10426 посетителей онлайн

Оштрафовав Коболева, ГФС нарушила Закон о деоккупации Донбасса. ДОКУМЕНТ

Оштрафовав Коболева, ГФС нарушила Закон о деоккупации Донбасса. ДОКУМЕНТ

Штраф, выписанный ГФС главе НАК "Нафтогаз-Украина", прямо нарушает один из пунктов закона о деоккупации Донбасса.

Как сообщает Цензор.НЕТ, в статье 6 Закона "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" есть следующий пункт:

"Україна не несе відповідальності за незаконні дії Російської Федерації чи її окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях або за прийняті ними незаконні рішення".

Оштрафовав Коболева, ГФС нарушила Закон о деоккупации Донбасса 01

По словам главы НАК "Нафтогаз Украины" Андрея Коболева, ГФС оштрафовала его на 8,3 млрд гривен за отказ "Нафтогаза" оформлять и оплачивать природный газ, который ОАО "Газпром" поставлял на временно оккупированные территории Донецкой и Луганской областей. 

"Реальная причина (штрафа,- ред.) - отказ "Нафтогаза" оформлять и оплачивать природный газ, который ОАО "Газпром" контрабандно поставлял на временно оккупированные территории Донецкой и Луганской областей. Именно поэтому мы до сих пор и не можем предоставить весь пакет документов, поскольку не будем платить за газ, который не заказывали и не использовали, но на котором настаивает "Газпром", - отметил Коболев.

Таким образом, НАК "Нафтогаз Украины" не обязан нести отвественность за действия "Газпрома" на временно оккупированных территориях, а ГФС своими действиями нарушает закон о деоккупации Донбасса.   

