8170 посетителей онлайн
1 812 33

Партия Ющенко сольется с Тягнибоком до 2012 года

Председатель политсовета партии " Наша Украина ", бывший председатель Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко прогнозирует объединение оппозиционных политических сил до 2012 года, в частности с партией " Свобода ", которой руководит Олег Тягнибок.

"Обязательно объединимся до конца года - это точно, на осень мы выйдем на это", - подчеркнул он.

При этом он подчеркнул, что такие переговоры в этот период активно ведутся.

"Я бы сказал, на очень активном... более того, уже ясно, с какими политическими партнерами мы можем начинать с осени вместе, как равные среди равных, политическую деятельность", - сказал он, отвечая на вопрос о том, на каком этапе находятся переговоры о возможном объединении.

Наливайченко отметил, что НУ во многих случаях объединяется для совместных действий с партией "Всеукраинское объединение "Свобода".

Читайте также: Наливайченко: Партия "Родина" должна быть ликвидирована

"Мы со "Свободой" объединились в нескольких областных советах... там, где "Свобода" принимает большинство, национал-демократическое большинство, мы объединили фракции в трех областях, поэтому для нас никаких проблем с этим нет на региональном уровне", - сказал он.

Также Наливайченко отметил важность для объединительного процесса проведения совместных акций, отстаивание общих программ и действий по защите интересов граждан.

Напомним, в марте Наливайченко заявлял, что НУ ведет переговоры об объединении с партиями "Фронт перемен", "Гражданская позиция" и Украинской республиканской партией "Собор".

Наливайченко считает задачей депутатской группы "Наша Украина" в Верховной раде способствование объединению оппозиции в парламенте.

