10679 посетителей онлайн

В КC поступило два обращения по поводу закона о языках

51 депутат Верховной Рады во вторник, 16 октября, обратились в Конституционный Суд с обращением, в котором просят проверить на соответствие Конституции закон «Об основах государственной языковой политики».

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Конституционного суда.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Янукович обещает решить "чувствительный" вопрос украинского языка

Всего поступило два отдельных представления. Помимо конституционности положений данного закона просят оценить его конституционность в связи с возможным нарушением процедуры его принятия.

Представления переданы на изучение секретариата суда.

Читайте также: Языковой закон принят, чтобы отвлечь внимание общества от "покращення" Конституции, - эксперт

Комментировать
Сортировать:
Шановні учасники форуму

НЕВЖЕ ПРОБЛЕМИ ЯКІ НАМ НАВЯЗУЮТЬ НАС ХВИЛЮЮТЬ
а пенсії і пенсіонери
ЯКЩО ВАС ТАКОЖ ЦЕ НЕ ВЛАШТОВУЄ
ПРИКРІПІТЬ ДО ОДЯГУ АБО АВТО
ДЕРЖАВНУ СИМВОЛІКУ
21 РІК В...
незалежності
показать весь комментарий
17.10.2012 18:49 Ответить
Мустафа
Я вже прикрепив Тегнисрацi до срацi.
показать весь комментарий
17.10.2012 18:51 Ответить
М1
На каком языке?
показать весь комментарий
17.10.2012 18:53 Ответить
Петр
Джамиль, прикрипыв - все равно не встает !
показать весь комментарий
17.10.2012 18:56 Ответить
ДУМКА
люди спілкуються за допомогою МОВИ--РОЗМОВЛЯТИ.........а росіяни користуються язіком і тому --РОЗЯЗІКАЮТЬ,ЯЗІКАЮТЬ ДАВАЙТЕ БУДЕМО ЛЮДЬМИ
показать весь комментарий
17.10.2012 18:59 Ответить
прохожий
отвечаю непонятливым читайте историю только вдумчиво читайте тогда для вас станет ясно что украина это выдуманное название а все мы русичи и чем быстрее мы это поймем тем лучше для нас
показать весь комментарий
17.10.2012 19:25 Ответить
ДУМКА
згоден.була ЯРОВА РУСЬ і русскій каганат.так от я хочу розмовляти па мові моїх ппредків ,а не язіку який придумали на основі хазарського діалекту песічей-чорних гузар,іудеї кирило і мефодій
показать весь комментарий
17.10.2012 19:46 Ответить
Будьте уважнiшi
Тут справа не в росiянах таких практично неiснуе, а в тих хто iх створив.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:27 Ответить
Дон
Почему как коммент на украинском языке то обязательно тупая быдлятина Это не заразно??
показать весь комментарий
17.10.2012 19:07 Ответить
хм
ти хочеш сказати, що твій комент нормальний?
показать весь комментарий
17.10.2012 19:10 Ответить
Вася
пей зеленку для профилактики. Тебе должно помочь
показать весь комментарий
17.10.2012 19:13 Ответить
Земеля
Дон! Tы наскоящий "Педро"
показать весь комментарий
17.10.2012 19:38 Ответить
ДУМКА
просто руську молву стараються вбити.росіяни вже не розуміють слова рідної мови.ПЕРЕВІР СЕБЕ ,що означае руське слово--удовольствіє........ а потім подивимося хто тупа бидлятина
показать весь комментарий
17.10.2012 19:12 Ответить
Пересічний
Ну не робіть же ви посміховисько із цього, так званого, Конституційного суду, він і так не має ніякого авторитету, а перетворився на " Чего барін ізволят"?
показать весь комментарий
17.10.2012 19:14 Ответить
Pit
Б1дна укра1нська мовоЮск1льки над тобою будуть знущаться.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:17 Ответить
ДонУ
Все вірно, а чому кацапська меншина має право розмовляти на матючному і кругом просувати його, а гуцульська ні? А ще в Києві багато лемків, поліщуків, подолян, слобожен. Кацапи кажуть, що це не українці? Отже вони теж нацменшини і мають право на свою офіційну мову. Два ПРдонівських придурка, разом із хамом, заклали самі під себе бомбу.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:17 Ответить
Атотак
Якщо порівняти невдалі жарти польських ведучих, за які їх вигнали з роботи, з тим приниженням, якому щоденно, в телепередачах, фільмах, пресі, піддають українців п'яні кацапи, то це були, просто, дитячі жарти. Але, на жаль, наше керівництво звикло витиратися від кацапського харкотиння і пхати своє рило для нових плювків.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:18 Ответить
15
А нельзя ли конкретные примеры, а мы бы проверили и убедились? Или слабо?
показать весь комментарий
17.10.2012 19:21 Ответить
З історії московитів
Коли царицeю московії стала німецька шльондра катерина, то вирішила причепурити історію "вєлікой россії" Але ж історія " вєлікой россії" не може виникнути в 18 столітті, має бути вікова традиція. От тут і був виданий указ, забрати з Києва всі древні літописи. Забрали. Потім ці літописи "пропали", а замість них кацапські борзописці написали нові, як і " Слово о полку Ігоревому". Тільки нові літописи вже були написані на язіку, що придумав для московітів їхній ломоносов.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:19 Ответить
15
Как все просто. Для дебилов что ли эта чушь?
показать весь комментарий
17.10.2012 19:22 Ответить
ззз
а самые известные словари кацапской варнякалки создали ВЕЛИКИЕ росияне БРОКГАУЗ и ЭФРОН
показать весь комментарий
17.10.2012 19:34 Ответить
15
Очевидно российская земля самым благотворным образом влияет на раскрытие таланта людей всех национальностей. Этим только гордиться надо.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:37 Ответить
Думка
Ірина Фаріон права. Кацапи ніколи не поважали нас, як народ, як націю, ніколи не поважали нашу культуру, звичаї, а ведуть себе, дійсно, гірше окупантів.
Так звані "россіяни", яких в Україні, офіційно, всього 17%, ведуть себе так, ніби не ми, українці, а саме кацапи є господарями цієї землі. Бидлокацапи, мов ті таргани, забралися на чужу кухню і ведуть себе, як окупанти, так же нахабно. Не хочуть нас визнавати, нахабніють? Дихлофосом треба травити цю падаль.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:20 Ответить
15
Врешь, мерзавец, в Союзе не было различий между русским и украинцем, а если и было, то не в пользу первого. Уникальный случай в истории, метрополия жила на порядок хуже своих "колоний", это только сейчас стало видно кто кого "кормил".
показать весь комментарий
17.10.2012 19:25 Ответить
хахахаха
бріхня
показать весь комментарий
17.10.2012 19:27 Ответить
перепост
Коржик с молоком

