4076 відвідувачів онлайн
21 917 89

У стрілянині в редакції газети в США загинуло п'ятеро людей

Унаслідок стрілянини поряд з редакцією Capital-Gazette в місті Аннаполіс штату Меріленд загинули кілька людей.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеканал Fox 5 San Diego з посиланням на шерифа Рона Бейтмена.

Представник правоохоронних органів підтвердив інформацію про "багато" жертв, проте не назвав точної кількості.

Пізніше журналіст ABC News повідомив у твіттері про чотирьох загиблих.

Також раніше повідомлялося, що поліцейські затримали підозрюваного у стрілянині в редакції Capital-Gazette. Зазначалося, що зараз поліція перевіряє, чи не ховаються в будівлі спільники нападника.

Пізніше CNN, з посиланням на поліцію, повідомило про п'ять загиблих. За даними поліції, під час стрілянини кілька людей дістали серйозних травм.

Як наголошується, зараз правоохоронні органи проводять опитування свідків.

Пізніше Fox News. оприлюднила інформацію, що поліція виявила ймовірний вибуховий пристрій у будівлі редакції Capital Gazette, в якій сталася стрілянина.

"У будівлі було знайдено предмет, який на нашу думку є вибуховим пристроєм. Ми про нього подбали", - заявив шериф міста Вільям Крампф.

За його словами, на місці події працюють сапери. Він також зазначив, що більше вибухових пристроїв в будівлі немає.

Топ коментарі
+14
Якщо не враховувати расу то всі "свої" і всі "рівні". Але це очевидно не так. Кожна раса формувалася тисячоліттями за певних природних і, як наслідок, соціальних умов. Глобалізаторам хотілось би мати "розумних" інженерів і покірну масу. Але "чомусь" не виходить. Коли негритянка в ПАР з IQ 70 (а це середнє значення для чорношкірих африканців) волала що вона теж "може управляти фабрикою не гірше білого власника" (IQ 100 - середнє для білих) то вона і уявити не могла що така "рівність" закінчиться голодом, безробіттям, єпідеміями і дикунською злочиністю. Зараз життя в ПАР схоже на справжнє пекло яке чорношкірі дебіли під проводом Мандели собі влаштували, а розумні білі масово полишають країну... Сьогодні критеріям на рівність народів, племен та рас є здатність оволодівати складними ********* технологіями і розуміння того, що права людини нерозривно повязані з обвязками перед людством.
показати весь коментар
29.06.2018 05:41 Відповісти
+14
Алі, мені довелось декілька років жити в мультикультурному суспільстві. Негри що народились в Британії мають можливості для навчання та розвитку просто колосальні. Але 99% не спроможні на інтенсивне навчання і стабільну розумову працю. Вдень на вулицях Ви просто не побачите "гуляючих" білих, азіатів або індійців. А от негри цілими днями сидять, дудлять пиво і голосно лають клятих білих які їм мало платять "на утримання". В США негр і злочинець це синоніми - в кожний момент починаючи з 1970 років від 48 до 57% американських нігерів чоловічої статі сидять у вязницях. Не знаю скільки в цьому році сидить, але в 2015 таких було 53% від усіх чорношкірих чоловіків (самців) Америки. І вони живуть поряд з білими століттями, але "чомусь" на жаль тільки одиниці стають Обами і Фріменами не зважаючи на вартісні програми залучення негрів до навчання. Зараз на них взагалі махнули рукою і створили концепцію "good for nothing" - ні до чого не придатних. Їм просто виплачують державну допомогу "за лояльність" - тільки за те, щоб вони не ламали і не псували все до чого торкаються. Ваша толерантність до інших закінчується там де виникає загроза від них Вашому життю. Чи варто платити неграм або циганам у нас за те що вони просто не нападають і не крадуть? Можливо ліпше загнати їх в бандустани і зробити освіту, законослухняну поведінку та суспільно корисну працю перепусткою до соціальних ліфтів. Тобто, насемперед обовязки, а вже потім права.
показати весь коментар
29.06.2018 07:29 Відповісти
+9
Заголовок:
" При стрельбе в редакции..."
Текст:
"В результате стрельбы рядом с редакцией..."


Автор матеріалу ідіот!
показати весь коментар
29.06.2018 04:05 Відповісти

Завантаження...