Комментировать
Сортировать:
так-ак
наша україна вже просраний варіант
показать весь комментарий
18.04.2011 11:25 Ответить
валик1970
ВО "Свобода" - це ідейна партія... який сенс живому організму об,єднуватися з політичним трупом... буде інший варіант - та невелика кількість по справжньому патріотичних українців, які є в партії іуди ющенка просто приєднаються до "Свободи" в якості рядових членів... та й то, приймати будемо не всіх, а лише тих, хто не заплямував себе звязками з владою та ПеРдунами... альтернатива вибору - ВО "Свобода"...
показать весь комментарий
18.04.2011 11:31 Ответить
alex
заполняй анкету на http://www.oprosoff.net/?ref=NDgxNTM5 и получай до 50 грн. в день
показать весь комментарий
18.04.2011 11:32 Ответить
ВО СВОБОДА
Тягнибок ніколи на таке не піде !!!
показать весь комментарий
18.04.2011 11:34 Ответить
Гражданин Украины
ну если СкуНС обїеденится со сволотой -тогда все нормально.
Еще если Ющ станет во главе -то вАаще супер.
Развалится и то и то.
Хероям Сало!
показать весь комментарий
18.04.2011 11:36 Ответить
247
вАаще то ты московит, паря ...
показать весь комментарий
18.04.2011 11:51 Ответить
Николай
ЧМО, а тебя не колотит, что ты гражданин Украины?
показать весь комментарий
18.04.2011 12:14 Ответить
Douglas
  Да кто-же с Иудой объединяться будет ! Кто-ж своей партии пожелает смерти ?!!!))))
показать весь комментарий
18.04.2011 11:38 Ответить
нажаль
Сводбода наразі єдина цікава політсила. Обєднання з НУ - це крах, на яку довіру Тягнибок може сподіватись, якщо НУ ніхто вже не вірить? Вони дійсно політичний труп. Це неправильне рішення, дуже неправильне... Сподіваюсь Свобода не розчарує своїх однодумців.
показать весь комментарий
18.04.2011 11:39 Ответить
допитливий
Якщо спонсори Тягнибока скажуть об"єднуватися, то він це виконає, А спонсорів зараз регіонали затисли серйозно. А сам по собі Тягнибок великий нуль районного масштабу. Лялька,  на шнурочку, 
показать весь комментарий
18.04.2011 11:40 Ответить
Николай
Абсолютно правильно. Школа ВЛКСМ и ПР. "Чтобы развалить хорошее дело надо его возглавить"
показать весь комментарий
18.04.2011 11:41 Ответить
Фирташ  решил  объединить две  своих  конторки  в   одну. тогда  и  хфронт   змин  пойдёт  туда-же
показать весь комментарий
18.04.2011 11:41 Ответить
999
Если Свобода объединится с прыщавыми, то не рейтинг их уровняется на уровне рейтинга юща
показать весь комментарий
18.04.2011 11:42 Ответить
zz
Пастух с пастухом..
показать весь комментарий
18.04.2011 11:44 Ответить
www
Яка партія Ющенко??? Цю продажну гниду Ющенко необхідно гнати з НУ! Тупий,пихатий впертий слизьняк, який зрадив своїх виборців. Нічого путнього для України ця базарна баба не зробила. Навіть себе від діоксину на посаді президента не захистив. Найкращим вчинком для нього булоб повіситись на сухій гілляці.
показать весь комментарий
18.04.2011 11:45 Ответить
вован
згоден на сто відсотків.
показать весь комментарий
18.04.2011 14:41 Ответить
руль75
А пам"ятаєте, як Тягнибока вигнали з фракції "Наша Україна"?  А тепер вони самі до нього просяться. "Наша Україна" заслуговує тільки розпуску, а тоді окремі персонажі може і доєднаються до "Свободи".
показать весь комментарий
18.04.2011 11:46 Ответить
Борисполь
"Валик1970". Я с тобой согласен на 100%.  А ИУДА ющ, уже не знает к кому бы он прилип. Я ИУДЕ ющу, бы посоветовал объединиться с такими же ИУДАМИ как он: Морозом, Кинахом, Литвиным, Яценюком. А "Свобода" себя только замарает и опустит свой рейтинг от прикосновения к ИУДЕ.
показать весь комментарий
18.04.2011 11:48 Ответить
Натан
"Их Украина"- дерьмо которое ищет к чьему бы ботинку прилипнуть. К кому прилипнет - тому не повезло. Не думаю ,что в" Свободе" полные идиоты , "чтобы вступить во все это" . Хотя надо отдать должное - денег в свое (их)время украли немало и теперь хотят рационально вложить.    
показать весь комментарий
18.04.2011 11:55 Ответить
Українка
Яку довіру сьогодні має Тягнибок? Він напряму працює на Партію регіонів. Для всіх, хто ще вірить свободівцям нехай подивиться відео на сайті  http://www.youtube.com/watch?v=B2ngZ-JgNOY А Ющенко чи не він зробив Януковича прем"єром? Рука руку миє. Та чи надовго? Помаранчеві уже дискредитували себе, як політична сила. А "Свобода" дискредитує тепер. Де їх націоналістичні ідеї? Продали Януковичам? Продажні лідери продажної партії. Союз з Ющенком саме те, що їм бракує.
показать весь комментарий
18.04.2011 11:57 Ответить
135
Видео не доступно. 
показать весь комментарий
18.04.2011 12:20 Ответить
валик1970
товариство! не час зараз чубитися - час об,єднуватися! во "свобода" -
це організація патріотів україни, добре організована та ідейна...
основна її мета шляхом демократичного приходу до влади провести повну
люстрацію влади, відсторонивши від керівних постів в країні колишніх
комуністів, гебістів, кучмістів. на сьогодні стало очевидно, що нинішня
бандитсько - олігархічна влада мріє перетворитися на диктатуру
путінського штибу, тому є стійке передчуття громадянської війни... бо
як інакше скинути те ярмо, яке накинули українському народу в умовах
відсутності вільних демократичних виборів... впевнений, що
національно-соціальна революція розпочнеться не з західних
областей, а з донбасу!!! і рушійною силою будуть шахтарі, бо влада на
догоду олігархам ахметову, фірташу і іже з ними так давить народ
економічно, що терпець урветься досить швидко перш за все в колишнього
електорату президента януковича... така думка "свободи"! тому
звертаємося до східних та південних братів - громадян україни - у нас
одна мета - сильна і вільна україна!!! давайте разом скинемо паразитів
олігархів з власної шиї, проведемо люстрацію і справедливу
реприватизацію, виберемо сильного політичного лідера і почнемо накінець
будувати європейську демократичну державу з сильною вертикаллю влади!!!
как говорят в донбассе "чем больше правит янукович, тем больше я люблю
бандеру"!!! а шановним друзям, які обливають "Свободу" гівном, побажаю лише одного - здоров'я... воно вам ще знадобиться...
показать весь комментарий
18.04.2011 12:17 Ответить
Название
ВО "ГНИЛОМОРДАЯ СВОЛОТА"
показать весь комментарий
18.04.2011 12:33 Ответить
1111
Евгений Ваганыч позавидовал вашему искрометному юмору. 
показать весь комментарий
18.04.2011 12:45 Ответить
ПАТРІОТ
ПР боїться об"єднання демократичних сил !!! Таке об"єднання дозволить пройти в Раду цим силам , а по одинці наврядчи !!! Хоча ВО СВОБОДА ітак проходить !!!
показать весь комментарий
18.04.2011 14:27 Ответить
українець
кому ще не зрозуміло що свобода це філіал партії рігіонів і задуманий цей сценарій для відбирання голосів від єдиного на даний час опозиційного лідера Ю.В.ТИМОШЕНКО. Прихильники тягнибока повинні спитати його , А ДЕЖ ТИ БУВ ЧОЛОВІЧЕ з 9  по 15 травня 2011р.Де ти сховався , і не поїхав до ЛЬВОВА щоб не допустити провокацій. Відомо де сидів на дачі у колесникова або ахметова і не тявкав бо команди не мав. А двох пацанів затримали і сидять вони у Львівському СІЗО. Тепер тягнибок їх героїчно "захищає".ПАРОДІЯ на опозицію. 
показать весь комментарий
12.06.2011 20:00 Ответить
Провокатор
українець
кому ще не зрозуміло що свобода це філіал партії рігіонів
 
