5842 посетителя онлайн
21 918 89

При стрельбе в редакции газеты в США погибло пять человек

В результате стрельбы рядом с редакцией Capital-Gazette в городе Аннаполис штата Мэриленд погибли несколько человек.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает телеканал Fox 5 San Diego со ссылкой на шерифа Рона Бэйтмена.

Представитель правоохранительных органов подтвердил информацию о "множественных" жертвах, однако не назвал точного числа.

Позднее журналист ABC News сообщил в твиттере о четырех погибших.

Также ранее сообщалось, что полицейские задержали подозреваемого в стрельбе у редакции Capital-Gazette. Отмечалось, что в настоящее время полиция проверяет, не скрываются ли в здании сообщники нападавшего.

Позже CNN, со ссылкой на полицию, сообщило о пяти погибших. По данным полиции, при стрельбе несколько человек получили серьезные травмы.

Как отмечается, в настоящее время правоохранительные органы проводят опрос свидетелей.

Позже Fox News.обнародвала информацию, что полиция обнаружила предполагаемое взрывное устройство в здании редакции Capital Gazette, в котором произошла стрельба.

"В здании был найден предмет, который, по нашему мнению, является взрывным устройством. Мы о нем позаботились", - заявил шериф города Уильям Крампф.

По его словам, на месте происшествия работают саперы. Он также отметил, что больше взрывных устройств в здании нет.

Топ комментарии
+14
Якщо не враховувати расу то всі "свої" і всі "рівні". Але це очевидно не так. Кожна раса формувалася тисячоліттями за певних природних і, як наслідок, соціальних умов. Глобалізаторам хотілось би мати "розумних" інженерів і покірну масу. Але "чомусь" не виходить. Коли негритянка в ПАР з IQ 70 (а це середнє значення для чорношкірих африканців) волала що вона теж "може управляти фабрикою не гірше білого власника" (IQ 100 - середнє для білих) то вона і уявити не могла що така "рівність" закінчиться голодом, безробіттям, єпідеміями і дикунською злочиністю. Зараз життя в ПАР схоже на справжнє пекло яке чорношкірі дебіли під проводом Мандели собі влаштували, а розумні білі масово полишають країну... Сьогодні критеріям на рівність народів, племен та рас є здатність оволодівати складними ********* технологіями і розуміння того, що права людини нерозривно повязані з обвязками перед людством.
показать весь комментарий
29.06.2018 05:41 Ответить
+14
Алі, мені довелось декілька років жити в мультикультурному суспільстві. Негри що народились в Британії мають можливості для навчання та розвитку просто колосальні. Але 99% не спроможні на інтенсивне навчання і стабільну розумову працю. Вдень на вулицях Ви просто не побачите "гуляючих" білих, азіатів або індійців. А от негри цілими днями сидять, дудлять пиво і голосно лають клятих білих які їм мало платять "на утримання". В США негр і злочинець це синоніми - в кожний момент починаючи з 1970 років від 48 до 57% американських нігерів чоловічої статі сидять у вязницях. Не знаю скільки в цьому році сидить, але в 2015 таких було 53% від усіх чорношкірих чоловіків (самців) Америки. І вони живуть поряд з білими століттями, але "чомусь" на жаль тільки одиниці стають Обами і Фріменами не зважаючи на вартісні програми залучення негрів до навчання. Зараз на них взагалі махнули рукою і створили концепцію "good for nothing" - ні до чого не придатних. Їм просто виплачують державну допомогу "за лояльність" - тільки за те, щоб вони не ламали і не псували все до чого торкаються. Ваша толерантність до інших закінчується там де виникає загроза від них Вашому життю. Чи варто платити неграм або циганам у нас за те що вони просто не нападають і не крадуть? Можливо ліпше загнати їх в бандустани і зробити освіту, законослухняну поведінку та суспільно корисну працю перепусткою до соціальних ліфтів. Тобто, насемперед обовязки, а вже потім права.
показать весь комментарий
29.06.2018 07:29 Ответить
+9
Заголовок:
" При стрельбе в редакции..."
Текст:
"В результате стрельбы рядом с редакцией..."


Автор матеріалу ідіот!
показать весь комментарий
29.06.2018 04:05 Ответить

Загрузка...