Я шел в обычный детский садик-

Малыш своей большой страны.

Где все народы дружно ладят,

И в положении равны.

Там были русские, евреи

И украинцев большинство.

Никто людей тогда не мерял

Какое в паспорте родство.

Но вот кому-то захотелось

Свободы в прошлое плевать.

Префекты мэры, чтоб имелись

И партий целых сорок пять.

А вышло хитрым лишь раздолье -

Обули быстро простофиль.

Оставив им одно дреколье,

Да прав листок со словом "Билль"

О чем-то тихо пошептались

Внутри украденных квартир -

Соседи тут же поругались

Ломая свой привычный мир.

На месте скверов и фонтанов

Витает лишь торговый дух.

Златым тельцом и чистоганом

Народец в городе опух.

Спилил сто грамм скорей на гире

И подкрутил слегка весы,

Чтоб стать богатым в этом мире

На недовесе колбасы.

Вернуть бы снова группу нашу,

Где тетя Маша черпаком

Наложит поровну всем каши,

А после коржик с молоком... (С)
показать весь комментарий
17.10.2012 19:59 Ответить
скорпі
брешеш саме ти: коли кацапські поети й письменники друкувались без проблем, українські майже всі були в засланнях лише через те, що писали українською мовою
показать весь комментарий
18.10.2012 07:02 Ответить
Iм-перець
Брешуть собаки, та ти, разом з ними. Я мешкав у Криму, всі полиці книжкових магазинів були з опусами мовних писак. Їх ніхто не купував. Газети на мові, їх було три, весь тираж продавали бабусям на базар, оселедець загортати. Театр український у Сімферополі - квитки "продавали" на підприємства, при порожньому залі. Ти свої казки соплякам розповідай, як твою мову срану катували.
показать весь комментарий
18.10.2012 07:14 Ответить
скорпі
так у вас в Криму живуть українофоби та людоненависники, я про Україну, а не про Крим. І на очаток 91 року видавалось всього 600книг українською(разом із словниками та підручниками), а кацапською десятки тисяч . Про які завали ти мелеш? Хіба словниками
показать весь комментарий
18.10.2012 07:47 Ответить
Iм-перець
Чомусь усi укротрипольцi протиставляють Крим Україні. І тут же гавкатят, що "це невидемна частина України". Жарт. У Криму національна меншина - етнічні українці не мають жодних проблем, з тго, шо вони українці.
Про цифри ничого сказати не можу, а на мове книжки продавали "в нагрузку" до інших.
показать весь комментарий
18.10.2012 08:03 Ответить
скорпі
ну якщо друкували майже самі словники , то нічого дивного. Шевченка мій батько ледве зміг купити і це на Поділлі. Навіть Ліну Костенко не хотіли видавати, була в чорному списку, хоча писала в основному про природу. А про Стуса і його колег по нещастю, якого вбили в засланні взагалі нічого говорити: лише самвидавом друкувались. І не дай Боже українцеві в Криму заговорити українською, там па-украінскі нє панімают і це в кращому випадку, на кожному кроці кацапофашисти на кшталт тебе
показать весь комментарий
18.10.2012 08:11 Ответить
Iм-перець
Тю, казав дурний. Де саме таке ти в Криму бачив? Впевнений, що ти там не був. Купки молодi спокiно спiлкуются на мовi, хохлушкi до своiх нащадкiв на весь пляж белькотят. Iдiлiя.
показать весь комментарий
18.10.2012 08:21 Ответить
скорпі
ну ще на пляжі можна українською, а в магазині вже краще на общєпанятнам, і я собі уявляю, що в школах та вишах або й на роботах
показать весь комментарий
18.10.2012 08:24 Ответить
Iм-перець
Це власний вибiр кожного. У пiку за це не б"ють.))) Але, якщо хочешь, щоб тебе розумiли, краще користуватись мовою, яку вживае бiльшiсть.
показать весь комментарий
18.10.2012 08:47 Ответить
скорпі
