4569 посетителей онлайн
12 048 58

Светлая память о Левко Лукьяненко навсегда останется в наших сердцах, - Яценюк

Светлая память о Левко Лукьяненко навсегда останется в наших сердцах, - Яценюк

Лидер партии "Народный фронт" Арсений Яценюк назвал Левко Лукьяненко несгибаемым борцом за свободу и независимость украинского народа.

Об этом он написал в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

"Скончался Левко Лукьяненко - большой патриот и выдающийся гражданин, несгибаемый борец за свободу и независимость украинского народа. Светлая память о Льве Григорьевиче навсегда останется в наших сердцах", - подчеркнул Яценюк.

Светлая память о Левко Лукьяненко навсегда останется в наших сердцах, - Яценюк 01

Напомним, сегодня на 89 году жизни умер украинский диссидент и политик Левко Лукьяненко. Соболезнования высказали президент Петр Порошенко и премьер Владимир Гройсман.

Топ комментарии
+33
Вічна пам'ять Герою..
Светлая память о Левко Лукьяненко навсегда останется в наших сердцах, - Яценюк - Цензор.НЕТ 9802
показать весь комментарий
07.07.2018 21:34 Ответить
+30
Ці всі можновладці, які висловлюють свої "співчуття", жодним чином не дотичні до Лук'яненка та України. В той час, коли Лук'яненко сидів за антисовєцьку діяльність ці всі уроди добре їли та м'яко спали. Навіщо цензор публікує їх брехливі : "світла пам'ять" ?
показать весь комментарий
07.07.2018 21:47 Ответить
+23
Светлая память человеку, который всегда был за Украину. Не на словах. Спочивай з миром.Світла пам'ять про Левка Лук'яненка назавжди залишиться в наших серцях, - Яценюк - Цензор.НЕТ 8108
показать весь комментарий
07.07.2018 21:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вічна пам'ять Герою..
Светлая память о Левко Лукьяненко навсегда останется в наших сердцах, - Яценюк - Цензор.НЕТ 9802
показать весь комментарий
07.07.2018 21:34 Ответить
Ці всі можновладці, які висловлюють свої "співчуття", жодним чином не дотичні до Лук'яненка та України. В той час, коли Лук'яненко сидів за антисовєцьку діяльність ці всі уроди добре їли та м'яко спали. Навіщо цензор публікує їх брехливі : "світла пам'ять" ?
показать весь комментарий
07.07.2018 21:47 Ответить
А мені байдуже. Я тут свої співчуття висловлюю.
показать весь комментарий
07.07.2018 21:59 Ответить
яценюк належить до тих говнолюдей яких Левко Лук'яненко не підпускав до себе на гарматний постріл! Зараз Левку буде тільки добре що він не замарав себе співпрацєю з такою наволоччю як яценюк, бо Бог не пробачив би йому співпраці з чортами.
показать весь комментарий
07.07.2018 21:59 Ответить
А порівняйте Хмару ільковича з Левком. Ось де - замарав.
показать весь комментарий
07.07.2018 22:27 Ответить
в чем его героизм? Может в том что он под кучмой шестерил ? Может раньше он и был патриотом но не в конце.
показать весь комментарий
07.07.2018 22:00 Ответить
якщо коротко, то так :

По окончании университета с 1958 работал штатным пропагандистом Радеховского райкома https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%9F%D0%A1%D0%A1 КПСС , с https://ru.wikipedia.org/wiki/1959 1959 - работник адвокатуры https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%8F%D0%BD%D1%8B Глинянского района https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C Львовской области . Здесь он создаёт оппозиционный по отношению к советской власти «Украинский рабоче-крестьянский союз» («Українська Робітничо-Селянська Спілка»), выступавший за конституционное отделение Украины от СССР. За это в январе https://ru.wikipedia.org/wiki/1961 1961 он исключается из https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%9F%D0%A1%D0%A1 КПСС и приговаривается к расстрелу «за антисоветскую агитацию и пропаганду». Однако приговор заменяется тюремным заключением сроком на 15 лет.
В https://ru.wikipedia.org/wiki/1976 1976 Левко Лукьяненко вышел на свободу и стал одним из основателей «https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%A5%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BF%D0%B0 Украинской хельсинкской группы» . В следующем году он был снова арестован и приговорён к 10 годам тюремного заключения и 5 годам ссылки. В https://ru.wikipedia.org/wiki/1988 1988 Левко Лукьяненко вышел на свободу. Таким образом он провёл 26 лет своей жизни в заключении.
показать весь комментарий
07.07.2018 22:07 Ответить
а что с ним произошло когда он попал во власть?
показать весь комментарий
07.07.2018 22:15 Ответить
26 років в тюрмі за ідею української державності....далеко не кожний б це витримав....єдине, що не розумію - якого...він в БЮТ пішов?
показать весь комментарий
07.07.2018 22:22 Ответить
мабуть від розчарування, бо хіба в нас є партії, що думають за народ?!!! От і падався куди очі бачать, щоб в політиці остатись. А взагалі мужик ідейний був, такі люди заслуговують поваги незалежно від їх поглядів, не кожен ради ідеї готовий на розстріл іти.....
показать весь комментарий
07.07.2018 23:07 Ответить
То, что и со всеми. Был один случай, после которого он уехал в Канаду вместо лагерей.
показать весь комментарий
08.07.2018 09:35 Ответить
Светлая память о Левко Лукьяненко навсегда останется в наших сердцах, - Яценюк - Цензор.НЕТ 5945
показать весь комментарий
07.07.2018 21:35 Ответить
Вічна пам'ять вам пане Левко...
показать весь комментарий
07.07.2018 21:38 Ответить
Нажаль, й Геройі не вічні, хоча вони й не вмирають. Але де гідна зміна?!
показать весь комментарий
07.07.2018 21:42 Ответить
немає більше дурних, за бидло віддавати життя. Осанніх перестріляли на Майдані.
показать весь комментарий
07.07.2018 21:48 Ответить
А де ж розумники які це бидло перевішають?
показать весь комментарий
07.07.2018 21:56 Ответить
https://censor.net/user/115168 - море таких.....

