мешканців Криму, хто б це не був. Навіть на родини російських військовослужбовців, не кажучи вже про екс-українських громадян. Чи тупорилих туристів з Чіти чи Іркутська, які вирішили поїхати у відпустку, адже їх ніхто не попереджав про нинішні кримські реалії.
Він НІКОЛИ, ЧУЄТЕ, НІКОЛИ - не дасть наказу на таку евакуацію. Адже це для нього - миттєва політична, а значить - і фізична смерть.
Натомість, чим більш успішними ставатимуть удари СОУ і більш гіршим ставатиме ситуація в Криму, тим більше російська пропаганда почне волати знаєте про що?
Правильно - про звірину сутність українського режиму, який прирікає цивільне населення на страждання та муки.
Цим самим розв'язуючи в черговий раз собі руки на удари по нашій енергетиці. І не тільки. Не те, щоби їх зараз щось стримувало. Але просто враховуйте, що невдовзі вони почнуть кожен свій удар по Україні виправдовувати, що це - просто у відповідь за наші удари по Криму.
І, на превеликий жаль, якщо ви думаєте, що не те, що на Заході - навіть в середині України не знайдеться достатньо корисних ідіотів, яким ця теза зайде, то я можу тільки знову порадити не жити в світі тих-таки wishful thinking.
Та й для армії вони паливо знайдуть завжди, хай там цивільні в Криму хоч всі в*здихнуть. Адже на кону для путіна - найважливіше. Тобто, його особисте фізичне виживання. Тут нічого не шкода.
Тому кави в Ялті знову не буде. Як і швидкого повернення Криму. Майте це на увазі.
Що ніяк не відміняє радості за фантастичну роботу СБС, СБУ, ГУР, ССО та всіх позосталих причетних до першого в історії безпрецедентного дронового наступу. Який зараз щоночі і щодня реалізують Сили Оборони в Криму і не тільки.