та все вони добре розуміють, просто українофобство пре з них, як із справжніх кацапів та яничар
показать весь комментарий
18.10.2012 08:49 Ответить
Iм-перець
Навiть, я не все розумiю. Наприклад, "кшталт" ))) А про "українофобство"... Не плутай Украiну та Бандерштадт.
показать весь комментарий
18.10.2012 08:58 Ответить
скорпі
взагалі-то я з Поділля і в Харкові мене, наприклад, розуміють. А те, що ти не розумієш деяких слів - то недоліки твоєї освіти, я на москальському розумію все, навіть на тому, яким писав Достоєвський
показать весь комментарий
18.10.2012 09:05 Ответить
Iм-перець
Про себе я сказав, як про людину, що колись цікавилась українською мовою. Що можна зрозуміти в польсько-угорськом белькотi якого-небудь горця, який невiпадково вибирає найбільш незрозумілі слова свого суржику?
показать весь комментарий
18.10.2012 09:16 Ответить
скорпі
ти хоч раз чув польську? там самі приголосні і в тому пшеканні важко розчути українську мову, а деякі корені схожі, бо це слов'янські мовт на відміну від кацапської. А угорську чув? Я жодного слова угорського, наприклад, не знаю. Може ти знаєш, каце?
показать весь комментарий
18.10.2012 09:26 Ответить
скорпі
і при тому чудово розумію і людей із Закарпаття, наприклад. Може проблема у вашій слабкій мозковій діяльності? А не в мовах?
показать весь комментарий
18.10.2012 09:28 Ответить
Iм-перець
Начебто, у тебе проблеми були, проблеми з використанням мови в Криму ))) Якщо ти їм теж про "мозкову діяльність" розповідав, то зрозуміло, чому вони (проблеми) у тебе )))
показать весь комментарий
18.10.2012 09:36 Ответить
скорпі
ти давай наводь угорські слова, які тобі заважають розуміти українця з гір
показать весь комментарий
18.10.2012 09:44 Ответить
скорпі
в мене проблем із мовами немає, і тому, в кого була така слабка мозкова діяльність, я пояснював що хочу російською
показать весь комментарий
18.10.2012 09:50 Ответить
Iм-перець
Мiцний мозковий дiячь, ти не розрiзняешь "проблема з мовою" та "проблема з використуванням мови"? )))
показать весь комментарий
18.10.2012 09:59 Ответить
скорпі
так не я ж почав скиглити, що там такі нещасні кримчани, що не розуміють українських горців. Ти й перевів із площини використання(і українофобства) в площину мая твая нє панімаєт
показать весь комментарий
18.10.2012 10:02 Ответить
скорпі
це ти тому, що колись цікавився українською мовою називаєш її сраною мовою? Як в твоєму першому коментарі
показать весь комментарий
18.10.2012 09:30 Ответить
Iм-перець
Чим більше я дізнаюся стародавніх укрів, тим більше мені подобаються собаки... (майже цитата)))
показать весь комментарий
18.10.2012 09:39 Ответить
скорпі
ніби-то я твою кацапську назвав сраною мовою... Сам назвав , а на мене стрілки переводиш? А, ну ти ж кацап, з тобою все ясно
показать весь комментарий
18.10.2012 09:43 Ответить
Iм-перець
Колись була мова, як мова. Доки ii, разом з вишиванкою, та оселедцемь, не взяли собi на зброю деякi ******* дiячi. I краiна була, як краiна. Доки ii, разом з мовою, та вишиванкою, не зробили цирком на дротi. (((
показать весь комментарий
18.10.2012 10:06 Ответить
скорпі
наприклад? Що тебе конкретно не влаштовує?
показать весь комментарий
18.10.2012 10:33 Ответить
прохожий
я опять призываю тебя учить внимательно историю а то берешся рассуждать не зная ничего вот из за таких тупарей у нас все вверх ногами
показать весь комментарий
17.10.2012 19:31 Ответить
баз номера
дурню, в савейському союзі були камуністи і всі інші...а ліпше всіх жили МАЦКВА , ЛЕНКІНГРАД і як не дивно жиди