Езжайте в любой военный госпиталь (хотя бы к нам в Днепр - Мечниково) вы там увидите молодых безруких, безногих, безглазых молодых парней которые добровольно пошли защищать Украину....
И не в госпиталях таких много..., - оглянитесь просто.....
показать весь комментарий
07.07.2018 21:51 Ответить
Спасибо, Лео Кот. Виновата. Я всьо про политику, а Вы просто про жизнь. Дай Бог одужати всім нашим хлопцям! І не гинути!
показать весь комментарий
07.07.2018 22:01 Ответить
Костя, хто и сколько тебе башляєт, шо ти таку херню постіш?!
показать весь комментарий
07.07.2018 21:49 Ответить
Никто, я пишу правду.
показать весь комментарий
07.07.2018 21:58 Ответить
Костик, отдохни от своєй правды. Лучше пиши в "Правду". Там тебя поймут и обогреют. Може даже само *****).
показать весь комментарий
07.07.2018 22:08 Ответить
сенягдестена?
з повагою, МВФ
показать весь комментарий
07.07.2018 21:51 Ответить
Светлая память человеку, который всегда был за Украину. Не на словах. Спочивай з миром.Світла пам'ять про Левка Лук'яненка назавжди залишиться в наших серцях, - Яценюк - Цензор.НЕТ 8108
показать весь комментарий
07.07.2018 21:51 Ответить
В отличие от такой твари как ты, он был патриот.
показать весь комментарий
07.07.2018 21:55 Ответить
Світла пам'ять гідній людині...
Світла пам'ять про Левка Лук'яненка назавжди залишиться в наших серцях, - Яценюк - Цензор.НЕТ 2014
показать весь комментарий
07.07.2018 21:58 Ответить
Яценюк як мільрдер міг би преспокійно платити стипендію поваги Левку Лук'яненку.
Хотя бы $ 5 тысяч в месяц, чтобы тот мог более-менее достойно жить в материальном плане.
Если считает его Героем.
Зато теперь он пиарится, проливая ккрокодилье-кроличьи сопли.
показать весь комментарий
07.07.2018 21:58 Ответить
Дратує коли злодії та казнокради яцеючі пафосно висловлюють співчуття з дулею в кишені. Сєня, ти що падло вухасте, не знаєш що Левко Григорович таких як ти зневажав...
показать весь комментарий
07.07.2018 21:58 Ответить
Кроль проклятый объявился.
показать весь комментарий
07.07.2018 21:59 Ответить
Яценюк висловив співчуття. Чхав наш Левко на співчуття таких "украінців". Не судилось Левку Лук"яненку побачити Украіну процвітаючою і справді вільною. Вічна пам"ять Людині з великоі букви!
показать весь комментарий
07.07.2018 22:00 Ответить
сЄня, нє пачкай память пана Лэвка своим грязным языком, гнида ты циничная...
показать весь комментарий
07.07.2018 22:00 Ответить
Вся эта сволота даже не догадывается ,как мы их тварей ненавидим и Левко их ненавидел всем сердцем и завещал нам БОРЬБУ !!!
показать весь комментарий
07.07.2018 22:02 Ответить
Неначе шматочок серця відірвався...,наче батько пішов у вічність...Сумно,тоскно..Великий Українець покинув нас.
https://www.pravda.com.ua/articles/2018/04/18/7177986/ "То було велике обурення і несправедливість, яку я усвідомлював поступово. Врешті, вирішив, що піду шляхом Северина Наливайка - буду боротися за самостійну Україну. Я тоді став і поклявся перед небом. Був звичайний день - нічого не сталося. Земля як крутилася, так і продовжила крутитися. Але клятву я витримав". (Левко Лук'яненко)

