9747 посетителей онлайн

Литвин отозвал свой голос за языковой закон

Народный депутат из парламентской фракции Народной партии Юрий Литвин отозвал свой голос за Закон «Об основах государственной языковой политики», который Верховная Рада приняла 3 июля 2012 года.

Об этом говорится в его заявлении на имя председателя Верховной Рады Украины, сообщили в пресс-службе фракции, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

По словам Ю.Литвина, он не голосовал лично за данный закон.

«У меня есть личное виденье принципов государственной языковой политики, которое мне не дали возможности реализовать во время рассмотрения во втором чтении проекта закона об основах государственной языковой политики на вечернем заседании 3 июля текущего года. Однако состоялось голосование при участии моей карточки в поддержку этого законопроекта. Учитывая изложенное, прошу считать мой голос «за» недействительным», - говорится в заявлении депутата Ю.Литвина.

Читайте также: Внеочередная сессия ВР состоится 20 или 27 июля. Место Литвина займет Мартынюк, - СМИ

Как сообщалось, 3 июля ВР приняла закон «Об основах государственной языковой политики», инициированный народными депутатами от Партии регионов Сергеем Киваловым и Вадимом Колесниченко. Он был принят 248 голосами.

Законом предусмотрено, что русский язык станет региональным в 13 административно-территориальных единицах Украины из 27-ми.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Агроном Колесниченко разговаривал по-украински и попался на плагиате. ФОТОрепортаж

В то же время оппозиция заявила, что закон принят с нарушениями, ряд депутатов отозвали свои голоса.

В частности, заявил об отзыве своего голоса заместитель председателя ВР Николай Томенко, поскольку его карточкой голосовал не он, а другой народный депутат.

Свой голос отозвал депутат от НУ-НС Игорь Палица, поскольку в момент голосования находился за рубежом.

Также сделали соответствующие заявления трое депутатов от Партии регионов - Орест Муц, Петр Писарчук, Василий Чуднов, и депутаты от Народной партии Николай Шершун, Екатерина Ващук, Сергей Терещук, Василий Шпак и Василий Черный.

Комментировать
Сортировать:
123
А всей банде литвина слабо голоса отозвать ,или очередной треп
показать весь комментарий
16.07.2012 16:16 Ответить
456
та какая уже разница????процедуры отзыва голоса не существует,или я не прав????????
показать весь комментарий
16.07.2012 16:22 Ответить
Янукович
Прав Я!
показать весь комментарий
16.07.2012 16:24 Ответить
а ты чмо ЗАТКНИСЬ!
показать весь комментарий
16.07.2012 16:31 Ответить
янукович-юниор
существует, ведь я тоже свой голос отозвал, так как в эт овремя на джипе гонял...
показать весь комментарий
16.07.2012 16:35 Ответить
Джип януковича-киндера
И за меня там пусть чечетов проголосует
показать весь комментарий
16.07.2012 16:38 Ответить
Томенко Литвин Янукович
.
Кто следующий?

Крысы бегут!


.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:57 Ответить
толя
*****! Это не тот Литвин!!!! Что вы несете! Юрий Литвин это не спикер!!!!!
показать весь комментарий
17.07.2012 10:29 Ответить
111-222
Понятно: Литвин почти не спикер, а вот выборы по мажоритарке никто не отменял.
Заявление для электората.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:18 Ответить
Дима
*****! Это не тот Литвин!!!! Что вы несете! Юрий Литвин это не спикер!!!!!
показать весь комментарий
17.07.2012 10:28 Ответить
Почему молчит Зарубинский

Тварь продажная, он же всё время говорил что против раскола Украины
показать весь комментарий
16.07.2012 16:19 Ответить
УМ НИК
ПОТОМУ И МОЛЧИТ..ЧТО ПРОТИВ РАСКОЛА.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:23 Ответить
Бабоквзял
Бабоквзял, вот и молчуууу
показать весь комментарий
16.07.2012 16:25 Ответить
Заливной язык
100 % + О.Зарубинский 5-я колонна народников в ПР ! Продажный,
а спросил журналиста после голосования за язык " Я ПОХОЖ на ИДИОТА " ?