показать весь комментарий
17.10.2012 19:33 Ответить
И
с казани ездили в Москву за колбасой
показать весь комментарий
17.10.2012 19:37 Ответить
Хе хе
Что там уже сейчас впустую воздух сотрясать, закон о языках принят и никто его уже не отменит, а к президентским выборам примут и закон о втором государственном русском.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:35 Ответить
ххх
а зачем это тебе?
показать весь комментарий
17.10.2012 19:40 Ответить
ДУМКА
ЧЕЛОВЕК--Київську Русь придума карамзін в 19 ст.А Ярова Русь виникла в 540р. після розпаду ТАРТАРІЇ. Тому і татари тоже руські принявші іслам.А от хазари(євреї) після розгрому хазарії поселилися на кавказі (чечени,азербайджанці..) .тому і розумій правильно ситуацію
показать весь комментарий
17.10.2012 20:02 Ответить
Думке
Если в Украине только 17% русских, то почему, именно благодаря обещанию сделать русский язык государственным, Янукович стал президентом, а ПР стала самой большаой фракцией в Раде? Значит русских гораздо больше. Вся статистика брехня.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:42 Ответить
15
Деление граждан Украины на русских и украинцев губительно для этого государства, все они граждане этой страны, все они в 1991 году проголосовали за ее создание, а теперь просто подло, безнравственно и физически невозможно их рассортировать. По какому принципу это можно сделать, по языку, группе крови, размеру черепа или какому еще? Дико это в 21-м веке.
показать весь комментарий
17.10.2012 19:49 Ответить
15 му
Ну и чего тут мудрого. Разделитесь федеративно. Юг и Восток в одной федерации (к примеру Русь), а запад в другой (к примеру Титульная Украина).
показать весь комментарий
17.10.2012 20:42 Ответить
Дурке
голосовали не за язык, а за Покращення.
А язык вы сейчас втюхиваете вместо этого самого Покращення....
Лохов, языкоозабоченых, конечно, не мало, но ведь не все идиоты.
Многие уже поняли что к чему....
показать весь комментарий
17.10.2012 19:51 Ответить
Дурке. Речь идет не о языке, а о праве человека воспитывать и учить своих детей на родном языке, что ущербные мовнюки никак понять не могут.
показать весь комментарий
17.10.2012 20:15 Ответить
Тed
Голосовали не за "покращення",это обещали все,голосовали за русский язык как 2-ой государственный и за дружбу с Россией,так как видели результаты оранжевого мракобесия.
показать весь комментарий
17.10.2012 20:20 Ответить
еще один лох
Да, между прочим, БЕЗ ОШИБОК по-русски писать слабо?
Или тоже папередники виноваты?
показать весь комментарий
17.10.2012 20:50 Ответить
Гражданин
Согласен с Ted ом.
А покращення в этой стране никогда не будет, это уже последнему дураку ясно, при любой власти.
Если оранжевые победят, им Европа почему то даёт в долг, так что будет небольшое покращення на год. Правда наши потомки очень долго расчитываться будут, так как большая половина этого долга перекачует в честные карманы (руки которые не воруют).
показать весь комментарий
17.10.2012 20:51 Ответить
да
а на счет "дружбы" с Россие это у тебя шутка такая?
показать весь комментарий
17.10.2012 20:51 Ответить
Гражданин
--- а на счет "дружбы" с Россией ---
Эти тупые русскоговорящие не понимают простой вещи. Титульные не хотят таможенного союза. Титульные хотят быть в союзе с Европой и, на равных (без ТС) жить с Россией, тобишь безналогово продавать секенхенд из Европы в Россию, и безналогово покупать энергоносители в Россиии, и перепродавать в Европу. Вот тупые эти русскоговорящие.
показать весь комментарий
19.10.2012 21:01 Ответить