Топ комментарии
+13
Мильте дупки, фіскали.
показать весь комментарий
01.03.2018 14:56 Ответить
+8
Це,так, але фіскалам пофіг Україна ...
показать весь комментарий
01.03.2018 14:58 Ответить
+8
Может эти идиоты фискалы захотят чтоб мы и за оружие заплатили, что РФ туда гонит? Срочно их всех в АТО собирать вещдоки - российские мины на минных полях.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мильте дупки, фіскали.
показать весь комментарий
01.03.2018 14:56 Ответить
Закон діє з 2018 року а поставки газу відбувались 2014-2015-2016-2017 роки, дія цього закону не розповсюджується на минулі періоди, бо раніше був правовий режим АТО, а він не передбачає ухилення від відповідальності за контрабанду на окуповані території!!!!
показать весь комментарий
01.03.2018 15:01 Ответить
да, только штраф выписали не в 2014-2017 годах, а сейчас, уже когда закон был принят, так что никакого штрафа.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:07 Ответить
Штраф виписали за події 2014-2017 років, абсолютно законно!
До того ж ця норма закону про складання Україною з себе відповідальності за те що відбувається на її території з її громадянами - це якийсь нонсенс! Що означає не несе відповідальності за дії окупантів, перед ким не несе відповідальності, перед полоненими ЗСУ які сидять в полоні терористів???? Це Україна ??? повідомляє своїм громадянам що якщо хтось з громадян України опинився на окупованих територіях в полоні терористів і втратив здоров'я чи отримав каліцтво - то Україна не буде призначати таким людям соціальні виплати та пенсії??? Це абсолютна маячня!!!! Україна несе відповідальність перед своїми громадянами будь де, де б ці громадяни не знаходились і відповідає за дії чи бездіяльність держави навіть поза межами своєї території! А тим більше на території України перед громадянами України держава несе відповідальність за бездіяльність влади та військових які не можуть перестріляти всіх терористів та відновити конституційний лад! І будуть позови громадян України до України за те що вони втратили майно та здоров'я через бездіяльність влади і влада буде засуджена на довічне!
показать весь комментарий
01.03.2018 15:09 Ответить
да оно було Ігарь Л.... Тепер мабуть під цим ніком буде свій понос безумний настрочувать...
показать весь комментарий
01.03.2018 15:53 Ответить
Почерк переводчика гугла. Так и становится всякая кацапня "украинцем"...
показать весь комментарий
02.03.2018 00:12 Ответить
А ты хотел, чтобы Украина несла видповидальнисть еще и за оккупацию Россией??
показать весь комментарий
01.03.2018 15:42 Ответить
Україна несе відповідальність за те що відбувається на її території якщо Україна це держава! Якщо ж Україна не відповідає за щось на своїй території, тоді це не держава, а сукупність територій які контрольовані різними силами!!! Це принципова позиція! Цим законом влада України визнала що Україна це не суверенна держава, а це перший крок до розвалу країни!!!!
показать весь комментарий
01.03.2018 15:48 Ответить
Зазвичай Ти грамотоно пишеш, але тут маніпулюєш..
показать весь комментарий
01.03.2018 17:40 Ответить
"Україна несе відповідальність за те що відбувається на її території", до чего кацапы тупые, "на подконтрольных территориях". Вчи мову свинопес! Як німечина платила, так і кацапстан буде платити!
показать весь комментарий
02.03.2018 00:38 Ответить
А ты кацап, если что то бормочешь о законе, то обязан знать все законы и о оккупированных территориях тоже...
А газ заказывал кацапстан, значит и платить кто обязан??? Умничка, *****...
показать весь комментарий
02.03.2018 00:20 Ответить
Закон устанавливает дату начала оккупации - 20 марта 2014 года. Соответственно начиная с этой даты всю ответственность несет оккупант. И тут не важно какого числа в 2018 году закон вступил в силу
показать весь комментарий
01.03.2018 15:19 Ответить
Дату визначає, але хто знає де і коли знаходились терористи протягом чотирьох років? Закон "Про реінтеграцію ОРДЛО" не дає чіткого переліку населених пунктів де діяли окупанти в той чи інший день! Які дії вважати діями окупантів, а які ні? Газ постачався в Україну через кордон контрольований Україною? Так! Розподілявся газ по трубам контрольованим Україною? Так! Газокомпрессорні станції які підтримують тиск в трубах які йдуть в ОРДЛО знаходяться на території контрольованій Україною? Так! То виходить Україна з власної ініціативи постачала газ терористам і продовжує це робити зараз? Так! Мережі Донецькоблгазу, по яким цей газ розподіляється споживачам, обслуговуються громадянами України, штатними працівниками? Так! Де тут дії окупантів????????????? за які держава Україна не несе відповідальності??????????
показать весь комментарий
01.03.2018 15:28 Ответить
Може є заяви до силовиків чи органів української влади від Донецькоблгазу чи окремих керівників районних управлінь чи окремих працівників облгазу про те що окупанти силою вимагають від них подавати газ споживачам???? По цим заявам є кримінальні справи та рішення українських судів???? Ні, нічого немає!!!! Може є заяви Нафтогазу до силовиків та суду, що працівники облгазу не підкоряються вказівкам і не перекривають газ, а продовжують його подавати споживачам???? Ні теж немає!!!! То це означає що газ санкціоновано подавався по українським трубам, все це санкціоновано обслуговувалось штатними працівниками облгазу, а тепер кажуть що то дії окупантів????
показать весь комментарий
01.03.2018 15:32 Ответить
Ти ж бачиш, воно *******...
показать весь комментарий
01.03.2018 16:43 Ответить
Хто не зачинив віварій? ігарьоха вискочив, самі його тепер ловіть!
показать весь комментарий
01.03.2018 15:33 Ответить
Его бесит. Значит - ольгинец, или запроданец.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:45 Ответить
Не откладывай на завтра то, что можешь отложить на послезавтра.(с)
показать весь комментарий
01.03.2018 15:42 Ответить
А оккупации - тоже не было?
показать весь комментарий
01.03.2018 15:43 Ответить
Окупація була і є, але потрібно її оформити юридично, а цього не відбулось! В 2014-2017 році на Донбасі юридично було АТО!