https://storage1.censor.net.ua/images/e/2/4/8/e248ddbf9aaf25120a615d7a65434f7c/600x700.jpg
показать весь комментарий
16.07.2012 16:27 Ответить
ортопед
Поздно всрался .
показать весь комментарий
16.07.2012 16:19 Ответить
Вий
Позняк метаться.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:20 Ответить
Судья
Поздно батенька, поздно. Скоро ещё и за участие в убийстве Гонгадзе ответишь!
показать весь комментарий
16.07.2012 16:22 Ответить
судье-идиоту
ты не судья батенька, ты тролль тупой, иначе бы почитал внимательно и понял, что речь не о Владимире Литвине.
Так что люди, если тут есть те, которые читают просто комментарии, а не тролли типа этого - увидите такие же или подобные провокации - не ведитесь, не верьте им - это все вранье - они даже не смотрят, куда пишут - главное что-то плохое написать под каждой новостью о Литвине. а о каком Литвине - им все равно)))
а такие статьи с такими заголовками - очень хороший способ определить троллей))
показать весь комментарий
17.07.2012 10:15 Ответить
Гелла
А никто не обратил внимание на имя? Юрий Литвин...
показать весь комментарий
16.07.2012 16:24 Ответить
это говорит
только об ободном -ни кто не читает полностью текст, вот цензор и ловит всех своими заголовочками. это в его стиле
показать весь комментарий
16.07.2012 16:29 Ответить
111-222
Какая разница, это его брателло, пограничник.
Старший обосрался, младший спасает репутацию
показать весь комментарий
16.07.2012 16:33 Ответить
разница есть
и заключается она в том, что местные тролли, получившие задание "мочить" Литвина, не читают саму статью - и мочат все, что есть с фамилией Литвин. вот и вся банальность и тупость. вот причем тут спикерство к Юрию Литвину? или Гонгадзе? или все остальное, что ему тут приписали? ни причем. это означает, что все эти темы - это всего лишь черный пиар, которым пытаются подорвать доверие к кому-то. ну вот кто будет верить тому, что написали "рядовые граждане" в комментах - если они просто перепутали людей...и написали свои заранее подготовленные "тезисы" против другого человека?
показать весь комментарий
22.07.2012 12:29 Ответить
генетик
Литвина перерубали лопатой и теперь 2 червяка стало??
показать весь комментарий
16.07.2012 16:40 Ответить
123123
Начались крысиные бега? Титаник идет ко дну?
показать весь комментарий
16.07.2012 16:26 Ответить
ги
сколько ж отозвавшими теперь голосов за язык?
показать весь комментарий
16.07.2012 16:34 Ответить
boss
Не передавайте PIN - код своей карточки неизвестным лицам ! Отменить нах карточки. Пущай голосуют КРЕДИТКАМИ !
показать весь комментарий
16.07.2012 16:33 Ответить
нологовик
Играет на публику. Хочет побольше голосов. А я за русский язык поэтому перебежчиков ненавижу!!!! Иж голос он отозвал, А тебя кто то просил вобще чего нибудь делать, а? Кресло ты как получил путем подкупа отдал голоса фракции за партию регионов, а теперь у кустики препекло. И кто Вы после этого.....
показать весь комментарий
16.07.2012 16:35 Ответить
еще одному идиоту
пишу без изменений текста: ты тролль тупой, иначе бы почитал внимательно и понял, что речь не о Владимире Литвине.
Так что люди, если тут есть те, которые читают просто комментарии, а не тролли типа этого - увидите такие же или подобные провокации - не ведитесь, не верьте им - это все вранье - они даже не смотрят, куда пишут - главное что-то плохое написать под каждой новостью о Литвине. а о каком Литвине - им все равно)))
а такие статьи с такими заголовками - очень хороший способ определить троллей))
показать весь комментарий
17.07.2012 10:16 Ответить
Та вже пізно пити Боржомі
.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:35 Ответить
Robin Gud
Я от чого ніяк зрозуміти не можу. Як можно проголосувати твоєю карткою, без твого відома??? Якщо я сам віддав свою картку колезі-депутату , щоб той за мене проголосував - то це зрозуміло, але кому Томенко віддавав свою картку??? Теж колезі??? І мабудь регіоналу. Інакше як пояснити цю містику??? Томенко на мій погляд не щирий. Я не голосував, але моя карточка проголосувала. І сміх і гріх. Мають людей за повних ідіотів. Щож відносно тих, хто зараз відкликає свої голоси???..... Якщо вступив в гів-но - можеш відмиватися скільки хочеш, але смердіти від тебе всерівно буде.... І то довго.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:41 Ответить
