9448 посетителей онлайн
52 423 126

Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление

В город Счастье с украинской стороны прибыло очень много современной военной техники.

Как сообщает Цензор.Нет со ссылкой на Еспресо.TV, об этом рассказал общественный деятель Всеволод Филимоненко.

"Танки, артиллерийские установки различного типа и хорошо экипированные военнослужащие (представляются Нацгвардией) занимают позиции в подконтрольных Украине населенных пунктах, по периметру границы с территорией оккупированной российскими военными группировками "ЛНР", - отметил он.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: "Военных действий как бы не было, наши солдаты там как бы не воюют... Кто же виноват в его смерти?" - сестра погибшего в Украине российского солдата Константина Кузьмина. ВИДЕО

Напомним, вчера около 16:15 под Счастьем в районе блокпоста началась сильная стрельба. В результате боевых действий возле города Счастье один снаряд повредил трансформатор Луганской ТЭС.

Топ комментарии
+56
На вооружение руссоармии начали поступать- *********
Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление - Цензор.НЕТ 2219
показать весь комментарий
18.09.2014 20:16 Ответить
+55
как понимать? пророчество или:??
Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление - Цензор.НЕТ 179
показать весь комментарий
18.09.2014 20:15 Ответить
+34
Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление - Цензор.НЕТ 6296
показать весь комментарий
18.09.2014 20:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Не - удобрять поля кацапскими перепревшими трупами
показать весь комментарий
18.09.2014 20:33 Ответить
Мочить кацапскую нечисть на своей земле.
показать весь комментарий
18.09.2014 20:33 Ответить
Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление - Цензор.НЕТ 8000Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление - Цензор.НЕТ 9441
показать весь комментарий
18.09.2014 20:34 Ответить
Была как-то давненько ******** про НАТО и поставщиков оружия. Дык показывали шведскую САУ типа этой. Экипаж 2 человека (оператор и водитель), очень быстро разворачивается и сворачивается и с трех километров прямо в движущуюся легковую машину засандалили.
показать весь комментарий
18.09.2014 20:41 Ответить
Эт точно , как и на гусеничном , так и на базе Вольво кажись...Хороша тем что очень мобильна,,Отстрелялась и *********)))
показать весь комментарий
18.09.2014 23:23 Ответить
Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление - Цензор.НЕТ 2783
показать весь комментарий
18.09.2014 20:54 Ответить
взагалі то не зря колись люди назвали ті місця - дике поле. Не будуть там довго люди жити, мабуть не просто так воно отримало цю назву - це як домоклів меч над цією землею постійно буде висіти.
показать весь комментарий
18.09.2014 21:00 Ответить
Жили там скіфи,сармати,гунни,болгари,хозари,печеніги,половці-татари.Дике поле - тому що дикі племена там жили, однак жили та обживали.А коли кримчаків звідти вибили - там оселилися козаки та арнаути - війскові поселенці(серби,волохи(молдавани-румуни,албанці), християни з Криму- уруми(або греко-татари),греки-еллінці.Але українців була більшість.Нажаль після винищення голодом українського селянства в 30-ті роки туди ешелонами завозили переселенців із центральної московії - з Івановської,Горьковської,Оренбуржської областей.Друга хвиля поселенців з Россії була в 60-х роках.Ось така історія Донбассу - Дикого поля.Це земля українців, так само як і їх предків скіфів та сарматів.
Ось онуки кацапні і відплатили українцям за гостинність - віджерлися на нашому хлібі, стали цивілізованними людьми - а ось тепер нашої землі курвам захотілося!Та 100 рокув тому кацапнею в Донбассі і не пахло!Хто не цінує Україну - геть до Московії - звідки повилазили!
показать весь комментарий
18.09.2014 22:22 Ответить
Ну наконец то, не прошло и полгода! А чтог мешало сразу отправить современную технику в зону АТО? Ведь хвастались что на Харьковском заводе полно готовых танков. Ведь нашу защиту "нож" и "заслон" кацапские снаряды и гранатометы не пробивают, а дождались когда положили кучу пацанов и деморализовали армию.
показать весь комментарий
18.09.2014 21:08 Ответить
Бизнесс и госслужба не совместимы!!! Вы народ спросили нам это нужно ?
показать весь комментарий
18.09.2014 21:10 Ответить
Украинским военнослужащим в Счастье прибыло подкрепление - Цензор.НЕТ 7755
показать весь комментарий
18.09.2014 21:11 Ответить
Сподіваюсь багато накрошать гнилозубих тваринок та щоб тільки вуха залишились для батьків-алкашів
показать весь комментарий
18.09.2014 21:24 Ответить
галица,ти мабуть стоматолог,що гнилозубиками їх звеш?
показать весь комментарий
18.09.2014 21:29 Ответить
Та ні. Я просто донеччанин та бачу їх по 20-ть разів на день. Там справді вони такі наполовину. Раніше металобрух на Триналовці збирали, а зараз царі з АК
показать весь комментарий
18.09.2014 21:31 Ответить
Аааааа так мій сусід такий точно - зараз десь серед них - нема зубів - тільки якісь пеньки торчать