Ви витримали клятву.Вічна Вам пам'ять і шана...
показать весь комментарий
07.07.2018 22:02 Ответить
Ну ,куда же тут без Скунса ...
показать весь комментарий
07.07.2018 22:05 Ответить
еще одна иуда вылезла с соболезнованием, чтоб ты сдохло кроль
показать весь комментарий
07.07.2018 22:05 Ответить
Левко Лук'яненко дійсно був такою людиною, що боровся з тоталітарною совєцькою владою без жалю до себе. Спочивай з миром.
показать весь комментарий
07.07.2018 22:06 Ответить
Світла Пам'ять Герою України! Комуняцькі кремлівські "совєцькі" вилупки виводили його декілька разів до розстрілу лише за те, що він любив Україну. Вони сподівалися, що Він зречеться, відступиться від своєї віри в незалежну Україну. Він не зрікся, витримав.Чи витримає Україна? Так, Україна витримає, бо саме такі Велетні Духу, як пан Левко, як В'ячеслав Чорновіл, як тисячі інших загиблих за Україну патріотів, завжди будуть надихати нас, вони завжди будуть з нами. Слава Україні! Героям Слава!
показать весь комментарий
07.07.2018 22:07 Ответить
Левко теж був коммуністом... І Чорновіл...
показать весь комментарий
08.07.2018 09:28 Ответить
Світла пам'ять про Левка Лук'яненка назавжди залишиться в наших серцях, - Яценюк - Цензор.НЕТ 8086
показать весь комментарий
07.07.2018 22:07 Ответить
Его смерть лишь доказывает , что борьба с Чужими , севшими на шею украинскому народу , парламентскими методами попросту невозможна .
Нужны другие , радикальные методы .
З.Ы.
Ляшко здесь ни при чём .
Он сам Чужой .
показать весь комментарий
07.07.2018 22:11 Ответить
Краще б вони мовчали.
показать весь комментарий
07.07.2018 22:13 Ответить
Витерли антикролячу картінку. Але текст - моя принципова позиція!

Сєня не має жодного відношення до Левка Лук'яненка.
Запам'ятав на все життя, як Яценюк розказував у інтерв'ю про свою "участь" у першому Майдані, - "я дивився з вікон Нацбанку на людей внизу, і пив коньяк..." (с)
показать весь комментарий
07.07.2018 22:16 Ответить
Реально Левко - тато української Незалежності. Він найбільше з усіх зробив для цього.
показать весь комментарий
07.07.2018 22:16 Ответить
Левко казав, що не піде з життя, поки не побачить людину, якій він може передовірити Україну. Бо президенти - це тільки для офіціозу. А Левко - характерник. Він тримав Укрїну своєю волею. І не пішов би з життя, якби не побачив людину, що стане СПРАВЖНІМ Лідером, тим, хто винесе Україну з негараздів на щасливий шлях. Батьківська воля
показать весь комментарий
07.07.2018 22:28 Ответить
І хто ж та людина? ПОП?
показать весь комментарий
08.07.2018 09:30 Ответить
Украинцы уходят только на Небо! Вечная Память Герою!
показать весь комментарий
07.07.2018 22:18 Ответить
Скунса должны убить японцы .
Он просто позорит звание камикадзе .
показать весь комментарий
07.07.2018 22:18 Ответить
Очень сильный духом человек был. Он мне рассказывал, как сидел в одиночной камере, получив расстрельный приговор. Страшные вещи рассказывал, а глаза добром светились, каким-то внутренним светом. Остался с незамутненной душой человеком.
Царство вам небесное, Левко Григорьевич!
показать весь комментарий
07.07.2018 22:19 Ответить
RIP Mr Левко. Світла тобі память.
показать весь комментарий
07.07.2018 22:22 Ответить
І я його знав.. (шо я мелю..?) світла пам'ять
показать весь комментарий
07.07.2018 23:04 Ответить
А яценюку гореть в аду!
показать весь комментарий
07.07.2018 23:20 Ответить
падло ты кулевлобное, именно для таких паскуд как ты и твоего хозяина-барыги пороСенко сей пердун "создал" для вас условия для грабежа страны! я сознательно голосовал за НОВУЮ Украину, а не перекрашенное в сине-жёлтый цвет ржавое совковое корыто! Лукьяненко пошёл на выборы президента самостоятельно, фактически развалив единство Национальной Оппозиции! за что потом мерзавец Кравчук, которому по-сути помог стать президентом Лукьяненко, наградил его за "иудство" почётной должностью посла в Канаде! так по ком народ скулит? тебе жаль компрадорского политикана? тогда конец Украине