Ничего
такое оглавление. Не все ж станут читать подробности.Во,положительных мнений прибавится...
показать весь комментарий
16.07.2012 16:44 Ответить
_
Литвин уже не спикер. Просто дядько.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:45 Ответить
васа
*****! Это не тот Литвин!!!! Что вы несете! Юрий Литвин это не спикер!!!!!
показать весь комментарий
17.07.2012 10:29 Ответить
А
выборы,все-равно,не пропустит. А тут,без какой-никакой поддержки лохтората... Да,понятно все.Но, хочют они слышать о себе положительные мнения.Хочют.
показать весь комментарий
16.07.2012 16:49 Ответить
Фрол
Таким чином, цей закон вже не має ніякої сили? Чи що! Мені здаться, що план Путина по розколу України провалився.Ай. яй, яй, як це пагано! Бидолашний Путин, що ж він теперь буде робити,як він тепер буде оправдуватися перед своїми боссами!
показать весь комментарий
16.07.2012 17:10 Ответить
Kherson
На Волині було побито активістів Громадського руху "Відсіч", які в рамках кампанії проти мовного закону проводили інформування місцевого населення, чому не можна голосувати за віце-спікера Адама Мартинюка на виборах.На батьківщині Мартинюка за такі листівки побили активістів,фото perec.in.uaПро це повідомили УНІАН у "Відсічі".Згідно з інформацією активістів, інцидент стався в селі Ветли, звідки походить родом А.Мартинюк і яке належить до виборчого округу № 23, де він має намір балотуватись у народні депутати.Як розповіли активісти кореспонденту УНІАН, завершивши поширення листівок, активісти йшли селищем, коли до них під'їхав автомобіль, з якого вийшли троє чоловіків спортивної статури, які одразу почали бити активістів. Активісти повідомили про напад журналістам видання "Перець волинський" та міліцію. Після цього нападники намагались забрати в активістів телефони, а один розбили об асфальт, і невдовзі сіли в автомобіль та зникли з місця подій.Натомість, повідомляють активісти, приїхали сільський голова та дільничний міліціонер у цивільному, який, за їх словами, "відмовлявся зізнаватись у тому, що він працівник правоохоронних органів, але який опитав постраждалих і записав номер машини".Також на місце подій прибули журналісти видання "Перець волинський".За інформацією активістів, за декілька хвилин нападники повернулися із підкріпленням - в автомобілі сиділо вже шестеро людей, які, незважаючи на присутність дільничного, почали бити і активістів, і журналістів, пошкодили диктофон та намагались розбити журналістам камеру.
показать весь комментарий
16.07.2012 17:33 Ответить
блабла
наконец-то!
показать весь комментарий
22.07.2012 12:34 Ответить
Kherson
Держрадіо Криму забракувало передачу про акції на захист української мови Крим, Сьогодні, 17:28 Друкувати Редакторів не влаштувала якість звуку з виступів на мітингу. Український Тиждень Журналістка на знак протесту вона написала заяву на звільнення З радіоефіру Державної телерадіокомпанії "Крим" зняли україномовну програму "Два кольори", яка мала вийти ввечері 13 липня і в якій розповідалося про заборонену акцію кримської громадськості на захист української мови. Про це повідомила автор програми, журналістка Алла Петрова. За її словами, на знак протесту вона написала заяву на звільнення. Алла Петрова повідомила, що їй висунули формальні претензії: спершу про відсутність затвердженого сценарію програми, а потім про погану якість звуку з виступів на мітингу і в політичній заангажованості та "агресивності". Журналістка сказала, що її заява про звільнення з ДТРК "Крим" стала "емоційною реакцією на цензуру і тиск", з яким вона зіштовхнулася на роботі останнім часом. Виконувач обов'язків генерального директора ДТРК "Крим" Степан Гулеватий повідомив Радіо Свобода, що має намір "особисто розібратися в конфліктній ситуації" і тому заяву Алли Петрової не підписав. Заслужений діяч культури України Алла Петрова працює на кримському державному телебаченні і радіо близько двадцяти років. Вона є автором низки дитячих україномовних теле- і радіопрограм, а також авторської громадсько-політичної радіопередачі "Два кольори", що виходить раз на тиждень. Також на початку червня керівництво Державної телерадіокомпанії "Крим" зняло з телеефіру випуск новин "Хаберлер", яку готує Кримськотатарська редакція каналу. Як стверджували журналісти цієї редакції, підставою для зняття програми стала відсутність у ній повідомлень про Президента України. 