 
Ну и зачем этот бред?
показать весь комментарий
12.06.2011 20:15 Ответить
Провокатор
українець
кому ще не зрозуміло що свобода це філіал партії рігіонів
 
 
Ну и зачем этот бред?
показать весь комментарий
12.06.2011 20:16 Ответить
DrK
  Ну, тогда и не подписывайся "украинец". Ты -зачмыренный малорос, хохоль, "грязь москвы". Твой "взгляд на мир" и кругозор" есть то, что ты видишь, стоя на коленях с засунутым в кацапскую задницу носом. Это твой "рюский миръ".
показать весь комментарий
12.06.2011 20:19 Ответить
DrK
  Абсолютно бесперспективно. Живой, растущий, здоровый организм "Свобода" НИКОГДА не пойдет на объединение с трупом. На какое-то ситуативмое сотрудничество, может быть. Но прав "Валик", только, как рядовые члены и то еще посмотреть, кто чем занимался и как себя показал. Но Ющ однозначно "пролетает". У него такой анти-рейтинг, что это сейчас -капля яду, убъющая какую угодно политсилу. Притом мгновенно и наповал. Даже его одобрение, высказанное в СМИ, способно обрушить поддержку удостоившихся его похвалы.
показать весь комментарий
12.06.2011 20:28 Ответить
зі схрону
як що тягнибок та Гриценко не бачать різниці між тимошенко та яниковичєм то вони або сліпі та глухі або дійсно філіал ригоаналів щоб відібрати голоси на виборах у Батьківщіни.
показать весь комментарий
12.06.2011 21:11 Ответить
DrK
  Це тобі "із схрону" не видно, а ми, нагорі, багато читаємо і дивимось. Різниця є. Приблизно, як двоє різних людей попоїли кожен свого, а потім "наклали" дві купи. Різні за формою, кольором і "духом", але по суті... Янь і Юнь.
показать весь комментарий
12.06.2011 21:19 Ответить
шп
партия Ющенко-Цигельского
http://smajliki.ru/smilie-12563559.html Партия Ющенко сольется с Тягнибоком до 2012 года - Цензор.НЕТ 8211