показать весь комментарий
01.03.2018 15:45 Ответить
Да ты лицемер 80 уровня.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:46 Ответить
Лицеміри це наша влада, яка відмовляється війну з росією назвати війною, бо влада боїться відповідальності! Війна передбачає певні заходи та зусилля направлені на перемогу, а влада не хоче сваритись з путіним, а хоче з ним продовжувати торгувати - ось це лицемірство 100-го рівня!
показать весь комментарий
01.03.2018 15:50 Ответить
Це,так, але фіскалам пофіг Україна ...
показать весь комментарий
01.03.2018 14:58 Ответить
Фікалам, якщо точніше.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:37 Ответить
ой,чомусь,я,згоден
показать весь комментарий
01.03.2018 15:39 Ответить
так и думала,что с этим дебильным штрафом все легко решаемо)
показать весь комментарий
01.03.2018 14:58 Ответить
Вот Вам очередной закон договорняк Порошенко с оккупантом который не будет работать и не факт что вообще там нет ещё чего то антигосударственного.
показать весь комментарий
01.03.2018 14:59 Ответить
я вот не пойму - неужели так тяжело полностью разогнать их и как в патрульной полиции набрать новых - уверен шо даже легче чем полицию - в чем вопрос
показать весь комментарий
01.03.2018 14:59 Ответить
а в том, что будет как с полицией - один хрен, что милиция
показать весь комментарий
01.03.2018 15:02 Ответить
я с тобой не согласен
показать весь комментарий
01.03.2018 15:03 Ответить
Хотелось бы спросить: на кого работаешь, ГФС?
показать весь комментарий
01.03.2018 15:00 Ответить
На себя. На кого же еще?
показать весь комментарий
01.03.2018 15:07 Ответить
Публикуйте акт,не верю. Такой акт сразу в СБУ и РНБО. Всех в СИЗО без разбору, кто подпись поставил - чистое предательство национальных интересов.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:01 Ответить
опубликовано, с фотокопиями. см. ленту Цензора ниже.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:20 Ответить
Фискалов привлечь за пособничество сепаратистам.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:03 Ответить
Какая-то мутная история, не удивлюсь если Нафтогаз участвовал в поставках газа оркам как посредник, но отказывался оформлять это документально чтобы потом не спросили.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:04 Ответить
Посредник - но без документов? Как ты это себе представляешь и кому надо такой посредник?
показать весь комментарий
01.03.2018 15:12 Ответить
вентиль на кацапской территории.
там же и счетчик.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:17 Ответить
Такое ощущение, что левая рука не ведает, что творит правая...
показать весь комментарий
01.03.2018 15:07 Ответить
но у обеих рук одна голова.
так что лечить надо голову этих рук.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:10 Ответить
Может эти идиоты фискалы захотят чтоб мы и за оружие заплатили, что РФ туда гонит? Срочно их всех в АТО собирать вещдоки - российские мины на минных полях.
показать весь комментарий
01.03.2018 15:11 Ответить
Он женится согласен .
показать весь комментарий
01.03.2018 15:12 Ответить
на Дерирыбке?
показать весь комментарий
01.03.2018 15:20 Ответить
Вот зачем был нужен Закон о деоккупации Донбасса. Вот от таких наездов "патриотов" Украины
показать весь комментарий
01.03.2018 15:21 Ответить
СБУ уже должно стучаться в двери к Пикаловскому, как к пособнику оккупантов
показать весь комментарий
01.03.2018 15:21 Ответить
Интересно а за пособничество террористам СБУ фискалам какой "штраф" выпишет?
показать весь комментарий
01.03.2018 15:25 Ответить
Кожна консерва чекає свого часу.
Оштрафувавши Коболєва, ДФС порушила Закон про деокупацію Донбасу - Цензор.НЕТ 5660
показать весь комментарий
01.03.2018 15:26 Ответить
ГФС им.Насиорва? Их еще не разогнали?
показать весь комментарий
01.03.2018 15:34 Ответить
Зверніть увагу на те, що повідомлення про порушення закону іде від Цензора, а не від держоргану. А це означає, що "Фірташ рулить", згідно Віденський домовленостям.Тому і відбулась відставка уряду Яценюка, тому є вірогідність того, що Коболєву готується його "Качанівка".
показать весь комментарий
01.03.2018 15:45 Ответить
Смешание длинного с тёплым. Я дико извиняюсь.... но тому кто это написал: есть Таможенный кодекс и законом о деокупации он ни как не отменяется. Штраф не понятно за что, дайте текст постановы в котором указано за что конкретно и на основании каких статей инкриминируют нарушение должностному лицу повлекшее неуплату налогов. Неужели тяжело. Зачем эта жвачка.
показать весь комментарий
01.03.2018 16:09 Ответить
Та ср..л Пиковский на закон о деоккупации Донбасса. У него есть Налоговый кодекс и ... вера в СВОЕ светлое будущее.
показать весь комментарий
01.03.2018 16:11 Ответить
Сомнительные документы. На сопроводительных письмах адресованных физлицу Колобову нет обязательной гербовой печати и дата/номер письма ручкой написаны, хотя сейчас регистрация этих номеров документов осуществляется в другой способ. Должны быть нанесены в печатном виде со штрих кодом внизу письма.
показать весь комментарий
01.03.2018 16:19 Ответить
Не поняла, Коболева оштрафовали лично или НАК "Нафтогаз Украина" и если нафтогаз, то с каких пор он принадлежит Коболеву и кто это штраф заплатит в конце? Или одна держ огранизация оштрафовала другую за то что рашистам газ не дает???
показать весь комментарий
01.03.2018 17:10 Ответить
То есть ГФС -агент хремля? Не удивляюсь
показать весь комментарий
01.03.2018 18:13 Ответить
>>> Таким чином, НАК "Нафтогаз України" не зобов'язаний нести відповідальність за дії "Газпрому" на тимчасово окупованих територіях, а ДФС своїми діями порушує закон про деокупацію Донбасу. Джерело:https://censor.net/n3053279
...і ДФС МАЄ ПОНЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЦЕ ПОРУШЕННЯ!!! Пропоную ЗВІЛЬНИТИ ПОРУШНИКІВ ЗА НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ і, значить, за невідповідність займаній посаді.
показать весь комментарий
01.03.2018 18:26 Ответить