7 липня в Сімферополі пройшла заборонена судом акція кримської громадськості, під час якої її учасники ухвалили і передали до Постійного представництва Президента України в Криму звернення, в якому закликали спікера українського парламенту Володимира Литвина не підписувати закон про засади мовної державної політики, оскільки той був ухвалений з порушеннями регламенту і Конституції, а Президента Віктора Януковича - ветувати його, а також винести його на розгляд Ради національної безпеки та оборони, як такий, що загрожує національній безпеці.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/derzhradio-krimu-zabrakuvalo-peredachu-pro-akciyi-na-zahist-************-movi.html
показать весь комментарий
16.07.2012 17:35 Ответить
Kherson
І яка мова зазнає утисків?
показать весь комментарий
16.07.2012 17:36 Ответить
Kherson
Книг, дешевших за 100 гривень, більше не буде. За українські книги доведеться платити удвічі більше Президент Форуму видавців України Олександра Коваль прогнозує, що зміни до Податкового кодексу, які ініціюють Мінфін та Податкова, спричинять з 2013 року подорожчання книг вітчизняного друку удвічі. Експерт прогнозує, що після прийняття змін до Податкового кодексу виникне девальвація гривні на 20-25%, тому подорожчає папір та енергоносії (на 15-20%). Відповідно до реформи, видавці будуть змушені платити ПДВ за ставкою 19%, а також закладати в ціну книжки 10-15% компенсації податку на прибуток заради збереження оборотних коштів на рівні минулого року. "Не здивуйтесь, якщо 2 січня ви прийдете в книжковий магазин і побачите, що книга, яку ви хотіли прочитати, коштує рівно вдвічі дорожче, ніж коштувала 30 грудня", - попереджає Олександра Коваль. Враховуючи, що за даними Асоціації українських видавців, середньостатистичний українець в 2011 році витратив на книги 20 грн, а після подорожчання книжка замість нинішніх середніх 72 грн буде коштувати 130-150 грн, такі зміни можуть викликати значне скорочення українського видавничого ринку. Також плановані зміни до Податкового кодексу нададуть конкурентну перевагу російським видавництвам, оскільки російська книга стане набагато дешевшою від української, пояснює Коваль. Також Коваль наголосила, що лише декілька з розвинених країн світу мають ПДВ на книги на рівні інших товарів.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/**********-knigi-mozhut-stati-rozkishshyu.html
показать весь комментарий
16.07.2012 17:40 Ответить
Имеющий память
При Николаенко в 2005-2007 годах существовала совместная программа (МОН с издательством "Питер") выпуска учебной литературы по информационным технологиям на украинском языке. В плане было несколько десятков книг. Вышло меньше двух десятков. Кстати, достаточно неплохих как по содержанию, так и по полиграфическому оформлению. С приходом Вакарчука эта программа прекратила свое существование... Наверное, в штатовском парткоме решили, что на Украине проживают только бабки Параски, а им информационные технологии просто не нужны...
показать весь комментарий
17.07.2012 01:33 Ответить
николай
скоро володя будет книжки читать как юра
показать весь комментарий
16.07.2012 17:44 Ответить
Литвинець
Головне кредо націонал-більшовізму (професійних,
мовно-стурбованих, українських-українців) заборонити
та винищити російську мову. «Битва за мову», цим вони їх діти та онуки будуть
займатися все життя. Проблеми доступного житла, охорони здоров'я в
порівнянні з цим, дрібниці! Мати особливі дивіденди
із свого етнічного походження, це їх основна параноїдальна ідея! Мовно-стурбовани українськи-українці нездатні розвивати рідну
мову(знімати серіали про Бандеру, казаків - укржлоби грошей не дадуть) і
бажають перекласти це на інших громадян України, для яких рідною мовою є російська.
Для них самий простий розвиток української мови, це заборона російської.

Конституція України. Стаття 3. …Утвердження і забезпечення прав і свобод
людини є головним обов'язком держави……

Стаття 10. .. В Україні гарантується вільний розвиток, використання
і захист російської, інших мов національних меншин України.
показать весь комментарий
16.07.2012 18:04 Ответить