показать весь комментарий
18.09.2014 21:32 Ответить
Там є мій друзяка і я РАДИЙ цій новині
показать весь комментарий
18.09.2014 22:00 Ответить
... Легенда про самозахист злочинців - це тільки частково правда, тому що окрім цього мотиву самозахисту у них можуть бути і інші мотиви, наприклад: позитивне бажання зберегти свій вплив і надалі продовжувати чинити беззаконня, забираючи у інших людей їхні права заради задоволення своїх інтересів чи амбіцій або вимагаючи для себе якихось пільг і більших прав порівняно з іншими людьми заради тих же цілей; банальне заробляння брудних, кривавих, але досить великих грошей, які прихований ворог платить цим злочинцям як своїм найманцям і маріонеткам, щоб заради досягнення цілей цього таємного ворога вони надалі ще більше гнобили людей, ще більше забирали їхні права, ще більше залякували (тероризували і вбивали) їх і ще більше заважали їм працювати і жити; (у злочинців) можуть бути і інші мотиви... Тому якщо злочинці не визнають обраної народом (законної) влади, не припиняють брехати і воювати (проти народу) і не здають зброю навіть після пропозиції не садити їх у тюрму (прощення в разі згоди на мир), ЗНАЧИТЬ, НАСПРАВДІ У ЇХНІЙ МОТИВАЦІЇ ГОЛОВНИМ Є НЕ МОТИВ САМОЗАХИСТУ (спасіння злочинця від тюрми), А ЯКИЙСЬ ІНШИЙ МОТИВ, і тому вони не відмовляються від своїх свавільних зазіхань на права інших людей, намагаючись зберегти собі здобуті внаслідок обману і протиправного застосування сили чи залякування силою пільги, переваги чи інші паразитські можливості відносно інших людей, і це означає, що вони продовжують вважати себе вищими істотами, ніж інші люди, тобто продовжують зневажати інших людей (не поважають їх), а значить, вони готові знову брехати і порушити права інших людей при першій новій нагоді, тобто готові знову повернутися до вчинення злочинів і беззаконня. (Це, ніби, логічний детектор правди.) Тоді, на жаль, народу залишається тільки захищати себе від таких людей силами обраної ним влади, тобто силою зброї, або іншими способами (бажано при цьому зберегти максимум життів (усім))... Якщо ж після прощення попередніх злочинів в разі згоди на мир (щоб їм уже не загрожувала тюрма від "Феміди" за старі злочини), злочинці погоджуються повернутися до миру і припинити свої брехню, злочини і беззаконня проти народу, погоджуються почати поважати інших людей, в т.ч. їхні права, тоді є надія на те, що ці люди стануть з колишніх злочинців нормальними людьми і будуть задовольняти свої інтереси і амбіції в рівних умовах і на рівних правах з іншими людьми. САМЕ ТОМУ ОБГОВОРЮВАТИ ВСІ ІНШІ ПОБАЖАННЯ І ВИМОГИ ЗЛОЧИНЦІВ (окрім їхнього самозахисту від тюрми) Є СМИСЛ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВОНИ ПРИПИНЯТЬ ВОЮВАТИ, ЗДАДУТЬ ЗБРОЮ І ПОЧНУТЬ ПОВАЖАТИ ІНШИХ ЛЮДЕЙ (І ЇХНІ ПРАВА), - ТОДІ ТАКЕ ОБГОВОРЕННЯ МОЖЛИВЕ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗАСАДАХ, ТОБТО У РІВНИХ УМОВАХ І ПРАВАХ З ІНШИМИ ЛЮДЬМИ. Якщо колишні злочинці погодились на мир і повагу до народу, то навіщо ж їх садити до тюрми, коли вони вже зрозуміли і визнали, що раніше помилялися і більше не будуть робити шкоду іншим людям? Якщо колишні злочинці більше не будуть чинити брехню, злочини та беззаконня проти інших людей, тобто проти народу, то основна ціль, досягнення якої люди чекали від "Феміди", - припинити продовження злочинів - таким чином буде досягнута саме завдяки усуненню мотиву самозахисту злочинців від тюрми через відмову від ідеї і від наміру садити людей до тюрми. Тобто основна ціль буде досягнута через відмову від звичних методів мотивації з боку "Феміди" (через відмову від тюрми і від залякування тюрмою).
Але при цьому пропозиція прощення (відмова від тюрми) в разі згоди на мир не повинна містити ніяких винятків чи обмежень, наприклад, там не повинно бути винятку про те, що прощення і звільнення від тюрми не буде для злочинців, які раніше скоїли вбивство чи інші тяжкі чи особливо тяжкі злочини ...
Більше - розділ 2.2.3 із http://2homosapiens.weebly.com/ http://2homosapiens.weebly.com
показать весь комментарий
18.09.2014 23:33 Ответить
путь к правде и миру (путь к миру) - https://www.youtube.com/watch?v=MEfaB690xHU
шлях до правди і миру (шлях до миру) https://www.youtube.com/watch?v=erRNxVYNdnc&list=UUOmUHlps3VdSmQBM8rR8JYg
Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt - http://2homosapiens.weebly.com/ http://2homosapiens.weebly.com
Добрая весть - основы (RUS - на русском языке) - 20140730.txt - http://2homosapiens-ru.weebly.com/ http://2homosapiens-ru.weebly.com
.
показать весь комментарий
18.09.2014 23:34 Ответить
Слава Украине! Начинаем подготовку к обороне занятых городов. Петя красава, поддержку получил США, значит перемирие отменяется...жжем вату дальше...
показать весь комментарий
19.09.2014 09:06 Ответить
Если украинской армии дать современное вооружение, то через пару месяцев будет Московская народная республика! Или Новоукраина?
показать весь комментарий
19.09.2014 09:33 Ответить
Страница 2 из 2